Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolo-Krk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolo-Krk

  1. Powitać w ten słoneczny dzionek:)
  2. Jeśli chodzi ci o to zdjęcie z rozpórką dolną to nie jest moje auto tylko zdjecie poglądowe,jaką rozpurkę kupiłem:decayed: ja mam kata puki co tak jak mówisz przy kolektorze pod machą ---------- Post dopisany 13-03-2014 at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 09:41 ----------
  3. Witam, poszukuję dobrej firmy która zajmuje się renowacją i konserwacją skór samochodowym. Moja skóra nie ma żadnych pęknięć ani dziur ale jest strasznie sztywna a niechciał bym zeby mi popękała może da się z tym coś zrobić? ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 11:59 ---------- Nikt nic nie wie:(
  4. Lolo-Krk odpowiedział(a) na piotrek9055 temat w Audi A4 B5
    ja płaciłem drogo ale do tego doszło prostowanie:) za piaskowanie,prostowanie i wypalanko w piecu na biało zapłaciłem 600ł ale normalnie za 18" cali w zależności gdzie to krzyczą za piaskowanie i malowanie od 85-120zł zależy jaki warsztat jaką ma renome itd. Ja robiłem w jednym z najdroższych warsztatów który się specjalizuje tylko w felgach i płaciłem 110zł+40 za prostowanie x4 to wyszło 600
  5. Lolo-Krk odpowiedział(a) na piotrek9055 temat w Audi A4 B5
    To jak myślisz o całym aucie na czarno to zostaje ci tylko białe lub złote,ja mam czarnego i miałem czarne 18 i wygladały jak 15:grin: teraz mam białe 18 i wygląda super (avatar) myślałem sam nad złotymi ale tu gdzie robiłem felgi proszkowo mieli dość brzydki złoty wiec sie zdecydowałem na białe i nie żałuje
  6. Lolo-Krk odpowiedział(a) na piotrek9055 temat w Audi A4 B5
    Też jestem za Bielą
  7. Ja również dzieki za spota
  8. Mam prośbę-bedzie miał ktoś Vagusia dziś na spocie?
  9. Ja mam zderzak przed lift, ale kupiłem już polifta, i tak właśnie rozkminiałem co zamontować pod zderzakiem ori poliftową czy może coś innego
  10. No tu wyglada za***iście:grin:
  11. Ok znalazłem, fajna nawet:wink:
  12. A jak wygląda ta od Cordoby? jest p&p czy trza rzeźbić
  13. No ja mam właśnie czarnego awanta, wiec chyba sobie kupie bo nie jest droga:) a zawsze to coś innego
  14. Hehe masz racje,ale tak się zastanawiam, zderzak+ori dokładka+kolejna dokładka chyba że bez ori dokładki bo to co poniżej to chyba przesada
  15. Witam, widziałem parę razy tąką dokładkę pod zderzakiem S4,i tak się zastanawiam czy zawracać sobie nią głowę w zderzaku poliftowym, Montował ktoś takie cacko duzo kombinowania i jak wam się to widzi wizualnie?
  16. Dzieki,choć chciało by się wszystko na raz ale koszta robią swoje:decayed:
  17. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE
  18. O rurowanie i silikony są od Bakusia,ręczna robota i super spasowanie (to co na foto) koszt niecałe 900zł drogo ale zależało mi na tym żeby mieć później halogeny w zderzaku,a przy chinskim zestawie nie miałem tej pewności. A IC kupiłem w firmie FMIC.PL w rozmiarze 550x180x65 za 339zł Różnica pomiędzy rdzeniem od bakusia a rdzeniem od FMIC.PL są widoczne na poniższym foto,po lewej jest nowy typ rdzenia i takowy kupiłem koszt 339zł
  19. Hehe taki sobie zrobie:) to jest to hehehehe
  20. a z ciekawości ile ci zaśpiewali?
  21. Ja się z nimi umówiłem narazie na koncowy zobaczymy co wymodzą
  22. dzwoniłem do nich cały wydech u nich robisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.