Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PMRudy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PMRudy

  1. Akurat te RainSport3 mogę mieć w sklepie ATU (Niemcy), mieszkam w Reichu więc tu szukam. Ale porównuję z eBAY'em i chyba coś na eBAY'u kupię.
  2. Moim faworytem jest Hankook K107, ale mogę mieć Uniroyal Rainsport 3 235/35 R19 po 150 euro za sztukę. Opór toczenia: E, hamowanie na mokrym: A
  3. Też szukam. Natrafiłem na Hankook K107 Hankook K107 235/35 R19 91 ZR XL. Opony Hankook . Oponeo
  4. PMRudy odpowiedział(a) na PMRudy temat w Audi A4 B7
    No właśnie ja aktualnie mam wycieraczki typu AERO. Więc strzelam, że te części są do tego drugiego typu.
  5. PMRudy odpowiedział(a) na PMRudy temat w Audi A4 B7
    Też mam takie podejrzenie. Możliwe że do innego typu wycieraczek?
  6. PMRudy opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Jak w temacie. Kupiłem auto i to coś leżało w schowku.
  7. W końcu ruszyłem d**ę i zrobiłem zdjęcia tego zestawu naprawczego. No i się okazało, że nie potrzeba żadnego trójnika. Zdjęcia dla zainteresowanych
  8. Dzięki za słowo krytyki Nie każdemu musi się podobać. ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- PS. Trochę aktualnych fotek wrzucę wieczorem. Ogólnie nie wiele zmian na nich widać :/ Ale jest czarny grill, plecy foteli z siatkami, siatka w bagażniku, wysuwane schowki pod fotelami.
  9. Dzięki za pozytywne opinie Jeżeli chodzi o blendę, to dokładnie o taką jak zaprezentował akjam. Co do tych białych wstawek i zacisków, może się komuś nie podobać, ale chciałem zrobić kontrast, żeby autko przykuwało większą uwagę. Mnie się podoba afroo też ma trochę racji, bo albo chrom, albo black. No i tu jest dylemat:/ Chciałbym black, ale jest spora baza pod chrom :/ Grill chrom też mam, tylko lusterka by trzeba było dokupić, a tanie nie są :/ PS. Zdjęcia będę wrzucał na bieżąco jak tylko coś nowego się urodzi
  10. Super czarny S-Line. Robi robotę No i ten v-fiz bajerancki ;]
  11. Witam. Ja również chciałbym pochwalić się i przedstawić moje Audi A4. Autko kupione na początku marca 2013 w Gladbeck (Niemcy). Przebieg w dniu zakupu ok. 132.000 km Przebieg dziś ok. 144.500 km (17.04.2014) Data produkcji: 28.06.2005r Audi A4 B7 Avant 2.0 TFSI (147kW, 200KM) Wyposażenie: - pakiet S-Line - pakiet światło - pakiet schowki - RNS-E + zmieniarka CD - Bose Sound System - klimatronik - parktronik tył - dokładka przedniego zderzaka ABT - lotka na tylnej klapie ABT - czarny grill - lusterka: el. składane, podgrzewane - dekory wnętrza alu - el. szyberdach - 4x el. szyby - dywaniki ORI lato + zima - koła zima: ori alu (17", J7,5, ET43) + Kumho 235/45 R17 XL - koła lato: alu Royal Wheels GT20 (R19", J8,5", ET35) + Hankook Ventus V12 EVO K110 XL 235/35 R19 + dystanse H&R 5mm Mody: - zaciski hamulcowe pomalowane na biało - plecy foteli przednich z siatkami - wysuwane schowki pod przednimi fotelami - McDonald's - tempomat - dodatkowe osłony: podszybie+aku, na zbiorniczek spryskiwaczy, na przewody klimy. Plany: - jakiś wirus - blenda zasłaniająca tablicę rej. - przyciemnienie szyb - nowy lakier na dokładce przedniego zderzaka Trochę zdjęć: 12.03.2013 23.03.2013 29.03.2013 25.06.2013 3.02.2014 19.02.2014 05.04.2014 Opony: Hankook V12 EVO K110 XL 235/35 R19 Felgi: Royal Wheels GT20 (J8,5" R19" ET35) 17.04.2014 8.05.2015
  12. Przeczytałem trochę opinii. Porównałem kilka opon i wstępnie wybrałem: HANKOOK K107 S1-EVO [235/35 ZR19, 91Y, XL, EXTRA LOAD]. W polskich sklepach internetowych z oponami ok. 610zł/szt. Na niemieckim eBay'u: 557 euro/4 szt. Na unijnej etykiecie: opór toczenia C, hamowanie na mokrej nawierzchni B. Przewaga pozytywnych opinii.
