Treść opublikowana przez DodoS4
-
Wahacze SKV
Również zakupiłem zestaw wahaczy do A4 B6 SKV.Oryginalny zestaw lema wytrzymał 285tyś km,auto jezdziło do połowy 2015 w Luxemburgu.Po montazu jestem zadowolony,zobaczymy jak bedzie po jakims czasie bo drogę do roboty niestety ale mam tragiczną(Kraków)i jesli bedzie cos nie tak to szybko wyjdzie:).Miesięcznie robie sporo km,koła 17.Napewno jeszcze coś napiszę w tym temacie.Pozdrawiam:)
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Srodki lamp,ramki grill na czarny ma planujesz?
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Kolor mega!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Krakowie ktos handluje felgami?Jakis komis etc.Szukam felg 18 na lato a przez neta troche sie boje kupic nie widząc ich wogóle.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Nastepnym razem bedę sie bardziej czujny:D Ee tam cudo...zwykła a4:P
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kurde czemu ja nikogo nigdy nie widze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Doradzcie gdzie najlepiej zrobic chipa w Krk badz okolicach do 60km oraz orientacyjne ceny .A4 AVF
-
HID xenon do mijania
Ja również polecam bixy z soczewką od B8.Szkoda kasy na hidy.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja również pracuje same nocki,codziennie śmigam pod kurierką z Krakowa do Warszawy i spowrotem.Razem wychodzi 600km,cięzko jest ale co zrobic
-
Szukam SPRAWDZONEGO mechanika w Krakowie
Ja Ci mogę polecic ul.stokrotek 17 http://www.mechanikolsza.pl/cennik Robiłem rozrząd,termostat .Ceny bardzo dobre i jakosc wykonania tez.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Witam panowie,miło że ktoś wreszcie mnie ustrzelił Co to pytań to postaram Ci odpisać na weekendzie, Pozdrawiam
-
Gdzie wymienic rozrząd A4 B6 AVF w Krk?
Witajcie,przeprowadziłem sie do krakowa i moze ktoś mi doradzi gdzie wymienic rozrząd w mojej A4?Zależy mi by było dobrze zrobione dobrze i za w miare dobrą cene.Nie znam tu narazie nikogo wiec licze na waszą pomoc
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
Ja płaciłem ostatnio 320zł, 70%zniżek.Ubezpieczenie w Proamie.
-
Wykształcenie, zawód, gdzie pracujecie i ile zarabiacie?
Jak w temacie:)
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
Jak w temacie:) Na co byście sie zdecydowali gdyby audi nie istniało?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tak jak kolega "ksiadz" polecam film "Kamerdyner"
-
Auto słabnie przy prędkosci 140km/h.Problem z wężykami.
Jutro sprawdze czy ten węzyk jest podłączony z turbo.Jest to wersja 90konna po chipie na 120.
-
Auto słabnie przy prędkosci 140km/h.Problem z wężykami.
Witam, Mam problem z audi a3 98r 1.9TDI.Przy 140km/h auto poprostu wiecej nie jedzie.Tak jak by turbo przestawało ciągnąć.Drugi problem dotyczy zaślepionego węzyka śrubką.Zdjęcia podaję niżej z zaznaczonym węzykiem.Jest na nim założony trójnik i kawałek zaślepionego węzyka.
-
Domykanie szyby-po zasunięciu sama sie troszke odsuwa.
Na forum audi a6 wyczytałem podobny problem do mojego.Wystarczyło nauczyć szybe od nowa zasuwania i odsuwania.Temat do zamknięcia.
-
Domykanie szyby-po zasunięciu sama sie troszke odsuwa.
Własnie nic sie nie zacina ani nie chodzi ciężej.Wszystko było okej do czasu jak montowałem centralny zamek na pilota.Jutro rozbiore drzwi i zobacze co tam sie dzieje w środku.
-
Domykanie szyby-po zasunięciu sama sie troszke odsuwa.
Przyciskami, kluczykiem czy pilotem robi tak samo.Zamyka ale wraca jakies 20cm w dół.
-
Domykanie szyby-po zasunięciu sama sie troszke odsuwa.
Witam,problem dotyczy audi a3(98r,zamek pneumatyczny).Gdy zasuwam szybe (chyba jest moduł komfortu skoro sie zamykają po przytrzymaniu kluczyka) to szyba sie zasunie ale po chwili sie otwiera jakies 20cm w dół.Może miał ktoś podobny problem i wie jak to rozwiązać?
-
Problem z podłaczeniem modułu centralnego zamka
Sterowany masą
-
Problem z podłaczeniem modułu centralnego zamka
Posiadam sterownik Carprotect BX50 i mam problem z jego podłaczeniem.Podłączyłem +12(czerwony), czarny(mase) niebieskie x2(kierunkowskazy) Chciałbym podłączyć otwieranie i zamykanie ale nie kumam tego schematu.Znalazłem w aucie sygnał po otwarciu z kluczyka oraz po zamknięciu.Schemat zacząłam nizej.
-
Ciężka opona zimowa??
Posiadam takie same opony jak kolega sokal.Bardzo dobre opony jak za 120zł za sztuke.U mnie praktycznie nie słychać by huczały a w zimie(pochodze z bieszczad)naprawde robią robote.2 lata temu miałem nówki 1100zł 4 sztuki i nie byłem zadowolony.Polecam Markgum