witam pomysł trafiony ale wina nie leżała po stronie tasmy, tylko koncowka samczyka który sie urwał od masy klinowała tasmę stąd zwarcie dziękuje pozdro:wink:
witam jestem posiadaczem audi a4 b5 awant 1.6 benzyna 1997 jakiś czas temu klakson zaczoł sam trąbić . odkręciłem poduche okazało sie ze jest urwany czerwony kabelek , wiec go podpiełem spowrotem ale to nic nie dało dalej trabi moze ktos cos doradzic Dziekuje
witam kolego widzę że bawiłeś się w wymianę kiery jestem nowy na tym forum i nie bardzo wiem jak się tu poruszać. Może ty będziesz wiedział mianowicie od pewnego czasu auto samo trąbi zdemontowałem kiere i okazało się że urwał się kabelek naprawiłem go ale i tak nadal trąbi co może być przyczyną ? pozdrawiam Robert