  13. Niestety nie mam fotki W ETKA znalazłem tą część (8E0012619) jest pod numerem 10 na załączonym obrazku. http://www.auto-parts.spb.ru/cat/au/pics/au0_001110249.gif Poszczególne elementy nie są bliżej opisane w ETKA.
  14. Kiedyś chciałem zmontować ten zestaw naprawczy, żeby zobaczyć czy są wszystkie elementy. I pomimo tego że zestaw był od nowości nie otwierany, to chyba brakuje jednej części A mianowicie, żeby podłączyć kompresorek i tą butlę z klejem i dalej do wentyla, potrzebny jest chyba jakiś trójnik?! z kompresora do trójnika, a następnie jedno do butli z klejem, a drugie do wentyla. Z tego co pamiętam, tak było na obrazku w instrukcji podłączenia tego.
  15. Mam grill ori z czarną listwą dookoła zamiast chromu. Do tego chromy dookoła szyb. Wygląda to w miarę fajnie Dodam, że relingi też w chromie Zrobię jakieś fotki, to wrzucę na mojego forumowego bloga.
  16. Patrzyłem na te opony i jakoś średnio mi się widzą. Ale producent z Holandii, to na plus. Najważniejsza kwestia - cena. W rozmiarze, który mnie interesuje ponad 600zł/szt. Znalazłem takie: Kumho Ecsta Le Sport KU39 poniżej 500zł/szt. i Hankook Ventus V12 Evo K110 - ok. 650zł/szt. (sporo ponad mój limit :/ ) ale ma oznaczenie 2x C na taj naklejce unijnej.
  17. Super wątek. Teraz wiem, że przechodzę na dojazdówkę, a nie pełne koło. Muszę się pozbyć mojego zestawu naprawczego... są chętni?
  18. Witam. Mam w moim Audi zestaw naprawczy. Chcę go wymienić na normalne koło zapasowe (stal) dedykowane do Audi A4 B7. W zestawie z kołem lewarek i klucze są montowane po prawej i lewej stronie. Czy jest taki styropian żeby te graty upchać? Proszę o pomoc w wyszukaniu konkretnych numerów części: - koło zapasowe stal (chyba 15") - styropian do tego koła PS. lewarek, klucz i resztę mam z obecnego zestawu.
  19. Witam. Jakie opony na lato polecacie w rozmiarze 235/35 R19? Szukam nowych opon max 550zł/szt. Myślę o Kumho. Dodam, że rocznie robię ok 12 tys. km (zima+lato) po niemieckich i polskich autostradach. Co polecacie?
  20. Witam. Przejdę od razu do sedna sprawy. Czy rozstaw uchwytów mocujących, które są w bagażniku (B7 Avant) jest taki sam jak w Audi A6 C6 Avant? Wiadomo, że jeśli chodzi o szerokość (prawa/lewa strona) to będzie szerzej. Ale jak z tym drugim wymiarem? A6 ma większy bagażnik, ale czy uchwyty są na tych samych miejscach co w A4?
  21. Nie wiem co dla Ciebie oznacza "przystępnie cenowo" ale na pewno profesjonalnie tfsi robi Remigiusz z Evorider. Dzięki za namiary "Przystępnie cenowo", hmmm nikt tutaj nie rozmawia o kosztach takiej modyfikacji, więc dla mnie przystępnie cenowo to jest powiedzmy do 2000zł.To mało czy dużo?
  22. Gdzie warto podjechać z 2.0 TFSI? Jestem z dolnego śląska, ale mogę podjechać nawet do Warszawy. Ważne, żeby było profesjonalnie i przystępnie cenowo.
  23. dzięki za odpowiedzi czyli 19" spokojnie podejdą opona 215/35, chcę żeby była "naciągnięta". ---------- Post dopisany 25-06-2013 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 17:37 ---------- Felgi już zakupione Mam nadzieję, że się spodobają... 19" / 8,5J / ET35 / 5x112 Made in Italy. Mają TUV.
  24. Właśnie ja chcę oponę 215/35 R19. Ale szukam felg z ET30-35, żeby nie zakładać dystansów. Czytałem że od nich zawieszenie dostaje po d...pie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.