Treść opublikowana przez PMRudy
-
Zapach benzyny wewnątrz pojazdu - skąd?
Ty, rzeczywiśćie pomogło :|
-
Zapach benzyny wewnątrz pojazdu - skąd?
Witam. Od jakiegoś czasu w kabinie kierowcy jest wyczuwalny zapach benzyny, bardziej z tyłu niż z przodu. Bywa też tak, że w ogóle nie śmierdzi przez kilka dni, a czasami ruszę z parkingu i od razu czuć. Nie ma też różnicy czy mam pełny bak czy tylko pół. Przy gwałtownym skręcaniu także czuć bardziej. Nie wiem gdzie jest problem?! Nie widać wycieków na parkingu, wyciągałem także tylną kanapę i nic. Proszę o jakiekolwiek wskazówki.
-
A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob
Witam. Dodam moje 5 groszy do tematu. Ostatnio byłem w ASO w Niemczech m.in. w sprawie tych zaślepek w przedni zderzak, obok halogenów (mam 2.0 TFSI). Gościu powiedział, że wg niego tak ma być, ponieważ patrząc od przodu z lewej strony jest turbo i przez tą dziurę ma wpadać powietrze, które chłodzi turbo. No nie wiem ile w tym prawdy?! Widziałem na allegro taki zestaw kratek pod halogeny i tych obok za ok 200zł. Nie wiem co o tym myśleć? Jakie jest Wasze zdanie?
-
ramka/blenda tablicy do grila s-line
Witam. Podepnę się pod temat. Proszę o podanie numeru blendy zasłaniającej tablice rej. do A4 B7 S-Line. Szukam tego w internecie i nie mogę znaleźć numeru części. Chodzi mi o tą blendę: http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/45/75/96/13/4575961341
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Wg. mnie musisz unieść boczek do góry, dopchać do szyby, a następnie nasunąć w dół. Spróbuj, może się uda.
-
Co myślicie o wlepach
Właśnie zależy jakie vlepy. Ze zlotów? Czy jakieś przypadkowe? Miałem coś takiego w VW Polo 6n, ale tylko ze zlotów.
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Witam. Mam problem z szybą przednią (kierowca), mianowicie chciałem otworzyć okno i coś zazgrzytało, otworzyła się do połowy i tak już została Mechanik stwierdził że do wymiany mechanizm podnoszenia szyby (70 euro) + robota. Mam zamiar sam to rozkręcić, bo jak sobie pomyślę jak oni na warsztacie potraktują moje auto, to aż się boję. Jeszcze w przypadku gdzie chodzi o spinki, które nie trudno urwać. Pewnie trochę czasu mi to zajmie, ale postaram się zrobić fotki z demontażu (żeby było dla potomnych). ---------- Post dopisany 02-05-2014 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 19:02 ---------- Wrzucam obiecane fotki z demontażu. Czas demontażu ok. 1h z pomocą kolegi i książką "Sam naprawiam". Przed demontażem tapicerki autko stało z otwartymi drzwiami w słońcu. Tapicerka się ładnie nagrzała i wszystkie zaczepy i spinki całe
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Jest dokładnie tak jak napisałeś. Ale już wszystko zamontowane. Dystanse 5mm i dłuższe śruby. TuV i inne bzdury załatwione. Oczywiście gościu na przeglądzie się przyczepił że kilka milimetrów koło wystaje poza nadkole. I chłopaki na warsztacie musieli lekko "poszerzyć" nadkola czy błotniki. Wszystko pasuje pomimo problemów. W PL to żaden problem dokupić dystanse i pod domem założyć samemu. No a w Niemczech za TuV, dystanse, śruby i założenie tego wszystkiego zapłaciłem 430 euro.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Witam. Kilka razy w roku pokonuję trasę Ochtrup [D] - Kotlina Kłodzka [PL] = 860km. Czas przejazdu ok. 9-10h, prędkość w porywach 160km/h. Spalanie 8,6 - 8,9l.
-
Spoty Holandia i okolice
Mam jakieś 60km. Mogę być
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Witam. Jest ktoś spod granicy z Niemcami? Mieszkam w Ochtrup (k. Gronau). Mam 20 parę km do Enshede (NL).
