Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arbam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arbam

  1. ale trafiłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Działo sie, chyba ze 14 aut [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Nie wierze jest i pleban gdzie sie podziewałeś ?! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. A bedziesz dzis?
  5. Nikt nie ocenia [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No to troche nas bedzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. To poczekajcie na mnie o 17koncze i z rakietowej to myk i jestem [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. [emoji106] ktoś wie kogo b5 ciemne na żółtej Feli z polerowanym rantem? Widziałem juz ze 2razy na dzielni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jutro ktoś bedzie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Pały i miejskie mendy na raz do jednego biednego yarisa heheh zaraz zastrzelą kierowcę za takie parkowanie. Nie maja co robić świnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. A bedziesz w niedziele na spocie? Moze zabrał byś ze sobą, jak nie to sie ustawimy jakoś pt. sob. bo mam wolne Jak z B7 Ci będzie pasowała to mam jedną luźną.
  12. Bry[emoji113] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Mam nadzieje ze za tydzień tez bedzie spot bo akurat mam wieczór wolny w robocie. Może w sobotę? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Jak z B7 Ci będzie pasowała to mam jedną luźną. Bedzie na bank poduchy nie potrzebuje na te kilka dni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Tylko taczkę chajsu niech szykuje, Pany ma ktoś kiere pożyczyć bo swoją chce do obszycia dać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Jutro wyjeżdżam na 3dni mam szkolenie z bhp. W przyszłym Tyg mysle ze dań rade W nowym sezonie wpadły nowe buty, ASA GT4 ONF 8,5J 18" W planach na ten sezon: Heble 320/288 i kolor na zaciski Obszycie kiery Może nowa okleina na dekory jak coś ciekawego wpadnie Oklejenie lamp tylnich Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Dajcie jakieś foto bo ja z głową w garach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Troche sie skurczył [emoji39] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Dzwoniłem do myśliwego mówi żeby piec i zjadać śmiało Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Pany macie kogoś od dziczyzny bo przy mnie koleś trafił bażanta na rakietowej i chce go zjeść pewnie trzeba go to weterynarza oddać na badania
  21. Może podpadłeś adminom hehe i ja tez Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. No wlasnie nie ma nic z tego dnia. Propaganda!! [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. [emoji111] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Czarne b8 na koszarowej zmowu zniknie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. smacznego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.