Treść opublikowana przez dms13
-
Schemat układu chłodzenia
Dzięki śliczne za schemacik
-
Schemat układu chłodzenia
Witam Jak w temacie jeśli ktoś posiada proszę o zamieszczenie tu, przesłanie na e-maila , albo podanie linku skąd mogę pobrać takie coś. Pozdrawiam
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Dzięki julekF1 za miłe słowo, fajnie, że autko się podoba, co do felg to kurde et 40 byłoby lepsze, no ale zobaczę czy wypychać nadkola, czy szukać innych felg. Garry99 no ciężko mnie złapać bo zawsze w biegu, ale od 7:30 do 15:00 zapraszam do mnie do pracy ( Urząd Pracy - Informatyk ) znajdę chwilę na pogadanie, bo po pracy to ciągle gdzieś na fuchę, żeby kasa na paliwo była :-)
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Czas leci autko się modzi, może nie tyle co u przodowników, ale zawsze coś do przodu. No i wczorajszy zakup Tak wiem zimówki :-) Ale tak poważnie felga 19/9,5 opona 225/35/19 masakra wygląd (pozytywny) ale jak to użytkować nie mam pojęcia Myślę nad inną oponą 245 i powinno być oki, tylko ET35 i trochę felga wystaje zwłaszcza z przodu tył jest malina. Zrobię fotki jak przykręcę do autka Jeśli nie podejdą będą na sprzedanie
-
Uszczelki pokrywy zaworów S4 4,2
Witam Może ktoś podpowie jakie numery mają uszczelki pod pokrywy zaworów do audi s4 4,2 2003 r. Pozdrawiam
-
S4 B6 AVANT schemat instalacji elektrycznej silnika
Witam Szukam schematu elektrycznego dla silnika 4,2 do audi jak w temacie. Chodzi mi o rozpiskę pinów komputera itd. Może ktoś ma i podzieli się. Pozdrawiam Darek
-
Półoś przód
Dzięki za info :-)
-
Półoś przód
Witam Poszukuję półosi lewej przedniej do audi S4 AVANT z 2003 r. manual. Serwis zaoferował mi w promocji za 3400 zł, ale myślę, że to lekka przesada, może ktoś ma, albo wie od czego podejdzie. U mnie przegub wewnętrzny został zamęczony przez poprzedniego właściciela ( popękana osłona + piasek itp. = luz ) Nie jest mocny ale drażni mnie to bo wiem, że jest nie tak jak powinno. Pozdrawiam
-
[ALL B6] S4 b6
Auto piękne, do tego przy założonym LPG pozwala robić dużo więcej km za tą samą kasę co na Pb a co za tym idzie dawać dużo więcej radości :-0. A do tego wszystkiego Avant super
-
S4 B6 AVANT - gdzie zamontować reduktory i komputer od gazu
Dzięki za info dlatego właśnie pytam najpierw co i jak a jak pojadę zakładać to z listą co ma być i gdzie zamontowane :-)
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Co do dekorów zostają alu, żonie się bardzo spodobały, więc na razie nie zmieniam. Co do kół, to te są na zimę na lato już czekają koła z mojej poprzedniej audi A6
-
S4 B6 AVANT - gdzie zamontować reduktory i komputer od gazu
Jak już się zdecyduję to chyba założę: elektronika: stag 300premium wtryski: Hana H2000 reduktory: 2x KME Gold Tylko właśnie już kolejny weekend poświęciłem na oglądaniu auta i miejsc gdzie to wcisnąć i wszędzie mało miejsca, hmmm mało powiedziane mało heheheh. Za zderzakiem nie ma szans na reduktory bo tak jak napisał waskivw są tam chłodnice. Najlepsze miejsce to zamiast aku, ale przenosić go do bagażnika to też wyzwanie, bo w bagażniku w boczkach też mało miejsca :-) Jakieś to auto ubogie w wolne miejsce, wszędzie coś jest :-) Pytam na forum kto ma gaz w s4 i gdzie to jest poupychane, bo chciałbym, żeby to ładnie było założone i jak najmniej na wierzchu, a do tego żeby działało poprawnie.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Mogę ci zmierzyć i napisać, ale gdzieś to już na forum było jak się nie mylę coś koło 8 cm na pewno nie więcej
-
S4 B6 AVANT - gdzie zamontować reduktory i komputer od gazu
Witam Zastanawiam się nad montażem LPG i jedyne co mi nie daje spokoju, to fakt gdzie to upchnąć. Dwa reduktory plus komputer od LPG. Może macie fotki z montażu, albo pomysły gdzie to upchnąć. Wiem, że można aku przenieść do bagażnika a w jego miejsce pchać reduktory, ale nie chciałbym tego robić. Czekam na Wasze pomysły i zdjęcia. Co do tego czy się opłaca i czy nie szkoda zakładać gazu do S4 prosiłbym się nie wypowiadać, każdy ma inny punkt widzenia, każdy robi inne trasy. Pozdrawiam
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Te koła co są teraz na aucie to 17" zostają na zimę bo są z nowymi oponami i pasują do autka. Na lato będzie 18". Ściemę pewnie zrobię, jak się trochę cieplej zrobi.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Kiere zmienię na pewno, co do radyjka to właśnie odpaliłem w nim TV i na razie daje radę, ale z czasem zobaczymy. Teraz kompletuję koła na lato, może ściema szybek.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Witam Życie płata figle i czasami daje nam ostro pod górę. Czemu to piszę, bo 4 miesiące szukałem audi S6 z rocznika 2000-2001 i nic same zmęczone sztuki i 90% w automacie, a ja chciałem manualną skrzynię. Aż tu parę dni temu godzina 22.30 i oferta kupna S4. Szybka decyzja jadę zobaczę, Żonie powiedziałem, że za 30 minut wrócę, tylko się przejadę i zobaczę co to warte. Wróciłem o 2 nad ranem z nowym nabytkiem. Auto ładne, mniejsze w środku, zwłaszcza z tyłu gdzie jeżdżą moje dzieci znacznie od A6 którą miałem poprzednio, no ale jakoś da się tam upchnąć 2 foteliki :-). Auto kupiłem uszkodzone z tyłu, nie będę rozpisywał się o uszkodzeniach, bo poniżej widać na zdjęciach wszystko. Aaaa i żeby wyjść na przeciw waszym pytaniom ( bo sam takie zadałem sprzedawcy ) "Czemu audi S4 nie ma kierownicy S-line?" to w kodach wyposażenia mam, że pierwszy właściciel sobie taką zażyczył, ze względu na to, ze jest ona multimedialna. P21G Poniżej parę fotek auta: No i zdjęcia uszkodzeń auta. Mechanik powiedział, że trudno będzie ogarnąć temat ale da radę hehehehe To tyle z grubsza. Sorki za jakość zdjęć ale miałem dziś rano 2 minuty na ich zrobienie :-). Po jakiejś polerce i czyszczeniu zrobię lepsze. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Myślę, że na dłużej zagoszczę na tym forum, bo stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi S4 Avant z końcówki 2003R. Pozdrawiam Darek PS Do moderatorów, nie wpisałem konkretnej miejscowości, ale mam nadzieję, że wybaczycie, ale nie chciałbym, żeby w tym miejscu było info o konkretnym adresie zamieszkania AUDI