Treść opublikowana przez mytomy
-
Spociki w LUBARTOWIE!
proponuję wstępnie za 2 tygodnie ( 15/06 ), termin naturalnie ruchomy tylko jak ty się pozbierasz z tą nogą paput
-
Spociki w LUBARTOWIE!
a i owszem-na tygodniu od świtu po noc zamiatam w robotuni:( tak więc ja bym jak większość z nas obstawiał raczej sobote/niedziele aby tylko pogoda sprzyjała
-
Spociki w LUBARTOWIE!
Ja również wyrażę vice versa panu sąsiadowi (kicker) , jednakże jestem zawiedziony frekwencją - acz kolwiek co jak co -piwko po 'mini' spociku wchłonęło sie znakomicie-czekam-y na wyjazdowe Puławy
-
[ALL B5] Naprawa, regeneracja, wymiana, czyszczenie ( jak kto woli ) mechanizmu wycieraczek
dzieki Adam-właśnie uporałem się z mechanizmem:decayed:
-
Moduł Komfortu-Jaki kupić gdy nie ma ?
Fiu fiu. już rozumiem. dzięki śliczne.
-
Moduł Komfortu-Jaki kupić gdy nie ma ?
Marcin-mam scyzor w kluczyku- ale czy Ty masz na myśli sterowanie radia w kierownicy? czy masz na myśli np: domykanie szyb z pilota?? proszę sprecyzuj w miarę możliwości bo jestem zielony?! Darku- dzięki śliczne za namiary:banan: z całą pewnością skorzystam o ile koledze nie uda się sprawdzić w ASO(4-pak ; pójdzie w 4-du..)
-
Moduł Komfortu-Jaki kupić gdy nie ma ?
Witam. Sytuacja wygląda następująco. nabyłem audiczke szwajcara w której to jakiś gamoniowaty turek zarąbał moduł:wtf:została mi po nim tylko gumka i gąbeczka w której był- wynikiem czego nie działa mi centralny, nie działają szyby no i u licha brak jest kierunkowskazów(co dyskwalifikuje gablotę na przeglądzie). Teraz spytam was szanowni guru co z tym fantem zrobić. Czy można dojść po Vin-ie w aso jaki numer/rodzaj modułu wsadzić? A może ktoś ma do odhandlowania moduł na 3 gniazda - bo o ile wiem to potem już tylko kwestia zaprogramowania?! Bardzo proszę o wszelką sugestie. Podrzucam foty całego zamieszania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam all forumowiczów - jestem świeżym użytkownikiem wynalazku ze stajni audi i jak sądzę na dzień dzisiejszy zostanie ze mną na długo Przyczepności w każdym kółeczku