Treść opublikowana przez Arbam
-
Spoty wrocławskie
Kwity ogarnięte 20zl i flacha kocham ten kraj [emoji38]
-
Spoty wrocławskie
Gdzie to u mnie? Jade! A tak na marginesie pan pieseł próbował mi wmówić ze szyby musZa miec 30% przepuszczalności powietrza
-
Spoty wrocławskie
Kazali podnieść hehe
-
Spoty wrocławskie
Zerwe folie [emoji6]
-
Spoty wrocławskie
A to juz takie myki fiki [emoji51] ale mnie pały wkurwily, z ronda zjeżdżali i akurat mu sie w psie galy rzuciło
-
Spoty wrocławskie
I chooj komenda mi zabrala dowód za szyby [emoji44] mamy jakiegoś diagnoste na pokładzie co podbije papier z zamkniętymi oczami??
-
Spoty wrocławskie
18tki za drina [emoji12]
-
Spoty wrocławskie
Te stare pruchna zaropiałe
-
Spoty wrocławskie
No kosztowna sprawa, na bałaganie za 100 masz pewniaka. Także Gentelman jak za duzo to na serwis bedzie taniej
-
Spoty wrocławskie
Za darmo to i stara Ci nie da
-
Spoty wrocławskie
50 i flacha
-
Spoty wrocławskie
Omijajcie krzemieniecką przejazd zjebany
-
Spoty wrocławskie
Bry z korka...
-
GALERIA Spotów Wrocławskich
http://www.directupload.net]
-
Spoty wrocławskie
Spoko spot, Oca nie Twoja wina, następnym razem wystosujmy pismo do miasta,wojska,agencji i papieża ze bedziemy. Aparat podłącze to foty wrzucę.
-
Spoty wrocławskie
Ja wezme lustro wiec smalcować
-
Spoty wrocławskie
Też sie pojawie
-
Spoty wrocławskie
Moja teściowa
-
Spoty wrocławskie
Jestem na wyspie przy kole młyńskim
-
Spoty wrocławskie
Pozdro z 3miasta. Jestem juz tu 3 tyg jeszcze 3 przede mna jak ktoś bedzie pisac dzwonić ustawimy sie na bronka czy cuś
-
Spoty wrocławskie
Taka sytuacja...
-
Spoty wrocławskie
Za ile jestescie?moze i ja podjade
- Spoty wrocławskie
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
No wlasnie spacerkiem z plazy szedłem
-
Spoty wrocławskie
pozdro z GD