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam. Ja mieszkam w Ochtrup (NRW), większe miasto Münster.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Dzięki za podpowiedź Spróbuję. Dystanse bym kupił, założył i jeździł. Tyle, że mieszkam w Niemczech i tu na wszystko musi być TuV :/ TuV na felgi czy nadają się do tego modelu Audi, potem TuV na dystanse czy też mogą być do tego auta. No jakaś masakra !!!! Jedynie to chyba na śruby nie potrzebuję tego TuV. Ahhh kupiłem sobie felgi z rantem i teraz mam... Tak te felgi wyglądają: View image: 20140405 123839 Dodam, że moje Audi to wersja S-Line i chyba przez to mam te większe hamulce, albo przez mocny silnik.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam. Kupiłem felgi 19" J8,5 ET35 + opony 235/35. Przy montażu okazało się że z przodu felga dotyka do zacisku hamulcowego. Jest opcja żeby założyć dystanse 5mm, ale czy wówczas koło zlicuje się z błotnikiem, czy będzie wystawać? Znacie może takie przypadki? W papierach od felg jest napisane że pasują do A4 B7, ale okazuje się że do wersji z normalnymi hamulcami, a ja mam 320mm. No i teraz mam nieciekawie...
-
Dystanse 5mm + 10mm - pytanko?
25mm 600-700g ? Czyli taki dystans 5mm z alu może ważyć w granicach 150g ? Nie wiem czy dobrze to obliczyłem ;/ Coś mało mi się wydaje. Np. tutaj: Tuning Shop | Eibach Spurverbreiterung 10 mm Audi A4 Avant (8ED, B7) Bj. 11/04-6/08 | online kaufen taki zestaw (2szt.) waży 4kg, tylko czy waga dotyczy tego zestawu czy całości (4szt.). No i z aluminium są zrobione.
-
Dystanse 5mm + 10mm - pytanko?
No powiedzmy, że zwykłe stalowe czy tego pokroju.
-
Dystanse 5mm + 10mm - pytanko?
Witam. Przejdę od razu do sedna sprawy. Ile może ważyć jeden dystans o grubości 5mm, rozstawie 5x112 i otworze centrującym 57,1mm? To samo pytanie o dystanse 10mm, ale to chyba logiczne, że wystarczy pomnożyć x2 wagę dystansu 5mm.
-
Zawarcie związku małżeńskiego w USC pytanko :)
no "trochę" euro ucieka jak się jest kawalerem ;/ dobra dzięki koledzy za informację. lecę bo na HBO będzie dzisiaj 4-ty sezon Gry o Tron dobrej nocki życzę.
-
Zawarcie związku małżeńskiego w USC pytanko :)
heh, tak wiem. każdy tak mówi. no ale cóż mieszkamy w Niemczech i już od 2-óch lat płacę tzw. BYKOWE. rozumiecie
-
Zawarcie związku małżeńskiego w USC pytanko :)
Czyli tam gdzie bliższy termin tam lepiej?!
-
Zawarcie związku małżeńskiego w USC pytanko :)
Witam. Takie szybkie pytanko. Chcemy z moją narzeczoną wziąć ślub cywilny w Polsce. Jesteśmy z tego samego powiatu, lecz z różnych gmin. W której gminie powinniśmy się zgłosić z chęcią zawarcia związku małżeńskiego?
-
Polecane opony letnie
Koniecznie zrób, właśnie stoją nad dylematem 225/35 czy 235/35 i za cholerę nie mogę podjąć decyzji Zapraszam tutaj: http://a4-klub.pl/b7-a4-s4-rs4-75/a4-b7-audi-a4-b7-avant-2-0-tfsi-s-line-pmrudy-314969/ jak na razie opony założone na felgi. Za kilka dni montaż na auto, czekam jeszcze na dystanse, ponieważ okazało się, że felgi ocierają o zaciski hamulcowe z przodu. Proponuję zajrzeć tutaj: Tyrestretch.com
-
[A4 B7] Audi A4 B7 Avant / 2.0 TFSI / S-Line by PMRudy
Moim faworytem jest Hankook K107 235/35 R19 (etykieta UE: C, B, 71dB) ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 19:17 ---------- up! dodałem fotki opon (Hankook Ventus V12 EVO K110 XL 235/35 R19) i felg.
-
Polecane opony letnie
W końcu zakupiłem letnie opony: Hankook V12 EVO K110 XL 235/35 R19 = 595,20 euro. Jak będę miał już zamontowane na aucie, to zrobię zdjęcia i napiszę kilka słów.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 Avant / 2.0 TFSI / S-Line by PMRudy
W tamtym roku miałem czekoladowe monety i mini snickersy ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Wątek miał być o samochodzie, a zszedł na temat cukierków. ---------- Post dopisany 19-02-2014 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 20:28 ---------- Dodałem 4 nowe fotki prezentujące wentyle i felgę w całej okazałości z naklejką żelową sygnowaną logo Audi. Jeszcze tylko opony...