Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arbam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arbam

  1. 600zl wszystkie, jakies 5-6h Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany 23-02-2014 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 07:15 ---------- Nareszcie znalazłem chwile na zamontowanie ledów Świeci jaśniutko
  2. Pozdro dla kolegi ze squasha. Wrocław, góralska, hasta-la-vista
  3. Siema, Jako że wiosna tuż tuż trzeba by coś w autku pozmieniać, Padł pomysł na audio bo mam pełny standard który nie radzi sobie za dobrze, a dodatkowo udało się okazyjnie nabyć wzmacniacz to teraz muszę dokupić resztę osprzętu i grać Kupiłem JL Audio JX-360/4, Chce kupić skrzynie w boczek Do tego jakiś 25cm głośnik, myślałem też o JL Audio tylko jeszcze nie wiem który no i zestaw odseparowany na przód Kicx. I tu przydała by sie pomoc kogoś kto zna temat, co tu zamontować. Podpowiedzi mile widziane. Pozdro
  4. Fury puste, po flache poszliście?
  5. to ja bede chwile po 17.
  6. O której zbiorka?
  7. Spoko wpadaj
  8. Raczej parking przy magnolii
  9. Pogoda dopisuje, Casto czy orbita?
  10. ?
  11. Jak tam Pany? Jutro jakiś spocik, bo flaszka już sie chłodzi a i kierowca załatwiony
  12. Ok, wezmę, tylko daj znać, czy na pewno będziesz Ok dam znac
  13. Nitro Możesz wziąć jak bedziesz za tydzień
  14. To wieczor z moja Panią, za tydZien tez mam wolne wiec chętnie nawiedze
  15. Akurat jak chciałem podjechać nikogo nie bedzie, moze za tydzien
  16. Wrocław, Strzegomska jakies 15 min temu B5 1.8t na klubowych ramkach, pozdrawiam Sent from kiełbasa
  17. I napewno bedzie pefrfect pasowało, niektóre "zamienniki" nie do konca pasują tak jak powinny...
  18. Tylko musi być założona dobra folia, jest trochę chłodniej. Ja mam jeszcze przód przyciemniony, nie wali tak słońce po oczach, w Twoim przypadku pasażerom lub pieskowi w bagażniku
  19. No, ja sie przymierzam do malowania na wiosne, na pierwszy ogień pojdą felgi, później dokładki Bardzo mi sie podoba ta fota:jerk:, tylko brakuje mi żółtych halogenów
  20. Fajnie wyglada listwa bagajera, ile zapłaciłeś za malowanie dokładek?
  21. Zdj. w lepszej jakości, Taptalk jakoś dziwnie pozmieniał rozmiar...
  22. Fotele i boczki malina ale ciekawe jak z utrzymaniem w czystości takiej tapicerki Jest ok, nie brudzi sie tak jak mogłoby sie wydawać, czyszczone raz na 3 miesiące szarym mydłem i mleczkiem do skory. Regularnie co jakies 2 tyg przetarta mikrofibra z mleczkiem. Na wiosnę mam dostać od znajomego dobry zestaw z lanoliną do czyszczenia skór, który ponoć rewelacyjnie konserwuje i chroni przed brudem zobaczymy Sent from kiełbasa
  23. Bedzie lepiej niż bose Sent from kiełbasa
  24. Dzieki, chociaż zastanawiam się nad zmianą okleiny dekorów na ciemniejszy, może czarny, bo położenie tego nie do końca mi wyszło.. jak sie cieplej bedzie robić to pewnie i wiecej bedzie człowiek chciał robić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.