Treść opublikowana przez tomasinho
-
System operacyjny Android
Panowie, pytanko jedno. Mam samsunga galaxy s2, musiałem dziś zresetować przez wyjęcie baterii. Zresetowała się też godzina i choć wszystko działo się rano, do tej pory nie da się jej ustawić. Mimo 22:45 tel cały czas pokazuje, że jest 5:44 z datą 24.05.2013.. i to przy ręcznym ustawieniu, jak i przy włączonej opcji synchronizacji z danymi dostarczonymi przez sieć, nic się nie zmienia. Liczne próby kolejnego resetowania, jak i restartowania nic nie dały, a z tą godziną pokazują się przychodzące i wychodzące wiadomości, emaile, wiadomosci na gg itp. Co robić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie sie wydaje ze przez ta akcje nastepnego razu nie bedzie jedynie co to przejada przeez polske szybciorem No nie umiemy się ładnie zaprezentować. Euro nam nie wyszło, Gumball też nie... ehh jeszcze dużo przed nami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mądry polak po szkodzie ;/ na następny raz będą wiedzieli, o ile nast raz bedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki wstyd.. jedna wielka dzicz.. ale organizatorzy tez nie pomysleli.. ;/
-
Jaki telefon? NIE smartfon
Panowie, szukam telefonu dla siostry, ona nie chce smartfona ani dotykówki. Swojego czasu dobra była nokia e52, czy wiadomo coś na temat podobnych telefonów teraz? Bo wydaje mi się, że rynek poszedł do przodu ze smartfonami, a zwykłe tel pozostały w tyle. Co jest ważne? Klawiatura standardowa, raczej nie chce dotykówki z wysuwaną itp;, wiadomo telefon do dzwonienia i smsowania, do tego przyzwoity aparat. Najlepiej bez systemów operacyjnych, ale ja nie jestem na bieżąco, to nie wiem, jakie sprawa wygląda.
-
System operacyjny Android
Panowie, polećcie jakiegoś dobrego bezpłatnego antywirusa, który by chodził na androidzie 2.3.6. Był już avast (nie wykrył wirusa), avg (nie blokował stron ze złośliwym opr), trust & go (zużywał szybko baterię), lookout security (db tylko w wersji premium), g data (nie pamietam juz, ale szybko go odinstalowalem), nawet kaspersky (blokował gg i fejsa), więc z każdym coś było nie tak.. moze mam po prostu za duze wymagania..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- [/color] https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552955_10151363057628583_817901909_n.jpg Tomek poprawiłem dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552955_10151363057628583_817901909_n.jpg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile za niego?
-
System operacyjny Android
a ja o oba
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ciemniejsza strona Greya
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgadza sie dobra pizza była kiedyś w Banolli, ale teraz to nie wiem
-
Jakie Whysky na prezent?
Ja lubię Williama Lawson'sa
-
System operacyjny Android
Moglibyście polecić jakąś dobrą nawigację, nie obciążającą za bardzo baterii i nie zmulającą telefonu na androida gingerbread? I w miarę małą? najlepiej jakby obejmowała UK i Polskę, albo chociaż samą Polskę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem Tomek, na razie poza granicami PL, ale juz niedlugo wracam do miasta rodzinnego i przymierzam sie do zakupu audi a4. Licze, ze poznam tu wiele ciekawych osob i dowiem sie wiecej na temat upragnionego modelu. pozdrawiam