Treść opublikowana przez Lolo-Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli dobrze znalazłem to ci z A6 chyba tu zamawiaja te ramki Ramki wypukłe 3D - Ramki pod tablice - utal.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale prawde mówiąc to sam bym się skusił na takie ramki z wypukłymi napisami:grin: ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- Bo w sumie to nasze takie klasyczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka all
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota i ślizganko:) FWD daje rade
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Byłbym ci wdzieczny bo właśnie nie chcę zrobić wiochy:) a rozmyslałem właśnie nad 90mm bo strasznie duże wyciecie jest w dokładce
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Może i masz racje V8 to nie jest - macie jakieś propozycje odnośnie końcówek do avanta w budzie B5, jakie będą dobre 80mm, 90mm Podoba mi się ta ULTER N1-RS ale występuje tylko jako 70mm lub 90mm
-
przepustnica, falujące obroty
Obecnie masz kilka różnych objawów:( i równie dobrze może być kilka przyczyn- co do szarpania przy przyspieszaniu np u mnie miesiąc jemu było tak że od 1 do 3 tyś jak sie rozpedzałem szarpało i przerywało,szukałem różnych przyn i rozkładałem rece,wkoncu znajomi podpieli mi waga porobili jakieś testy itd i sie okazało że cewka 3 i 4 raz pracuje raz nie,wymieniłem na nowe i silnik chodzi jak nowy:)
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Właśnie ja bede brał te tłumiki z po trujnym wyguszeniem + dodatkowe przetłoczenia właśnie z firmy RM MOTORS, można też u nich zamówić dodatkowo komore- wsumie jeżdze tylko po mieście wiec aż tak chyba bym nie narzekał ,chyba zrobie tak jak ty że narazie tylko DP+ śrdkowy przelot a koncowy ori + jakaś fajna koncówka i zobacze jak to chodzi
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
A co powiecie o tłumikach komorowych-sportowych, czytałem że do turbo lepszy przelot niż komora, to prawda?
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
No masz rację ale wygląda jakby się miał w rękach rozpaść a co do mojego wątku to co będzie lepiej 2 czy 3 tłumiki
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
trochę mizernie wygląda:)
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Witam, jeśli wątek w złym miejscu to proszę moderatorów o przeniesienie. Zamierzam wywalić kata i wstawić DP i pociągnąć resztę wydechu na 2,5" na dwóch tłumikach przelotowych firmy RM MOTORS (wielkość puszek zachowam taką samą jak ori) oczywiście całość z kwasiaka. Wyprzedzając wypowiedzi TAK ide w dalsze mody:) IC już jest,teraz wydech a potem sofcik. Stąd moje pytanko czy dwa tłumiki mi wystarczą żeby auto nie darło się w niebogłosy czy może poradzicie żeby dorzucić trzeci? Ma ktoś może u siebie takowy wydech? czy to będzie bardzo głośne,chciałbym żeby miało jakiś dobry dzwięk ale bez przesady:)
-
przepustnica, falujące obroty
Podepnę się, ja miałem podobny problem tylko że znowu przy dodawaniu gazu falował tak jak u ciebie lub nawet zgasł,podpinałem waga,robiłem logi itd nic nie wychodziło,czyściłem przepustnice i różne inne cuda robiłem i nic,dopiero po wielu różnych testach i kombinacjach wyszło że przepływka,choć na wagu nic na to nie wskazywało:) wiec tak jak ci tu koledzy piszą nie wykluczaj tylko jednej ewentuALNOŚCI
-
Swap 312
ale czy to te wymiary? itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Swap 312
Tomek podepnę się tutaj bo nieda się wysłać ci PW:) Mam AJL-a tylko ośkę i pisaliśmy już kiedyś odnośnie swapa z 288 na 312, natyrałem jarzma,zacisk zostaje ten sam bo mam ate, ale nie jestem dokładnie pewien jakich wymiarów ma być tarcza bo są różne wysokości,średnice otworu centrującego itd,czy te podane ponizej wejdą jak nie to jakich szukać wymiarów TARCZE ATE PRZÓD AUDI A6 4B C5 / AVANT / śr 312mm (3858705541) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A da sie jeszcze wjechać od strony muzeum? na ten odcinek pasa wzdłuż Bora? kiedyś tamtędy wjeżdżałem ale nie było mnie tam już chyba z 4 lata- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lolo, masz ikonkę "insert image" w pasku na dole obok tej niebieskiej, wrzucasz tam linka url grafiki ze strony i wtedy jest zdjęcie pokazane Jak masz na kompie to na dole masz dodaj zdjęcia do wiadomości. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1009957_478500362260428_1182732201_n.jpg No fakt zapomniało się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1009957_478500362260428_1182732201_n.jpg- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grucha niczego nie biore- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi tam wystarczy 5-6 godzin:) i mnie roznosi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niema sprawy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem w poprzednim samochodzie przez 4 lata Centre Future tylko ze 60Ah i byłem zadowolony ani razu mi się nie rozładowała nawet przy -20- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota:) - Swap 312