Treść opublikowana przez Lolo-Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niema za co:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wszystkim za spota, dziś było zajebiś..e:grin:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry wszystkim,dziś podobno ma być ok 18 stopni:) świetnie się zapowiada spocik, do zobaczyska wieczorem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich w ten chłodny poranek.- Jakie DV Najlepsze?
Doładowanie będzie między 1,1 a 1,3 bara ori leży mi w szafie choć nie ukrywam że taki plasticzek boscha wygląda marnie ale skoro mówicie że wytrzymuje to jeszcze to przemyśle ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- W sumie to nie wygląd świadczy o wytrzymałości:)- Jakie DV Najlepsze?
Witam mam takie pytanko, miałem ori DV Boscha lecz zastąpiłem go zaworem THE SUN MOTORSPORT Hybrid BOV pojeździłem miesiąc i nie ukrywam że mi się już znudziło Psykanie:) Chciałbym wymienić zawór ten zawór na jakiegoś FORGE-a tylko nie za bardzo wiem który był by lepszy? Niżej pare propozycji: 1. Zawór recyrkulacyjny FORGE FMCL007P - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc. 2. Zawór recyrkulacyjny FORGE FMDV008 - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc. 3. Zawór recyrkulacyjny Type RS - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc.- zawor blow off
Ja mam bova Hybryde w B5,zamontowałem go na początku sierpnia i efekt cacy ale szybko się nudzi:) i spalanko zaobserwowałem że wzrosło o ok 0,5 do 1 litra na setke ale może to przez to ze częściej go wkręcałem na obroty hehe generalnie gadżet lepiej zainwestować w porządną DV-ke:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wszystkim za spota- zakup a4 b5 1.8t 180km
Witam, odpowiem ci na dwa pytania na które znam odpowiedz:) Jestem właśnie użytkownikiem A4 z seryjnie montowanym silnikiem 180Km. Silnik ten ma oznaczenie AJL i był montowany tylko od 98r do 2000r przynajmniej w A4 B5. Z tego co mi wiadomo to silniki te były montowane w A6. Co do osiągów to trudno mi porównywać z A3 gdyż A3 nie jeździłem:) choć domyślam się że na pewno jest lżejsza:) Moja A4 jest jedno butna i odpycha się nawet nawet, co do sprintu do setki to według danych producenta powinna w 7,6s -Nie wypowiadam się bo nie mierzyłem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O której byliście, do 20-tej byłem w rolminexie Byliśmy ok 21 z ogonkiem ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Witam z ranka-mam pytanko zna ktoś solidną firme z oknami. bo ukręciłem dziś klamkę i kręci się w kółko:grin: i ani okna otworzyć ani uchylić.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma za co Pablo:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
We wtorek mnie nie będzie bo z synem jestem ale w czwartek się na bora wybieram to możesz wpaść albo stykniemy się gdzieś czy nawet podjadę do ciebie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry wszystkim:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta R8-ka jest obłędna:shock3::shock3:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dołączam się do gratulacji:) ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- Dzięki za spota koledzy i dzięki Gabriel za pomoc.- Znaczenie ET Felgi
Witam, mam pytanko-czy wkładał ktoś z was 9"x18" do avanta B5 z et 45 obecnie posiadam 8x18 et 45 z dystansami 13mm przód i 17mm tył z oponami 215/40 ale maży mi sie coś szerokiego z rantem i wypatrzyłem pare fajnych 9x18 z różnymi rozstawami et. tylko niewiem jakie wejdzie i czy wogóle wejdzie - dodam że mam gwinta i chciałbym zmienić gumy na 225/40- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową Chyba na odwrót. Błotniki masz wyciągnięte ? ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Pablo, postaram się być. własnie nie mam ale chetnie bym wyciągnoł ale niewiem jak to sie robi:grin:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyjedź kiedyś na zlot to pogadamy bo aktyualne troche przymierzałęm do siebie. Mam felgi 18" 8.5J z ET 56. Z przodu dysntas 12mm, z tyłu 17mm i ledwo to włazi od wewnętrznej i zewnętrznej strony przy glebie. Masz gwint czy ori zawias ? I podstawowa sprawa: jakie opony na to wlatują? Byłem ostatnio na spocie i jutro też będe wiec jak coś to powalczymy z tymi felami, obecnie mam gwinta i fele 8x18 et45 z przodu dystans 13mm a z tyłu 17mm na to mam oponki 215/40 a te co chce kupić to 9x18 et45 i myślałem o oponkach 225/40 ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Ty stara mendo gdzieś był jak Cię było Spotujecie dziś na bora bora Pablo jakbyście byli na bora to walnij sesa do mnie to sie zjawie bo i tak niemam co robić hehe a na kompie mnie nie będzie.- Felga marzeń do B5 ?
Widzę że ciekawy wątek,to też się podłącze. A co byście doradzili do czarnego avanta zrobionego w czarnym klimacie, myślałem o jakiś bbs-ach ze złotym lub czarnym środkiem. ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin: nie jest pablo aż tak nisko, mogło by być niżej ale to polska a nie niemcy:grin: a nie ukrywam że trochę się napaliłem na te 9 cali, fajnie było jak bym miał pewniaka czy będzie ok itd bo łatwiej było by mi podjąć decyzję.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie będą obcierać? bo np obecnie mam 8x18 et 45 i musiałem kupić dystanse na przód 13mm bo mi tarły przy skręcie wiec chyba 9 cali tym bardziej będzie tarło:) - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!