Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Żebyś tylko nie doszedł do szpachli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry ranek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisz do Huga w tej sprawie albo zrób format na kompie. Niech się cieszy nowym telefonem Pisałem do niego i prawdopodobnie to wina windowsa ale teraz dość intensywnie zajmujęsię magisterską więc format musi poczekać :-/
-
System operacyjny Android
Wyhaczylem u PABLA nową Sony Xperie M Dual w dobrej cenie i muszę powiedzieć, że telefon to dobra alternatywa dla osób zmuszonych utrzymywać aktywne dwa nr. Całkiem żwawo sobie radzi z ciężkimi zadaniami bez zawieszek póki co. System dwóch kart przemyślany i przyjemny w obsłudze. Myślę że to fajna opcja kompaktowego telefonu w przystepnej cenie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema... Dobrze że jest tapatalk bo na kompie dalej forum nie rura :-( Pablo dzięki wielkie będę miał spokój ze swoją na jakiś czas :-P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGR najlepszego zadzwoń na pewno znajdzie tanie rozwiązanie 12 273 76 62:wink: Sprawdzony mechanior mówisz? Dzięki podzwonię i zobaczę co i jak... póki co to wszyscy mówią żeby dorwać używkę i sprzęgło zrobić przy okazji. Co gorsza chyba mam jeszcze dwumas do tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cięgno wybieraka wymienione jest lepiej ale synchronizator 5 biegu jednak jest kaput chyba trzeba się rozejrzeć za nową skrzynią
-
problem ze wsadzaniem biegow
Szkoda, że nie napisałeś wcześniej bo mam na jedno i dzisiaj już na allegro kupiłem po wcześniejszej rozmowie ze sprzedawcą właśnie na temat tego luzu ale jak się okażę, że jest do D... to się zgłoszę do Ciebie Teraz jeszcze muszę ogarnąć będix ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 22:29 ---------- Dzisiaj wymieniłem cięgno wybieraka. Póki co jest lepiej i jeszcze lewarek mi się nie przyblokował. Martwi mnie natomiast fakt, że pozostało zgrzytnięcie przy wrzucaniu 5 nawet na postoju... znaczy synchronizator kaput 3 też czasem zgrzytnie przy wrzucaniu jak się da do pieca. Ktoś robił podobne rzeczy i jak to cenowo wychodzi czy lepiej szukać jakiejś używki skrzynie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wazelina koledzy... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sądząc po tym co przywiózł jakiś czas temu na tylnej klamce świetlanej przyszłości mu nie wróżę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja może się pokaże w przyszłym tygodniu jak porobię z autem... jak znalazł 2 zł będzie na naprawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rocznie to prawie 100zł jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- jest jakieś sensowne dojście do rozrusznika tak żebym pod kamienicą bez kanału sprawdził nr rozrusznika? bo muszę bendix wymienić
-
[B5 AFN] Bendix
A czy do 1.9 AHU 90KM będzie ten sam bendix? ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- 1997r.
-
problem ze wsadzaniem biegow
pieciajek dzięki wielkie.. zatem byle by na autostradę i dojść do 5 biegu ---------- Post dopisany 11-03-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 10:48 ---------- a masz może nr tego cięgna wybieraka ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sory że znowu wrzucam linka http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-ze-wsadzaniem-biegow-319899/#post4132898 ale może ktoś zna chwilowe rozwiązanie
-
problem ze wsadzaniem biegow
na wyłączonym śilniku to samo... raz jest wszystko oki a raz nie mogę wrzucić 5 albo lewarek blokuje się na 1 i na siłe trzeba go wybijać i siłą wbijać 2. Zrobiłem jednym rzutem Krk - BB- Paryż- Offenberg i z kilometra na kilometr coraz gorzej Coś będę musiał jutro pomyśleć na spokojnie ale póki co po ponad 2kkm idę spać bo padam na mordę ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- EDIT: a jakby tak te ramiona wybieraka nieco sklepać do siebie żeby luz był mniejszy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
help http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-ze-wsadzaniem-biegow-319899/
-
problem ze wsadzaniem biegow
Witam, nie mam czasu na sprawdzanie czy juz podobnz temat juz nie istnieje ale utknalem w Offenburgu Problem polega na tym ze lewarek blokuje sie na 1 i 2 biegu(czasem dziala normalnie) a teraz stracilem 5 bieg... ktos mial podobny problem ? podejrzewam wodzik a dokladnie ta czesc w ktorej jest ta gumowa tulejka(duzy luz) co gorsza element ten jest nie sktecany tylko prasowany. Nie mam pomzslu jak to ogarnac tak zebz dojechac do polski...
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Pożar samochodu osobowego - film i foto kurw... nie zazdroszczę... Znajomemu też się kiedyś samochód zapalił bo przewód od nagrzewnicy przetopił izolację przewodów i doszło do zwarcia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pożar samochodu osobowego - film i foto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanta dawaj fotkę tych felaczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przed 8 Memoriałem J.Kuliga i M.Bublewicza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema... Pączki zjedzone ? przyznać się kto ile wsunął