Treść opublikowana przez Arbam
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Dzieki, czarne środki wleca ale na bixy szkoda mi siana wole audio zrobic, swieci dobrze, a gra ubogo Podkład uniwersalny 3 warstwy(castorama 13zl) i puszka farby dupli 3in1 na rdzę do malowania na zewnątrz 35zl. Papiery ścierne do zmatowienia i benzyna do odtluszczania. Sent from kiełbasa
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Tylne lampy oklejone, efekt bardzo zadowalający. Sent from kiełbasa
-
Przyciemnianie szyb
Cieżka sprawa, tak jak przedmówcy, jedź do specjalisty, wiem bo sam tak zrobiłem i jestem zadowolony.
-
mat do A4 kombi
żeby okleić auto folią, pamiętaj że musisz mieć lakier w nienagannym stanie... żadbych głebszych rys, wgniotek - folia nie wybacza, blacharka pod nią musi byc tiptop Poszukaj bo u Nas na forum masz sporo informacji na temat oklejania folią, o jej zaletach i wadach, jednak moim skromnym zdaniem, jeśli używasz auta na co dzień (jakaś szkoła, praca, zakupy itd. itp...) to szybko Ci się folii odechce jeśli będziesz ją chciał utrzymać w idealnym stanie Mat tym bardziej nie wybacza, kumpel okleja auta i jak widziałem jego 350z przed oklejeniem to wyglądało jak po poważnym docieraniu. Siemiana auto miałem okazje oglądać w Chorwacji i troche poszarpaną miał folię na nadkolach, każde zaczepienie i zarysowanie widać, łatwiej napewno spolerować lakier pastą niż oklejać na nowo element. Kosztowny gips, wolałbym do lakiernika podklepać i zastanowić się nad malowaniem, ale osobiście nie czarny mat, ale jak wiadomo kwestia gustu Pozdro
-
17 " jaki kolor? Biały/Czarny/Grafit
Mam ten sam dylemat, raczej wjedzie jasny grafit bo czarne "wyszczupla" i fela mała sie wydaje, co polecam i Tobie, grafit albo srebro Sent from kiełbasa
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
Piękna sztuka, masz to na co ja czekam, rns, niestety inne mody w kolejce. Bezawaryjności kolego Sent from kiełbasa
-
A4 B6 (1.9 AWX) Sedan Delphin "SIWY"
Ciemna szyba będzie ładnie wyglądała w tym kolorku
-
Pomoc w doborze koloru felg 18"
Zacząłem dziś ściągać lakier i szlifować, niestety miałem tylko godzine czasu więc zbytniio nie nawojowałem:kwasny: Ale do podkładu lakier zdjęty z 2 sztuk, i część rantu zeszlifowana do gołego alu będę miał dzień wolny zamykam się w garażu i szlifen cały dzień. Co do koloru to raczej grafit albo szary "mysi" coś ciemniejszego niż ori, a może szlifowanie spodoba mi sie tak bardzo, że alu w połysk wyprowadze i tak zostawie ;P
-
Pomoc w doborze koloru felg 18"
Właśnie białe fele na ciemnej budzie ładne są, ale nie wiem jak z użytkowaniem, ten ciemnawy grafit też do mnie przemawia. Perełka ładna lakier proszkowy???
-
Pomoc w doborze koloru felg 18"
Myślałem o bieli, są nawet fotki takiego koloru na białych butach z irl. Sent from kiełbasa
-
Pomoc w doborze koloru felg 18"
Koledzy może pomożecie w wyborze koloru felg, kupiłem flat5 do malowania i zastanawiam się nad kolorem. Myślałem o graficie dość jasnym albo zbliżony do orginału srebrny, ja chciałbym ciemne,ale ponoć im ciemniejsza fela tym mniejsza sie wydaje... Może ktoś ma jakieś foty auta w tym kolorze na ciekawych felgach. Pozdro
-
Spoty wrocławskie
jest i moja flaszka Jest i ona Sent from kiełbasa
-
Spoty wrocławskie
A ja sie pochwale Doszły nowe butki dla mojej strzały: Lekko zmęczone, ale idą do malowania na wiosne i będą jak nowiuśkie Przyłożyłem do auta wygladają bedzie moc!!
-
Polecane opony letnie
A ja kupiłem flat5 i szukam do nich opon do mojej bestyji Jakie polecacie?
-
Jaki i ile mat do wygłuszenia drzwi przednich ???
Gdzieś o tym czytałem.
-
Spoty wrocławskie
witam w pracy...
-
Neutralny szampon
no jak 1:800 to tak, z matematyki
-
Gwizd w głośnikach przy dodawaniu gazu..
Jutro spróbuje, bo coś mi się kojarzy że to się stało po tym jak wyciągałem radio... wiec może coś tam poluzowałem.
-
Neutralny szampon
A ile go lejesz tak jak na etykiecie ? Czy jakies inne proporcje? Sent from kiełbasa
-
Gwizd w głośnikach przy dodawaniu gazu..
Tak jak w tytule coś mi się stało z głośnikami, po odpaleniu auta słychać lekki gwizd i taki jakby odgłos silnika w głośnikach Jak dodaje gazu gwizd robi się głośniejszy. Co to może być, miał już tak kiedyś? Pozdrawiam
-
Spoty wrocławskie
Bimbrownica? czy ze sprajta robione? już ślinka leci
-
Spoty wrocławskie
Ostatnie mnie zaciekawiło Co to?
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Nie zdążyłem dołożyć zdj.
-
przedni gril SWAP na czarny mat
A ja malowałem farbą 4in1 Dupli color, wcześniej podkład, całość wyniosła mnie 13zł za podkład i 36zł za farbę, pomalowałem tą samą puszką felgi stalowe. Fotki w moim wątku, Pozdro
-
Neutralny szampon
Podepne się pod temat, tego specyfiku ktoś próbował 4nano Shampoo 500 ml - szampon do mycia samochodu (3675187478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo mi sie UV skończył i szukam nastepnego. Pozdro