Treść opublikowana przez bodowp
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj na parkingu biurowca na Kraszewskiego szaro-srebrna B6 KRA....C na klubowych rameczkach.
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Pewnie jest to jakiś sposób, żeby odstraszyć potencjalnych złodziei
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic tylko zaszyć się w domu szkoda tylko, że dzisiaj dopiero czwartek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu ma padać dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurdę jakoś do mnie te bagażniki na klapę nie przemawiają Rowery dość wysoko spore opory i siły... ale może może. Ciekawe jaka jest dopuszczalna prędkość przez producenta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciesz się że gradem nie nawala.- [Małopolska] Widziany, widziana
Brat Pabla namierzony w sobotę na 2 Pulku Lotniczego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na to to i nawet CB nie pomoże bo trzeba być prze chu.em żeby to wypatrzeć.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
_Gabriel_ dzięki za podpowiedź- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kup B5 z1 90KM będziesz miał spokój- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema... Potrzebuje porady prawnej... Na wstępie powiem, że sprawa nie dotyczy mnie tylko znajomej co by szydery nie robić w moim kierunku Historia standardowej próby wyłudzenia w kasy przez warsztat samochodowy. Przy oddaniu (wtorek) auto do warsztatu na wymianę sondy lambda (część zakupiona przez właścicielkę) został spisany protokół zdawczy w którym było napisane Wymiana sondy + ewentualna diagnoza co nadaje się do wymiany - Niestety nie otrzymała kopii tego dokumentu więc bóg wie co tam zostało napisane. Przy każdej próbie rozmowy telefonicznej warsztat przerywał ją w połowie nie udzielając w pełny informacji. Dzisiaj auto jest do odbioru ponoć ze zrobionym dodatkowo wydechem jakimiś uszczelkami (prawie zostały wymienione wtryski ale po dzisiejszej rozmowie telefonicznej zaniechano tego pomysłu) i kilka tam innych rzeczy. Dodam, że wszelkie te nadprogramowe naprawy nie były umieszczone w protokole, a właścicielka nie byłą w żaden sposób o nich i o dodatkowych kosztach poinformowana. Kwota która była ustalana to 100zł teraz rachunek jest duuużo wyższy. Jutro rano tam z nią pojadę i postaram się zdobyć ten nieszczęsny protokół, żeby mieć pole manewru. Ktoś ma jakieś pomysły lub wie jak to wygląda z punktu widzenia prawa...obawiam się, że bez tego protokołu będą marne szanse. Tak to jest jak kobieta zawozi auto do "mechanika"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piontunio- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz powiedział wszystko co wiedział.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota i podpięcie do kompa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- Ogłoszenia parafialne dla posiadaczy B5 A4 B5 1.9TDi 110KM - na MANNIE OLEJOWY - 21zł POWIETRZA - 25zł PALIWA - 48zł KABINOWY - 25zł A4 B5 1.9TDi 116KM - na MANNIE OLEJOWY - 16zł POWIETRZA - 25zł PALIWA - 48zł KABINOWY - 25zł A gdzie dane do 1.9TDI 90KM- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za info... Kurde myślałem że to kwestia styku na zegarach czy coś a tu widzę będą dodatkowe koszta :/ ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Może głupie pytanie ale czy ja w B5 z zegarami bez kompa mam co wgrywać do zegarów?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgubiłem gdzieś po drodze jadąc z Bb do Krk prędkościomierz. Czasem próbuje coś pokazać wiec myślę że to kwestia styku. Ktoś ma jakieś doświadczenia z takim problemem? :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji3] siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema.... Festiwal piwa w Żywcu zaliczony pora wracać do krk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema z rańca:siema:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu skrzynie załatwi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron nie chcesz B5 z silnikiem co Cie przeżyje niemiec też płakał jak sprzedawał A tak na poważnie to albo masz zajebistego pecha...albo jak kumpel Pabla kupujesz jakieś składaki, albo jesteś chodzącą destrukcją - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!