Treść opublikowana przez Lolo-Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać w ten słoneczny dzionek:)
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
Jeśli chodzi ci o to zdjęcie z rozpórką dolną to nie jest moje auto tylko zdjecie poglądowe,jaką rozpurkę kupiłem:decayed: ja mam kata puki co tak jak mówisz przy kolektorze pod machą ---------- Post dopisany 13-03-2014 at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 09:41 ----------
-
[małopolskie] Renowacja skór Kraków
OK:)
-
[małopolskie] Renowacja skór Kraków
Witam, poszukuję dobrej firmy która zajmuje się renowacją i konserwacją skór samochodowym. Moja skóra nie ma żadnych pęknięć ani dziur ale jest strasznie sztywna a niechciał bym zeby mi popękała może da się z tym coś zrobić? ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 11:59 ---------- Nikt nic nie wie:(
-
Jaki kolor feli?
ja płaciłem drogo ale do tego doszło prostowanie:) za piaskowanie,prostowanie i wypalanko w piecu na biało zapłaciłem 600ł ale normalnie za 18" cali w zależności gdzie to krzyczą za piaskowanie i malowanie od 85-120zł zależy jaki warsztat jaką ma renome itd. Ja robiłem w jednym z najdroższych warsztatów który się specjalizuje tylko w felgach i płaciłem 110zł+40 za prostowanie x4 to wyszło 600
-
Jaki kolor feli?
To jak myślisz o całym aucie na czarno to zostaje ci tylko białe lub złote,ja mam czarnego i miałem czarne 18 i wygladały jak 15:grin: teraz mam białe 18 i wygląda super (avatar) myślałem sam nad złotymi ale tu gdzie robiłem felgi proszkowo mieli dość brzydki złoty wiec sie zdecydowałem na białe i nie żałuje
-
Jaki kolor feli?
Też jestem za Bielą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również dzieki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam prośbę-bedzie miał ktoś Vagusia dziś na spocie?
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
Ja mam zderzak przed lift, ale kupiłem już polifta, i tak właśnie rozkminiałem co zamontować pod zderzakiem ori poliftową czy może coś innego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
All
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
No tu wyglada za***iście:grin:
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
Ok znalazłem, fajna nawet:wink:
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
A jak wygląda ta od Cordoby? jest p&p czy trza rzeźbić
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
No ja mam właśnie czarnego awanta, wiec chyba sobie kupie bo nie jest droga:) a zawsze to coś innego
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
- Ori Dokładka z Cupry do B5
Hehe masz racje,ale tak się zastanawiam, zderzak+ori dokładka+kolejna dokładka chyba że bez ori dokładki bo to co poniżej to chyba przesada- Ori Dokładka z Cupry do B5
Witam, widziałem parę razy tąką dokładkę pod zderzakiem S4,i tak się zastanawiam czy zawracać sobie nią głowę w zderzaku poliftowym, Montował ktoś takie cacko duzo kombinowania i jak wam się to widzi wizualnie?- [B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
Dzieki,choć chciało by się wszystko na raz ale koszta robią swoje:decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE- [B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
O rurowanie i silikony są od Bakusia,ręczna robota i super spasowanie (to co na foto) koszt niecałe 900zł drogo ale zależało mi na tym żeby mieć później halogeny w zderzaku,a przy chinskim zestawie nie miałem tej pewności. A IC kupiłem w firmie FMIC.PL w rozmiarze 550x180x65 za 339zł Różnica pomiędzy rdzeniem od bakusia a rdzeniem od FMIC.PL są widoczne na poniższym foto,po lewej jest nowy typ rdzenia i takowy kupiłem koszt 339zł- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Hehe taki sobie zrobie:) to jest to hehehehe- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
a z ciekawości ile ci zaśpiewali?- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Ja się z nimi umówiłem narazie na koncowy zobaczymy co wymodzą- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
dzwoniłem do nich cały wydech u nich robisz? - Ori Dokładka z Cupry do B5