Treść opublikowana przez Arbam
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
To dopiero jutro po wyschnięciu farby Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- Druga warstwa nałożona Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- Nie doczekało jutra założyłem i cyknąłem kilka fotek. ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 23:14 ---------- I za dnia Sent from kiełbasa
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
No i kolejna drobna rzecz a cieszy oko ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2013 at 20:05 ---------- I zimowy setup Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany 04-11-2013 at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 22:57 ---------- so fresh so clean I podkład pod mat Jutro mat, żona zabije mnie za koc i malowanie o 23 ;P cóż Sent from kiełbasa
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Bedzie mat na lato i jeszcze kilka zmian Sent from kiełbasa
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Oczywiście kwestia gustu, mi pasuje, na żywca nie wyglądają tak jasno jak na zdjeciach.
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
:cool:Dziś przyszedł czas na mały detaling zewnętrzny(czasu zabrakło na środek:facepalm:), Wczoraj mycie,piana i glinkowanie, dziś piana (poprawiona pianownica), Ultimate compound z tricolor i PB Natty blue wax Niestety pogoda mi nie sprzyjała, padało przelotnie cały dzień, zdążyłem auto umyć, spienić i pozniej na raty bo deszcz, ale efekt pozniej po deszczu zajefajny:naughty: Niestety nie posiadam polerki wiec wszystko recznie, efekt jak dla mnie zadowalający, w przyszłym roku bedzie trzeba zainwestować w polerke elektryczną i bedzie latwiej prościej i przyjemniej Sesja: I moje ulubione zdjecie Pozdro ---------- Post dopisany 24-10-2013 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 19:35 ---------- Kolejne zmiany, mała kosmetyka ale cieszy Gałka s-line i dokończone dekory: I nowe paczałki kierunkowe , POzdro
-
Drgania kiery podczas hamowania
Jest tak od jakiegoś miesiąca, nic nie było grzebane, tak jak kupiłem tak jeżdżę
-
Drgania kiery podczas hamowania
Nie znajomego takiego nie mam, pojechałem do majstra i też mi powiedział, że przyczyn może być kilka i że jak jest to co któryś raz to mała szansa że to tarcze, raczej któryś wahacz. Umówiłem się na podnośnik, rozbiorą, zobaczymy...
-
Drgania kiery podczas hamowania
A takowy przyrząd nazywa się?? I znajde go w zakładzie wulkanizacyjnym czy u mechanika?? Jest "myk" na sprawdzenie tarcz- specjalny przyrząd do tego służy. Nawet mam takowy w pracy:wink: Od kiedy to tak jest?
-
Drgania kiery podczas hamowania
Jak sprawdzić?Wymienić? to koszta możliwie niepotrzebne, a czy przy krzywych tarczach nie bylo by to ciągłe przy każdym wciśnięciu hamulca??chyba że macie jakiś myk na sprawdzenie tarcz
-
Polecane opony zimowe
Ja się przymierzam do Conti ts850, bardzo dobrze wypadają w recenzjach i kumpel poleca bo jeździł ostatni sezon, a i cena przystępna.
-
Drgania kiery podczas hamowania
Nic nie stuka, tylko te drgania, myślałem że to może ma coś wspólnego z króćcem od vacum bo też miałem luźny ale po naprawie dalej drga kiera. Z tego co pamietam to jak mi w peugeocie siadały łączniki to bylo slychać stukanie przy nierównościach, a tu nic, cisza:kwasny: podjade do diagnosty może coś powie wiecej...
-
Drgania kiery podczas hamowania
Witam koledzy, mam taki mały problem, otóż podczas hamowania kierownica wpada mi w drgania. Normalnie powiedział bym, że to tarcza ale nie dzieje się to za każdym razem, raz telepie raz nie, a czasem wyraźnie mocniej. Z tego co się dowiadywałem to może być któryś wahacz albo tuleja. Może ktoś miał już kiedyś coś takiego i będzie w stanie doradzić?? Bo w warsztatach słyszę samo gdybanie i może to, może tamto nawet jak auto na podnośniku spece u których byłem nic nie wymyślili. Może ktoś ma jakiś dobry warsztat we Wrocku co by mi to zlokalizował??? Pozdro
-
Spoty wrocławskie
Powitać , Koledzy podpowiedzcie gdzie we Wro dobry warsztat gdzie zrobią diagnostykę układu hamulcowego bo mi chyba vacum odchodzi, a na polecanych nic nie ma. Pozdro Sent from kiełbasa
-
Zatarte sprzegło sprężarki można jezdzic autem ?
