Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arbam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arbam

  1. W pionkach widziane b7 avant na myjce z ramkami klubowymi. Pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Yoł[emoji111]️ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Przyszła sobota to święta wiec po jak najbardziej. Ale musimy dobrać miejscówkę jakaś konkretną. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Pijeta? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Kielba na zagrychę. Szkoda Ze pusto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. sam bede grilla rozpalę No to nikogo znaczy, to nie rozpalam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Dziś koło 14 droga z jeleniej na Wrocław czarne b6 sedan z ledami z tylu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Ktoś dziś?[emoji592] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. 4ohmy na Zernikach chłopaki robią fachowo. http://4ohmy.pl/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Bry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. No ponoć są jeszcze jedne takie w jelonce. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Z golfa [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Banda partaczy, pierwszy na mińskiej porysował mi Flaty przy ściąganiu opon, zjebalem i zabrałem koła a drugi na estońskiej dał 80% szans na to ze nie porysuje nowych przy zakładaniu [emoji35] na szczęście znajomy polecił gościa na sernikach koło przejazdu i wsio zrobione [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Pany gdzie jutro wymienię opony na felgach? Bo będę miał nowe buty na ten sezon [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. W lesie i na polach rożnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Przed chwilą na magnolii Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Jakiś chyba autohandel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Tylko białe ale to Tk maxx może gdzieś bedą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Moje tak, a wozidło dla synka ale tata bedzie musiał testować rc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Pierwsze wozidło od taty [emoji1] Z pozdrowieniami od nowego klubowicza OOOO Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Jechałem strzelać z wiatrówki hehe pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. No ja nie mam żadnych i nic nie trze [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Pozdro dla kolegi z ciemnego b7 z lampami od c6 mijanego na gadowiance Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Pany pozdro z bukowiny pełno a4 ale nic klubowego [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Wesołych i spokojnych swiat i wystrzalowego sylwka
  25. Cwiara przecież wiesz gdzie robisz [emoji6]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.