Treść opublikowana przez Arbam
-
Co sądzicie o takich alusach?
Nie za bardzo na takim wysokim zawieszeniu, szprycha ładniej by wygladała np. DTM
-
dekle felg
I dużo ludzi szuka takowych, mi osobiście z poprzedniego auta zajumali, ale dziwnym trafem dwa tylko im były potrzebne. Teraz mam czarną stal, spokój przynajmniej.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nice , kolor pierwsza klasa Tylko fotki wnętrza poprosze
-
Spoty wrocławskie
Widzę ze sie dzieje, ja dopiero robotę skończyłem i nie zdążyłem dzis. Cwiara wiesz pewnie jak podłączyć lusterko fotochrom z kompasem w b7? Bo ziomek ma problem. Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
Nara Pany spac trzeba. Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
W technicznych sie liczy posty. A ze spotów to chyba by sie promile prędzej naliczały niż posty :polew: Ło qr** to nowy licznik trzeba Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
Znaczy nie wszędzie sie liczy, rozumiem i w sumie logiczne bo ze spotów każdy miałby po 100000000000 postów Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
I tak miało być Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ---------- Czy ktoś mi moze powiedzieć czemu nie zmienia mi sie ilośc pisanych postów w profilu bo chce w końcu mieć możliwość wystawiania w dziale sprzedam... Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
Z tego co czytałem vag gratis Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
No no starczy dla wszystkich, w ta niedziele nie wiem czy dam radę, jak bede miał wolne to jestem i ja teraz sie "integruje" wpisowe juz poszło na konto Cwiary Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- nie zapomnij zjawić się z kierowcą - termin się ustali, bo opłatek prawdopodobnie i tak będzie u mnie na wsi taaaaa i przeciągnie się do sylwestra ide do tego! Michał, mam nadzieję, że przed kliknięciem dzwoniłeś i upewniłeś się, że to są 4 sztuki? Bo ludzie miewają różne pomysły Biorę za pobraniem, jutro zadzwonie i sie upewnie, cena atrakcyjna, nie chciałem zeby mi ktoś zawinął. BTW moje borbety16 z gumami do zabrania do obejrzenia w moim wątku. Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
łosz ty kjerwa szmateksie gdzie mje tu mjendzy wutkje a zakonskje sie fpjerdalosz! :grin: Arbam, z piwem skończyłem, ze mną dyskusja zaczyna się od litra, także jak na święta zjadę do Polski, to wiesz, jak mnie przywitać Flaszka czeka cierpliwie Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
Browar za linka, fele zabrane Kaju za miedzo. Browar za linka dla cwiary Sent from my iPhone5 using Tapatalk Sie wyślę gołębiem Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
Browar za linka, fele zabrane
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
---------- Post dopisany 12-11-2013 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 00:52 ----------
-
Spoty wrocławskie
No kilku nie pilo, za to kibicowali Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
Pogoda butelkowa, chyba dzień zostanie spożytkowany na "sportowo":decayed: Piwo, wino i co ino
-
Spoty wrocławskie
Ja tez, smaka mi narobili teraz łyche zapijam, nadrabiam hee Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
No to chwile jeszcze zeszło Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
miło było poznać, do zobaczyska, następnym razem ja z kierowca podjade Pozdro
-
Neutralny szampon
A 4nano Ultra violet?
-
Dziwny świst turbiny...
może wspomaganie? i kumpla gwizdało jak w Szybkich i wsciekłych turbo
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ładność 10/10
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Za ile je pogonisz? Sent from kiełbasa
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Kolor petarda, mody git, chce takie felgi, pewnie jak bym był dalej w uk to bym też tak walczył z rezaniem
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Bardzo ładna sztuka, koła na zimę Pozdro