Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FBI

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FBI

  1. a Powiedz założyłeś nowe tarcze? bo w tym też może być odpowiedź. a jak jest tak jak napisał srb38vx to wiesz co bedzie jak wroce? .......:whip2::whip2:
  2. Niewiem Marek czym tu się podniecać... popatrz jaka masz kosmiczna strate na kołach względem wykresu z BRD. Powietrza nie nabiłeś czy co? masakra.
  3. to bym sprzęgło spalił przy próbie ruszenia siemian ma na zbyciu spadochron z jakiegoś MIG'a....mam klina :grin: wystarczająco ciężki jest hebel by go dociążać jeszcze :polew::polew::polew::polew::polew:
  4. Jak tam hebelki S4? hamuja?
  5. Racja owszem... dlatego łopatki.... tiptronikiem to sobie można z pod kościoła ruszyć:facepalm:
  6. Tylko automat i łopatki:naughty:
  7. ...Nie powiem żebym był jakoś podniecony Marek....Szacunkiem było by chociaż BRD:wink:
  8. Wóz to to i jest ale rolnika obornika:decayed:
  9. ...Set hamulca wygląda co najwyżej jak EKO:facepalm:
  10. Sam je sprawdzałem:wink:
  11. Marek gdzie Ty peżota do OOOO porównujesz. Bez wsiadania powiedziałbym Ci że to Twojego trybu jazdy nie wytrzyma. ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- Twoje 2.0 się pod Ciebie Hartowało Jak ty tarcze z prosiaka pokrzywiles to ciekawe czy peżoo jeszcze hamuje Prosiaków nie udało się mu pokrzywić kolego:jerk:
  12. Ciesze się Bracie że się podbudowałeś!
  13. Kolega widzę dobre stosunki utrzymuje:D
  14. Niespodzianka się wydała (C7) Siemian'ku dlatego ja mówię B7 to już w zasięgu każdego rolnika obornika co stado świń ma. Nie mówiąc już o właścicielach B5:facepalm: i chodź daleko im do naszych RS'ów to i tak Nas wymieszają. Więc trzeba zamknąć ten rozdział
  15. Jak by ktoś się pytał jesteśmy z S1EMIAN'EM na forum A6 C7:decayed:
  16. Kolega nie zapomni jeżeli już dorobi sobie dystanse o wygładzeniu kołnierza piasty. Pozdrawiam
  17. Jakoś bardziej mi to wygląda na Twoje V6 z upalonym 3 wtryskiem:polew: jak nie jest jak jest ?! wczoraj widzialem jego auto pod MC - ponizej foto.... http://2.bp.blogspot.com/_ZNkrI3ysrpM/TCmnk7MHQoI/AAAAAAAAANM/k41yXdRYsDE/s1600/kozaSTASIA.jpg
  18. Widzę tutaj kolega się nam za bardzo rozbrykał Pogadamy o rezaniu Twojej tylnej prawej felgi - jak tylko na BB się zjawisz w odwiedziny i będziesz biadolił Markowi żeby Ci postawił MC'a:polew:
  19. Marek musisz mieć nie więcej jak ET38 do tego 10 mm dystans i wtedy masz tak jak u mnie. RS ma jeszcze 2-3 mm miejsca.
  20. Kłaniam się...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.