Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kolor feli?


piotrek9055

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar przed sezonem pomalować Swoje felę i narazie po za złotym kolorem nic nie przychodzi mi do głowy

Auto jest na glebie;)

Kolor auta to LZ5K, jakie kolory według Was?

Pozdro;)

fela.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie w jakiś mocno krzykliwy. Przy takim kolorze budy malował bym na Twoim miejscu w grafit albo brąz i przepolerował rant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie biały też mógł by dobrze leżeć, ale wtedy malować felgę w całości razem z rantami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam słabość do bieli i ja tak bym pomalował:decayed: niebieski i zloty dla mnie od razu kojarzy sie z subaru:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie biały też mógł by dobrze leżeć, ale wtedy malować felgę w całości razem z rantami.

felga napewno będzie cała pomalowana raze z rantami, ale biały do mnie nie przemawia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny w ciemnej budzie to już w ogóle przepadnie i optycznie zmniejszy koło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny mat nie wchodzi w grę bo w przyszłości całe auto ma być pomalowane w marny czat;P

To jak myślisz o całym aucie na czarno to zostaje ci tylko białe lub złote,ja mam czarnego i miałem czarne 18 i wygladały jak 15:grin: teraz mam białe 18 i wygląda super (avatar) myślałem sam nad złotymi ale tu gdzie robiłem felgi proszkowo mieli dość brzydki złoty wiec sie zdecydowałem na białe i nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny mat nie wchodzi w grę bo w przyszłości całe auto ma być pomalowane w marny czat;P

To jak myślisz o całym aucie na czarno to zostaje ci tylko białe lub złote,ja mam czarnego i miałem czarne 18 i wygladały jak 15:grin: teraz mam białe 18 i wygląda super (avatar) myślałem sam nad złotymi ale tu gdzie robiłem felgi proszkowo mieli dość brzydki złoty wiec sie zdecydowałem na białe i nie żałuje

Też tak myślę:)

Ile płaciłeś jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem drogo ale do tego doszło prostowanie:) za piaskowanie,prostowanie i wypalanko w piecu na biało zapłaciłem 600ł

ale normalnie za 18" cali w zależności gdzie to krzyczą za piaskowanie i malowanie od 85-120zł zależy jaki warsztat jaką ma renome itd. Ja robiłem w jednym z najdroższych warsztatów który się specjalizuje tylko w felgach i płaciłem 110zł+40 za prostowanie x4 to wyszło 600 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...