Treść opublikowana przez truszek
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki wielkie jak coś będzie nie jasne to będę pisał PW
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Właśnie tył kobra :/ A przód to wystarczy wpiąć się w odpowiedni przewód i będzie ok? Nie będzie jakiś błędów walić?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie bo już jestem w drugim temacie i nie ogarniam tematu Pytanko mam małe, czy jeśli kupię kompletną elektrykę z drzwi (pakiet światło) to będzie ta elektryka pasowała do mojej Audi P&P? Jeśli dobrze rozumiem kilka postów to trzeba coś kodować tak? Czy jest sens kupowania tych wszystkich kompletnych kabelków? Czy lepiej kupić 8 lampek + 8 wtyczek + kilka merów przewodu i wyrzezać dziury pod lampki i gdzieś wpiąć się w drzwi? Z góry dzięki
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Koledzy przeczytałem pół tematu i dalej, nie ogarniam tematu :X Szybko jedno małe pytanko, czy jeśli kupię kompletną elektrykę z drzwi (pakiet światło) to będzie ta elektryka pasowała do mojej Audi P&P? Jeśli dobrze rozumiem kilka postów to trzeba coś kodować tak? Czy jest sens kupowania tych wszystkich kompletnych kabelków? Czy lepiej kupić 8 lampek + 8 wtyczek + kilka merów przewodu i wyrzezać dziury pod lampki i gdzieś wpiąć się w drzwi? Z góry dzięki ; )
-
Wykaz modów na 2015 czyli co w planch ?
U mnie to jak zwykle bardzo skromie RNS-E - brak czasu aby odwiedzić "KrzysAudi" Szyby by musiał przyciemnić, co by nikt nie zaglądał Te diody ambiente czy jak to się tam nazywa, te czerwone w środkowej lampce Jakaś delikatna gleba, nie więcej jak 30mm Hmm,,, BiXenon plus te całe poziomowanie i te spryskiwacze i inne wynalazki, i 18 cali na lato to pewnie już na przyszły sezon, zobaczymy. Ogólnie to jakieś pierdoły, które ciężko określić modami Oooo... te spryskiwacze mgłowe miałem w Passacie i mi się podobały, więc by musiał wrzucić... Ogólnie to przeglądam forum, i co mi się u kogoś spodoba to, to robię
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Potwierdzam, ledy od Tomka montowałem już w czterech (dwóch moich) autach i zero problemów, wszystko P&P, bez błędów a jakośc wykonania rewelacyjna
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
OK Dzięki wielkie Raczej w temacie kabelków to odwiedzę naszego specjalistę w tym temacie "krzysaudi" Tylko teraz RNS-E szukać w dobrej cenie i BNS pogonić
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kolego możesz mi powiedzieć jak wygląda zmiana z BNS (5.0?) na RNS-E? Wszystkie kabelki pasują, czy trzeba jakieś kostki przerabiać?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Witam! Mam pytanko, odnośnie tego (http://chomikuj.pl/krejzikos/Spolszczenia+navi+Audi) spolszczenia FIS`a, ponieważ ja mam BNS 5.0 a tu jest napisane, że to spolszczenie do 4.x. Czyli pójdzie, czy nie pójdzie, bo już zgłupiałem :/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Od jakiegoś czasu interesuję sie waszym forum, ale jako niezalogowany czytałem tylko 1 post Na co dzień jeżdżę Passkiem, a mój ojczulek A4, wiec postanowiłem i tu sie zarejestrować Mam nadzieję, ze z kilkoma z Was spotkam się na regionalnych spotach Pozdrawiam Łukasz