Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukmistrz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukmistrz

  1. Miał wlepke na tylnej klapie dziecko w aucie i ładne fele??
  2. Dziś namierzony na parkingu w maximusie w nadarzynie, Pozdrowionka
  3. Ja pracuję jako magazynier w tworzywach sztucznych, od poniedziałku do piątku po 10h lub dłużej w zależności od ilości pracy , w soboty tylko jak chce dorobić
  4. Audi to jednak audi
  5. Ja również poproszę info na PW.
  6. Te silniki 2.0 Tdi 140 KM niestety tak miały że płyn ciągnęły , głowice pękałe Już wiele razy zauważyłem jak na stacji paliw podjeżdza jakis passat czy touran 2.0 i dolewają płyn chłodniczy
  7. Dzięki za wszystkie porady ale obeszło się bez rozklejania lamp, Domin podpowiedział mi że da się je rozebrac bez rozklejania ale jest to bardzo czasochłonne Próby rozklejenia podejmowałem oczywiście ale bixenonowych lamp chyba nie da sie rozkleic, chyba że, tylko tak jak kolega wyżej napisał Siekierą
  8. Dziś dwa razy widziany Domin na 50, o 13 00 wlokłem sie białym busem awaryjkami mrygnąłem i o 14 00 też na 50tce długimi dawałem po oczach Pozdrowionka
  9. Dokładnie tak, chce skleić lampy po rozklejeniu, a jeśli skleje klejem do szyb to bedzie dało sie ich kiedyś jeszcze rozkleić?
  10. Witam, wiecie może czym najlepiej skleić lampy???
  11. Pozdrowionka dla Czarnego avanta b7 widzianego dzis w otwocku na rondzie Sybiraków Trąbiłem ale z avanta zero reakcji
  12. Dziś jakoś w południe czarny avant b6 na WE widziany w Magdalence, mrugałem, machałem ale kierownik chyba nie widział Pozdro
  13. Jak Cię złapią to Ci wypłaty nie starczy
  14. Jak srebrna to Przemots Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika Ciemno było ale to chyba było właśnie srebrne albo kremowe
  15. Wczoraj wieczorem B6 Avant WPR widziany na rondzie w Kołbieli, obtrąbiony Pozdro dla kierownika
  16. Dziś około 13:10 w Wa-wie na Aleji niepodległości czarny B8 w avancie, WE 47... rameczki klubowe, pozdro dla kierownika
  17. Dziś koło 16 w Górze Kalwarii Srebne B6 w Avancie, rameczki klubowe, rej chyba WRA machnąłem i chyba kierownik widział
  18. Przyłączam się do pytania..
  19. To jak tam dzieje się coś dzisiaj ????
  20. Jeździ się jeszcze lepiej niż się prezentuje
  21. Witam. Jetem już jakiś czas na forum Aczwóreczki i chyba nadszedł czas na małą prezentacje mojej srebnuli Autko zakupiłem pod koniec kwietnia 2013 rok, rocznik 2001 z przebiegiem 204000 km. 1.9 TDi 130 PS AWX W standardzie: - Alumki 17 - Climatronik dwustrefowy - Lekka ściema szybek - Elektryczne szyby Przód (Tył korby ) - Radio Chorus + Oryginalny Sub - Podgrzewane przednie stołki - Jakieś niskie zawieszenie - Szyberdach Planowane mody: - wymiana stółków na skórzane full elektryka z pamięcią + grzanie - Kolorowy FIS - Kiera S-line B7 - 2 kominy + końcówy ULTER 90 + zderzak S4 - Bixy + spryski + dokładka S-line - Bose + sub od Q7 - Czarny sufit - Listwy progowe S-line - Zawiecha gwintowana - Lotka na klape - Więcej Mocy I wiele wiele innych Zrobione: - RNS E ----> Podziękowania dla Domin79 - Tempomat + pełny FIS ----> Podziękowania dla Domin79
  22. Ja tyż wpadne O której 16 czy 17 ?
  23. Kto dzis, mniej więcej o 17:30 przejeżdzał przez Kołbiel czarnym sedanem b6, klubowe rameczki WOT TU***???
  24. Pozdrowionka dla kierownika B6 Sedan czarny który stacjonował na BP koło kołbieli, WG 87**4 rameczki klubowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.