Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski dzięki zaraz sobie do nich zadzwonię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie dzisiaj dostanę śruby do górnych wahaczy do b5 w krakowie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogarnąłem sobie wolne na wtorek i mam nadzieje, że nic mi nie wypadnie i w końcu się pojawię na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zagadka dla uważnych. - Sadistic.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mikrokontrolery rodziny STM brałeś pod uwagę? Np. STM32F4 DISCOVERY Cortex-M4 O połowę tańszy, a też można stworzyć cuda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba uważać na bociany Wściekły bocian niszczy Niemcom auta. Dziurawi karoserie - Sfora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:slina: jakby mi dali wybrać chociaż jedno to bym się zastanawiał chyba przez tydzień..takie rodzynki BTW. Powitać ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- ktoś tak już próbował wyprzedzać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś nie mam szczęścia do forum...co chce wejść to nie działa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwszy dzień w tym roku korzystałem ze słońce... efekt ledwo leże strasznie trzeba w tym roku uważać i się smarować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i gdzie te czasy Tatry czy Kamaza ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- i jeszcze jedna ciekawostka Niezwykły wynalazek: Uczyń wszystko nieprzemakalnym! - Wideo - Facet w INTERIA.PL
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ? Jeszcze by się przejechać chcieli Widzę, że fajny spocik mnie ominął znowu przez robotę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry po prawie tygodniu prowadząc zajęcia z elektroniki dla dzieciaków dochodzę do wniosku, że na syna jeszcze mam czas To jak teraz mam sobie ogarniać wtorki w robocie wolne na spoty?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo forum działa powitać w upalny dzionek pewnie w weekend zacznie lać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odpadam niestety w robocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO mówisz, że zakładasz nowe fele do bawary
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wtryski... proponuje test przelewowy ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Niby dlaczego wtryski? ktore 3.0 TDI masz? Bez podpięcia do kompa to i tak wróżenie z fusów, ale spotkałem się z podobnymi przypadkami i problem tkwił w słabym ciśnieniu w układzie paliwowym.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś może poratuje http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-czyszczenie-odplywow-wod-podszybia-fotostory-20840/index4.html#post3641427
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wtryski... proponuje test przelewowy ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Nieco z innej beczki. Odpływy udrożnione, dziś odkręciłem filtr kabinowy( ten w podszybiu) i tam sucho zero oznak wody a leje mi się prawą stroną po stronie pasażera tak że mam wodę nawet za fotelem pasażera. Masakra jakaś jeden wielki basen. Wsadziłem rękę ile się da i wygląda na to że cieknie jakoś przy nadkolu...jest to możliwe? czy muszę szukać przyczyny gdzieś przy tym filtrze jednak. Ogólnie to załamka a pogoda nie pomaga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z tego co ja czytałem to na samym początku mieli problem z uruchomieniem nr. w przypadku przejściu numeru. Było tylu chętnych na raz, że system im siadł i aktywacja wydłużała się nawet do kilku dni (użytkownik zostawał w takim przypadku bez aktywnego nr. )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja obecnie jestem w nju mobile z rachunkiem. nju z rachunkiem W regulaminie prędkość internetu spada do 16kb/s po przekroczeniu 1GB. Umowa na czas nieokreślony z możliwością zerwania z czasem jednego okresu rozliczeniowego. Numer przeniosłem i nie miałem żadnych problemów i nawet nie zauważyłem żebym miał nieaktywny telefon przez jakiś czas. ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- Dodam że prędkość neta według aplikacji na Androida "speed test" ping 78 download 2.23Mbps upload 0.34Mbps
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojeban... ta pogoda. Pociągi w Czechowicach stoją perony pozalewane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro ostatni egzamin z pierwszej tury
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proponuje zostawić niedziele a ankietę potraktować jako ustalenie drugiego terminu spotów.