Tak można, sam tak jeździłem jakiś miesiąc, można też wymienić samo sprzęgło z kołem pasowym jeśli sprężarka nie jest zatarta, ale to tylko w dobrym serwisie klimy.
-
Panel klimy
Albo kostka od sprężarki, to też często do wymiany i troche taniej niż sprężarka
-
dziwne odgłosy po wyłączeniu klimatyzacji
Podjedź do jakiegoś pożądnego serwisu klimy, tam Ci powiedzą co jest grane, ja wymieniłem zerwane sprzęgło w kole pasowym w zakładzie zajmującym się między innymi klimą i miesiąc później sprężarka zdechła zupełnie:doh: W profesjonalnym serwisie klimy wymienili mi na sprężarkę na regenerowaną z roczną gwarancją, zapłaciłem 900zł (za pierwszą naprawe 600, razem 1500 wiec moglem mieć nową sprężarkę). Nie ma co łatać. A jeśli to tłumik drgań to z tego co pamietam to jest przy rozrządzie w AWX część którą można dokupić osobno jakies 150zł. Ale nie jestem pewny. Może jakiś AWX-er odpowie Pozdro
-
Rysy po glinkowaniu
Koledzy mam problem, glinkowałem auto (VP yellow) i zauważyłem, że lekko zajechałem w kilku miejscach lakier:facepalm:... auto było myte, pozniej aktywna piana, płukane 3 razy i dopiero glinkowane więc o brudzie nie ma mowy, raczej temperatura odegrała tu znaczącą rolę, glinka twardniała i zostawiła po sobie kilka śladów. Moje pytanie jak to usunąć?? Glinkować jeszcze raz jak bedzie cieplej?? czy jakaś pasta ścierna/polerska?? nie są to jakieś mega rysy, raczej "hologram" ale widać że to od glinki i denerwuje.... Pomożcie, pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia To nie s4 3.0tdi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nawet nie wiesz co dają do parówek
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no sporo ale Twoje rzuciło mi się w oczy i tak mówie do żonki, że gdzieś ja to już widziałem my stacjonujemy w Breli
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ha, ale zbiegowisko okoliczności tak sie zastanawialem wlasnie czyja to bestia na bramkach w Cro
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda?
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Kupiłem dzis folie Carbon jasne srebro i rozmontowalem pól samochodu A że operacje zakończyłem po zmroku jutro wstawie wiecej, efekt bardzo fajny jak za ten hajs Pzdr
-
Wymiana sprzęgła czy całego zestawu z kołem???
No jest i sasch ale to jest do 550nm performace, do zwykłego programu wystarczy luk. Jak ktoś idzie w mody silnika to takie jak najbardziej ale do serii €600 za samo sprzeglo to trochę drogo i niepotrzebnie ---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ---------- A no i dobranoc bo jutro na 7
-
Wymiana sprzęgła czy całego zestawu z kołem???
Zagrł mapę silnika, na której napisał nowy program, podczas zgrywania sprawdził auto vagiem i nic nie wyszło,powiedział mi wtedy ze dwumasa lekko telepie i moze być niebawem do wymiany razem ze sprzeglem, po wgraniu programu sprawdził logi, wszystko było ok, sprzeglo zaczęło sie slizgac jak sie rozgrzalo. Nie zrozum mnie zle, nie bronię go ale uważam ze jak na warsztat bez hamowni zrobił wszystko ok i ostrzegał mnie o ewentualnych powiklaniach po programie. Tym bardziej ze maja doświadczenie na tym polu i nie jest to warsztat typu 'stodoła' a to ze po programie wychodzą zużycia auta to normalne auto w końcu ma 10 lat i nie wiadomo ja było uzytkowane