Treść opublikowana przez FBI
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Napisałem jak jest;) w pierwszym poscie masz filmik z hamowni A co na nim widać? nic, pokaż jakiś sprint z licznikiem w tle. No coż skoro Ci to nie wystarczy:) filmik będzie spokojnie:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Napisałem jak jest;) w pierwszym poscie masz filmik z hamowni
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Swap Ci nie potrzebny:) 200KM to już fajnie:)
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Audi piękne jak każde tutaj, tylko nieważne jest jak błyszczy, tylko jak jedzie, 170KM to jak najbardziej OK, Prezentuje się wszystko na grubo, tylko szkoda mi właściciela, kiedy ten blask przygasni chodzby Civic z podrdzewiałym nadkolem i stalową felgą a znam takie przypadki:) Pozdrawiam i oby jechało do przodu!
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj z pewnych względów nie wkładałem większego, wolałem grubszy a niższy:) Tak z nowosci to przebudowuję układ chłodzenia na wydajnieszy, podczas ostatnich testów ugotowałem czujnik położenia wału, Na początku tematu dodałem filmik jak to jechało na hamowni, niestety nie docelowy (padła bateria) Odnośnie filmiku jak to jezdzi, jak uporam się z chłodzeniem i czujnikiem halla, będzie tutaj dodany. Ostatnio padły klocki w ceramice - 700€ wyglada tak: A tutaj mała atrakcja:) Który ładniejszy:)?
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Ktoś masakratycznie spalił fotki Ten kolor na aucie o wieeele ładniej wygląda w rzeczywistości. Poza tym samochodzik wygląda niesamowicie. Ja zamiast tego czarnego bardziej szary platinum bym widział. I zamiast czterech, dwie konkretne rurki, ale każdy ma swój pomysł na autko. Akjam i Hammerek maja teraz godnego konkurenta jeżeli chodzi o najładniejsze B7 na forum. Witam Autko błyszczy się pięknie i tego gratuluję pozatym wystające rury IC , wydech S4 tylko osmieszaja ten samochod ktory nie jedzie:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
mam 260
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
U mnie nie ma bo nie mam vfiz, liczniki RS4 pokazuja tylko olej. Co do zdjęć filmów itd, będą bedą jak ogarnę i znjadę czas:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
EGT w dieslu do 1300:) Mnie chodziło o temp powietrza, wieksze cisnienie wieksza temperatura. Hehe niewiem czy swieci bo jest zakryte "talibem" Jest na liscie zakupów:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Tak jak mówiłem benzyna to nie problem, doładowania żedu 1,2-1,5 bar , niższe temp. niż w dieslu, ale polecam dołożyć równolegle IC wodny. Tak boczne, to ori z BRD Dziś skończyły się klocki do ceramiki... a myślałem że wytrzymaja do jesieni:) do powrotu kompletu z RS4. Jutro ASO i 700€ na stół:/
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Benzyną raczej nie;) poniżej 300HP pozatym jak jezdzisz normalnie to nie problem. Z dieslem jest inaczej, jeżeli chce sie mieć stabilną wydajność niezależnie od pory roku to trzeba zadbać o dobre chłodzenie, temperatury zewnętrzne 25-40C skutecznie nokautują FIMC np podczas Streetu. Kiepski chinczyk bedzie generował więcej ciepła niż pożytku, wiec raczej inwestuj w dobry markowy IC.
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj! Jeszcze męcze sie z FWD bo jest szybsze od Q:) w pewnych warunkach:) ale to już długo nie potrwa zbieram graty Wszyscy myślą,że jak wywalą boczne IC i wstawią centralny to coś to zmieni.... zmieni ale tylko na chwile,,, pojeździj trochę jak WRC to się przekonasz o co mi chodzi.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
A tutaj:) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329751-female-body-inspector-rss4-look-20-tdi19caliceramikagwint-kw-v3recaroled-naviaudio-bosewebasto/ Twoj to chyba drugi licznik po mnie w PL:) szkoda ze z wersji US. Ja mam swój od 2 lat:)- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Witam! No ładnie ładnie tutaj:) WIdze że kolega podpatrzył licznik u mnie:P- Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dzięki Jest tego plus bo szybciej widzisz gorny zakres:)- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Jeżeli uważasz, że silnik posiadający turbinę działa inaczej, to nie jest tak do końca, Sonda lambdaa potrzebuje odpowiedniej temperatury oraz cisnienia pod kolektorowego, aby skutecznie mierzyć jakość spalin a tym samym by komputer dobrze dobierał miesznakę, Turbina aby szybko i efektownie wstać musi mieć dobry ciąg spalin...a usuwając kat dodajemy jej dodatkowo opór w postaci cisnienia zwrotnego panującego w układzie wydechowym, zracji chłodniejszych spalin które maja wiekszą gęstość, Ciąg spalin nie powstanie odpowiednio szybko dopuki to cisnienie zwrotne będzie panowało. To tyle fizyki... którą i tak macie w d**** Tymczasem każdy szanujacy się tuner wkłada sportowy kat, który zapewnia lepszy przepływ oraz optymalne cisnienie pomiedzy turbo a silnikiem i co najważniejsze temperaturę,- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
to logiczne, bo zwiekszył się przepływ, sdad przyrost,ale tylko w małym gornym zakresie, załóż dobry sportowy kat... wtedy zhamuj autko. a "pseudo komentatorami" się nie przejmuj.- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Jestes zbyt ograniczony żeby to zrozumieć... ale dzisiaj smiech jest w cenie...- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Witaj! Napewno są odczuwalne ale na na dole ten silnik dużo stracił, a wywalajać kat spowolniłeś zawirowania spalin. to nie TDi, chodz też jest to troche odczuwalne, natomiast da się to zrekompenować, benzyna bardziej cierpi. Pomyśl nad sportowym katem.- Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Tak jak już pisałem, wykresy są dla tunerów;) Obiecałem, że bedzie film jak to jezdzi oraz z hamowni jak znajdę czas go wyciąć z dużego pliku.- Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Zobaczymy na ile HCK pozwoli 6 bieg mysle 280-290- Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj! Można zakładać, ale do maks 390Nm I robić downgrade z 500Nm? Ni chu ja. Komplet BRD mi wystarczy sam sobie odpowiedziałeś Właśnie przygotowuje się do nagrania:)- Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj! Można zakładać, ale do maks 390Nm- Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj! Dzięki! daje się przenieść ale od 3 biegu, 1...2... po poł gazu. Nitro używane raczej na nadbiegach. wiec nie ma problemu. Jednak nitro to nie woda:) używa się go tylko w sytuacjach stresu. Dlatego są plany na Q. Pozdrawiam - 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)