Treść opublikowana przez lukmistrz
-
Spotkania na drodze
Miał wlepke na tylnej klapie dziecko w aucie i ładne fele??
-
Spotkania na drodze
Dziś namierzony na parkingu w maximusie w nadarzynie, Pozdrowionka
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Ja pracuję jako magazynier w tworzywach sztucznych, od poniedziałku do piątku po 10h lub dłużej w zależności od ilości pracy , w soboty tylko jak chce dorobić
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Audi to jednak audi
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Mi też nie działa :/
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Ja również poproszę info na PW.
-
vw touran 2.0 TDi
Te silniki 2.0 Tdi 140 KM niestety tak miały że płyn ciągnęły , głowice pękałe Już wiele razy zauważyłem jak na stacji paliw podjeżdza jakis passat czy touran 2.0 i dolewają płyn chłodniczy
-
Jaki klej do lamp???
Dzięki za wszystkie porady ale obeszło się bez rozklejania lamp, Domin podpowiedział mi że da się je rozebrac bez rozklejania ale jest to bardzo czasochłonne Próby rozklejenia podejmowałem oczywiście ale bixenonowych lamp chyba nie da sie rozkleic, chyba że, tylko tak jak kolega wyżej napisał Siekierą
-
Spotkania na drodze
Dziś dwa razy widziany Domin na 50, o 13 00 wlokłem sie białym busem awaryjkami mrygnąłem i o 14 00 też na 50tce długimi dawałem po oczach Pozdrowionka
-
Jaki klej do lamp???
Dokładnie tak, chce skleić lampy po rozklejeniu, a jeśli skleje klejem do szyb to bedzie dało sie ich kiedyś jeszcze rozkleić?
-
Jaki klej do lamp???
Witam, wiecie może czym najlepiej skleić lampy???
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla Czarnego avanta b7 widzianego dzis w otwocku na rondzie Sybiraków Trąbiłem ale z avanta zero reakcji
-
Spotkania na drodze
Dziś jakoś w południe czarny avant b6 na WE widziany w Magdalence, mrugałem, machałem ale kierownik chyba nie widział Pozdro
-
Kupiłem samochód sprowadzony z Austrii
Jak Cię złapią to Ci wypłaty nie starczy
-
Spotkania na drodze
Jak srebrna to Przemots Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika Ciemno było ale to chyba było właśnie srebrne albo kremowe
-
Spotkania na drodze
Wczoraj wieczorem B6 Avant WPR widziany na rondzie w Kołbieli, obtrąbiony Pozdro dla kierownika
-
Spotkania na drodze
Dziś około 13:10 w Wa-wie na Aleji niepodległości czarny B8 w avancie, WE 47... rameczki klubowe, pozdro dla kierownika
-
Spotkania na drodze
Dziś koło 16 w Górze Kalwarii Srebne B6 w Avancie, rameczki klubowe, rej chyba WRA machnąłem i chyba kierownik widział
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przyłączam się do pytania..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To jak tam dzieje się coś dzisiaj ????
-
[B6 AWX] Srebnulka by Luki :)
Jeździ się jeszcze lepiej niż się prezentuje
-
[B6 AWX] Srebnulka by Luki :)
Witam. Jetem już jakiś czas na forum Aczwóreczki i chyba nadszedł czas na małą prezentacje mojej srebnuli Autko zakupiłem pod koniec kwietnia 2013 rok, rocznik 2001 z przebiegiem 204000 km. 1.9 TDi 130 PS AWX W standardzie: - Alumki 17 - Climatronik dwustrefowy - Lekka ściema szybek - Elektryczne szyby Przód (Tył korby ) - Radio Chorus + Oryginalny Sub - Podgrzewane przednie stołki - Jakieś niskie zawieszenie - Szyberdach Planowane mody: - wymiana stółków na skórzane full elektryka z pamięcią + grzanie - Kolorowy FIS - Kiera S-line B7 - 2 kominy + końcówy ULTER 90 + zderzak S4 - Bixy + spryski + dokładka S-line - Bose + sub od Q7 - Czarny sufit - Listwy progowe S-line - Zawiecha gwintowana - Lotka na klape - Więcej Mocy I wiele wiele innych Zrobione: - RNS E ----> Podziękowania dla Domin79 - Tempomat + pełny FIS ----> Podziękowania dla Domin79
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja tyż wpadne O której 16 czy 17 ?
-
Spotkania na drodze
Kto dzis, mniej więcej o 17:30 przejeżdzał przez Kołbiel czarnym sedanem b6, klubowe rameczki WOT TU***???
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla kierownika B6 Sedan czarny który stacjonował na BP koło kołbieli, WG 87**4 rameczki klubowe