Treść opublikowana przez Lolo-Krk
-
Wskaźnik doładowania Jaki?
Obecnie zastanawiam się nad SRTI lub D1 Spec, i troszke czytałem o PEPO Racing ale te ostatnie to non stop w serwisie lądują :-)
-
Wskaźnik doładowania Jaki?
To w teori który lepszy?
-
Wskaźnik doładowania Jaki?
Nie do konca ma być najtańszy :-) ma być dobry-w miarę bezawaryjny, tylko dalej niewiem jaki: mechaniczny czy elektryczny, czym to wogóle się różni
-
Wskaźnik doładowania Jaki?
Witam, mam pytanko bo niebardzo się znam, Jaki wskaźnik doładowania kupić: Meczaniczny czy Elektroniczny? Który lepszy? Jakiej firmy? I który jest najmniej awaryjny. Z góry dzieki za pomoc
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-) Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)Felga robi robotę , a brudu nie widziałem bo to był moment.Dzieki :-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Niestety nie:-) wpadam na budowe co 3-4 dni na magazyn z materiałami itd
-
lampy black a4 b5 (poszukuje zdjęć)
Ja mam dokładnie te lampeczki ale w czarnej budzie:-) co do wyglądu to super, co do jakości średnio, po ok roku parują na całej soczewce w obu lampach
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Oj bruno bruno:-) dawałeś awaryjkami a ja długimi, miałem trąbnąą ale myślałem że widziałeś :-) później jak sie zrównaliśmy to patrzyłem na ciebie i machałem ręką-co jak co ale ciebie wszedzie poznam :-) dziś jechałem na zielone dlatego nie było mnie na al róż, trzeba by wkońcu na jakąś pianke iść:-) Popieram wniosek Stałeś za mną tak blisko, że nie widziałem świateł ale to 6:30 rano i po 12h byłem więc nie czaiłem bazy Przyznaj się po bacie poznałeś Inni mnie nie poznają przez srebrne ramki, tyle już klubowych mijałem i nikt nie machał, nie pozdrawiał Może i po bacie :-) ale tak blisko siebie mieszkamy że niema możliwości na siebie nie wpaść :-) ja też wracałem z roboty tylko że po 15h dramatycznie się wraca po tylu godzinach,ja zawsze włanczam sobie muze na pół full żeby się pobudzić :-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Oj bruno bruno:-) dawałeś awaryjkami a ja długimi, miałem trąbnąą ale myślałem że widziałeś :-) później jak sie zrównaliśmy to patrzyłem na ciebie i machałem ręką-co jak co ale ciebie wszedzie poznam :-) dziś jechałem na zielone dlatego nie było mnie na al róż, trzeba by wkońcu na jakąś pianke iść:-)
-
wycieraczki
A te ramiona z paska fl lub a6 są p&p do b5 i wymienia się same ramiona czy całe mechanizmy itd?
-
wycieraczki
Podłącze się pod temat: Czyli do wycieraczek Bosch Areotwin najlepsze bedą ramiona z Paska FL ? Bo takowe mam wycieraczki w przedlifcie 2x53cm i nie dociskają na środku, i troche mnie to irytuje, jakie były by najlepsze ramiona do takich wycieraczek? I co polecacie na tył żeby super docistjały itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z rana
-
Hamulce do S4 B7 co wiekszego ?
Ok też uważam że 6 tłoków ZR18 bedzie najlepiej i tarcza coś ciut wiecej niż 345mm :-)
-
Hamulce do S4 B7 co wiekszego ?
Pytałem kolegi to mówi że przód 360mm i tył 330mm by go zadowalał tylko na dobrych zaciskach
-
Hamulce do S4 B7 co wiekszego ?
Super dzięki, pytałeś czy wieksze czy lepsze:-) z tego co wiem to i jedno i drugie, bo przy 19" tarcza 345mm wygląda mizernie :-)
-
Hamulce do S4 B7 co wiekszego ?
Witam zamieszczam pytanko w imieniu znajomego który stał się szczęśliwym posiadaczem S4 B7 z 2006r A wiec: Z tego co mu wiadomo ma tarcze: 345/ 300 Chciałby wymienić na coś wiekszego:-) Myślał o 4 lub 6 tłoczkach brembo na przód ale niewie jaka tarcza i z jakiego modelu, czy taki zacisk jest p&p i czy na tył podejdą tarcze i zaciski z S4 B8 tam podobno jest 330mm no chyba że macie inne propozycje, dodam że felgi 19" z góry dzieki za pomoc. Nikt nic ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś ok 19:45 na parkingu pod Mc Donalds w Czyżynach błekitna S-ka B6 sedan na klubowych ramkach, stałem 2 autka obok- śliczny kolorek Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Doberek
-
[ASN] Tarcze tył nawiercane
Na gładkich firmowych typu brembo,ate niemiałem tego problemu,a tu nawet jak wruce z myjni i zaparkuje odrazu auto po myjce jest to samo :-) ale całe szczęscie zamówiłem już zimmermany :-P
-
[ASN] Tarcze tył nawiercane
Mam tarcze tej firmy i od tego samego sprzedawcy u siebie w B5-ce, pod względem wyglądu ok,hamowanie ciut lepsze niż na gładkich ale to co się z nimi dzieje po każdym deszczu to masakra Max po godzinie po każdym deszczu tak wyglądają : (
-
Zamiast Gwintu...-40mm ?
Interesuje i to bardzo,bede bardzo wdzieczny bo nadal niewiem co zrobić
-
18x8.5 et30 ? b5?
Ja przymierzałem niedawno 8,5x18 et30 do swojej B5 z oponą 225/ 40 i wystaje że bardzo się rzuca w oczy, z tyłu ok
-
Zamiast Gwintu...-40mm ?
Ogr ale wiesz że ja mam gwinta. Tylko że FK, jest twardy a KW będzie jeszcze bardziej :-) myślałem o jakimś zestawiku typu -40 ale nie chce też kozy :-) wiec tak źle tak nie dobrze...
-
Zamiast Gwintu...-40mm ?
Miejmy nadzieje że może jednak ktoś się wypowie, nie chce mi się wierzyć że każdy kto ma felgi 18" jeździ na gwincie :-)