Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arbam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arbam

  1. Dzieki, czarne środki wleca ale na bixy szkoda mi siana wole audio zrobic, swieci dobrze, a gra ubogo Podkład uniwersalny 3 warstwy(castorama 13zl) i puszka farby dupli 3in1 na rdzę do malowania na zewnątrz 35zl. Papiery ścierne do zmatowienia i benzyna do odtluszczania. Sent from kiełbasa
  2. Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Tylne lampy oklejone, efekt bardzo zadowalający. Sent from kiełbasa
  3. Arbam odpowiedział(a) na mateo1597 temat w Audi A4 B6
    Cieżka sprawa, tak jak przedmówcy, jedź do specjalisty, wiem bo sam tak zrobiłem i jestem zadowolony.
  4. Arbam odpowiedział(a) na pazerny11 temat w Audi A4 B6
    żeby okleić auto folią, pamiętaj że musisz mieć lakier w nienagannym stanie... żadbych głebszych rys, wgniotek - folia nie wybacza, blacharka pod nią musi byc tiptop Poszukaj bo u Nas na forum masz sporo informacji na temat oklejania folią, o jej zaletach i wadach, jednak moim skromnym zdaniem, jeśli używasz auta na co dzień (jakaś szkoła, praca, zakupy itd. itp...) to szybko Ci się folii odechce jeśli będziesz ją chciał utrzymać w idealnym stanie Mat tym bardziej nie wybacza, kumpel okleja auta i jak widziałem jego 350z przed oklejeniem to wyglądało jak po poważnym docieraniu. Siemiana auto miałem okazje oglądać w Chorwacji i troche poszarpaną miał folię na nadkolach, każde zaczepienie i zarysowanie widać, łatwiej napewno spolerować lakier pastą niż oklejać na nowo element. Kosztowny gips, wolałbym do lakiernika podklepać i zastanowić się nad malowaniem, ale osobiście nie czarny mat, ale jak wiadomo kwestia gustu Pozdro
  5. Mam ten sam dylemat, raczej wjedzie jasny grafit bo czarne "wyszczupla" i fela mała sie wydaje, co polecam i Tobie, grafit albo srebro Sent from kiełbasa
  6. Piękna sztuka, masz to na co ja czekam, rns, niestety inne mody w kolejce. Bezawaryjności kolego Sent from kiełbasa
  7. Ciemna szyba będzie ładnie wyglądała w tym kolorku
  8. Zacząłem dziś ściągać lakier i szlifować, niestety miałem tylko godzine czasu więc zbytniio nie nawojowałem:kwasny: Ale do podkładu lakier zdjęty z 2 sztuk, i część rantu zeszlifowana do gołego alu będę miał dzień wolny zamykam się w garażu i szlifen cały dzień. Co do koloru to raczej grafit albo szary "mysi" coś ciemniejszego niż ori, a może szlifowanie spodoba mi sie tak bardzo, że alu w połysk wyprowadze i tak zostawie ;P
  9. Właśnie białe fele na ciemnej budzie ładne są, ale nie wiem jak z użytkowaniem, ten ciemnawy grafit też do mnie przemawia. Perełka ładna lakier proszkowy???
  10. Myślałem o bieli, są nawet fotki takiego koloru na białych butach z irl. Sent from kiełbasa
  11. Koledzy może pomożecie w wyborze koloru felg, kupiłem flat5 do malowania i zastanawiam się nad kolorem. Myślałem o graficie dość jasnym albo zbliżony do orginału srebrny, ja chciałbym ciemne,ale ponoć im ciemniejsza fela tym mniejsza sie wydaje... Może ktoś ma jakieś foty auta w tym kolorze na ciekawych felgach. Pozdro
  12. jest i moja flaszka Jest i ona Sent from kiełbasa
  13. A ja sie pochwale Doszły nowe butki dla mojej strzały: Lekko zmęczone, ale idą do malowania na wiosne i będą jak nowiuśkie Przyłożyłem do auta wygladają bedzie moc!!
  14. A ja kupiłem flat5 i szukam do nich opon do mojej bestyji Jakie polecacie?
  15. witam w pracy...
  16. no jak 1:800 to tak, z matematyki
  17. Jutro spróbuje, bo coś mi się kojarzy że to się stało po tym jak wyciągałem radio... wiec może coś tam poluzowałem.
  18. A ile go lejesz tak jak na etykiecie ? Czy jakies inne proporcje? Sent from kiełbasa
  19. Tak jak w tytule coś mi się stało z głośnikami, po odpaleniu auta słychać lekki gwizd i taki jakby odgłos silnika w głośnikach Jak dodaje gazu gwizd robi się głośniejszy. Co to może być, miał już tak kiedyś? Pozdrawiam
  20. Bimbrownica? czy ze sprajta robione? już ślinka leci
  21. Ostatnie mnie zaciekawiło Co to?
  22. Nie zdążyłem dołożyć zdj.
  23. A ja malowałem farbą 4in1 Dupli color, wcześniej podkład, całość wyniosła mnie 13zł za podkład i 36zł za farbę, pomalowałem tą samą puszką felgi stalowe. Fotki w moim wątku, Pozdro
  24. Podepne się pod temat, tego specyfiku ktoś próbował 4nano Shampoo 500 ml - szampon do mycia samochodu (3675187478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo mi sie UV skończył i szukam nastepnego. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.