Treść opublikowana przez Arbam
-
Spoty wrocławskie
Dopiszcie 2do obecności ?
-
Malowanie rantu felgi
Tak wlasnie powiedział, ze nie ma sensu tego proszkowo malować bo to rant który zawsze bedzie dojeżdżany. Papierem pojechać otarcia i z mieszalni farbę kupic, porobić zaprawki i tyle. Uroki rantu na dużym kole i niskim profilu ?
-
Spoty wrocławskie
A ile za sama hamownie?
-
Spoty wrocławskie
Polecam, Paweł zna sie na rzeczy. Bylem u niego z moimi kołami
-
Spoty wrocławskie
Qwa biorę wolne zeby zobaczyc milenijny dość prosty ?
-
Spoty wrocławskie
Qwa biorę wolne zeby zobaczyc
-
Spoty wrocławskie
Moze za tydzień panowie
-
Spoty wrocławskie
jak zazdrościsz to się chociaż nie odzywaj . Weź się zajmij swoim parchem lepiej , który się już rozlatuje :shock3: taki rozlatujący a wciąga twojego :grin: Oj tam pewnie silnik był zimny
-
Malowanie rantu felgi
Jutro jade do lakierniku zobaczymy co powie.
-
Spoty wrocławskie
Bry, Chooj nacieszyłem sie felgami, żonie wczoraj jakaś pała droge zajechała i krawężnik przytuliła musze oddać do malowania Na poprawe humoru znalazłem ogłoszenie
-
Malowanie rantu felgi
Pomyślałem jeszcze żeby pomalować cały front felgi bez wnętrza na jasny kolor, srebro, może coś z tego wyjdzie...
-
Malowanie rantu felgi
Ok to Twoje zdanie a na temat możesz?
-
Malowanie rantu felgi
Siema Panowie, Jednak felga 18" i żona to nienajlepsze połączenie. Muszę pomalować rant w jaśniejszy kolor bo na tym znac wszystkie odpryski a po 2 tyg użytkowania krawężnik dzis żonie nie wybaczył błędu a ja sie gotuje. Myślicie ze ranty bedą ok pomalowane na srebrny albo jakis inny jasny? Bo całych felg nie chce malować bo dopiero wtopilem kasę w malowanie... Moze ktoś ma program którym by zrobił wizualizacje albo widział podobne felgi w takich kolorach.
-
Spoty wrocławskie
Pany wiecie, że dziś targi ślubne na orbicie do 17? Pisze informacyjnie, bo znowu w robocie jestem i nie dam rady przyjechać...
-
Moj granatowy pocisk :)
Ładne autko, moje ulubione jasne skóry i ciemna szyba PS kiedyś mieszkałem w Pionkach, pozdro dla ziomka z Kozienic
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Wreszcie wjechały nowe buty na lato Auto nie do końca czyste ale dziś pogoda nie sprzyjała cały dzień. Felgi Ronal Flat Five 18" 8,5j Opony Falken 225/40/18 Kolor Grafit w słońcu mieniący się w złoto-brązowy:jerk:
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Felunek zacny, ja jutro startuje ze swoim
-
Pranie aut Wrocław
a ile sama podsufitka??
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Ale coś klejenie najdluższej listwy kiszka, trzeba było w tą samą strone docinać. A co do złażenia folii to sie nie zgodze, jak dobrze wygrzana nie zejdzie, ja u siebie mam już długo i nic sie nie dzieje Mody na duży + pewnie to jeszcze nie koniec. Pozdro
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
A co polecacie do konserwacji skóry jasnej jak na zdjeciu? Wczoraj zrobiłem z nią porządek po "zimie", szczotka miekka i mydełko. Miałem jakąś resztkę sprayu z woskiem pszczelim to wstępnie zakonserwowałem, ale chciałbym czymś poważniejszym potraktować, żeby tak brudu nie łapała.
-
Spoty wrocławskie
Macie Panowie jakąś zaprzyjaźnioną stacje kontroli pojazdów bo przegląd się zbliża a ciemne szybki w aucie mam
-
Spoty wrocławskie
Ale jaja moja A4 z Anglii spotkana we wrocku hehe wróciła do mnie, niestety trochę bardziej zmęczona, zna ktoś moze właściciela? Zdjęcie zrobione na bp przy facie
-
zmieniacie juz opony na letnie
Ja tylko odmaluje fele, kupie oponki i 18" wjadą ja złoto na sezon
-
Meine schwarzen avant :D
A jak z wytrzymałością plasti? Ja po kilku miesiącach i malowaniu podkład+farba mam odpryski i mysle nad plasti dipem na wiosne
-
[B6 Avant] Mój Red Evilll
Ładne, Ciemna szyba bez chromów, tak jak lubie Bezawaryjności kolego.