Treść opublikowana przez FBI
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj głośno jest ale tylko dlatego, że wydech mam taki. Jeżeli ktoś ma normalny wydech i jest głośno to znaczy że silnik zle jest ustawiony, Co do tego Audi z 1.9 to nie sądze by miało 440KM z nosem, Nm też nie pasują., nie dam wiecej niż 360-70 z nitro:) Nie dlatego że nie wierzę, dlatego, że znam te silniki i możliwe wyniki:) Także bez sciemy:) skrzynia dostaje podczas streetu... natomiast nie tak bardzo jak w poprzecznych.
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Myślę właśnie nad tip tronic z 3.0 tdi, chodz raczej nie przeniesie tego Nm. Narazie badam sprawę, w najgorszym pojdę w manual. Jazda na mokrym odpada:// a jeżdzenie z nie przeprogramowanym ESP znawcy wiedzą czym się kończy także jest wyłączony poki co. w przyszłym roku napewno wpadnie Q z tym że postaram się by moc poszła na tylną oś narazie przymierzam się do VW T6 i tutaj idą finanse:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dzięki wielkie za opinie, również odwiedzę Pracujemy pracujemy:) niestety przy takim Nm, muszę skupic się na zmianie osadzenia silnika:) Postaram się dodać wiecej fotek jak pogoda wroci:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj Zderzak ori z RS nie przerabiany, karoseria modyfikowana. Co do przodu to rozwarzam, ogolnie potrzebuje wiecej miejsca w nadkolu, więc generalnie pasowało by pojść w stornę nadkoli z RS, chodz nie bardzo się mi podobają. Dzięki za opinie Pozdrawiam;) Witaj Naturalnie że sztywne;) lampy kosa sam takie mam, i tez mam inne audi niz te wszystkie ala "sliny"
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj! Sprzęgło Kewlarowe Polecam przejechać się obok:) Wykresy to są dla tunerów:)
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj Nie wspomagam się żadnym projektem. strzał z nitro wychodzi 444KM u mnie:) VKLR to dobre turbo ale do 300KM Jak będe w okolicy to się obejżymy:) Pozdrawiam
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witaj! Być może się mijamy;) troche tych a4 się na Żywcu pojawiło:P Co do mocy to co rozumiesz pod pojąciem że octavie miały 370KM z jakiego silnika? bo napewno nie z diesla:) Chętnie ją zobaczę Miałem dużo, ale straciłem, może jutro cyknę pare:)
-
Moje cabrio
Piękne! oby długo służyło
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Witaj Fajny egzemplarz widzę, że już ostro wziąłeś się do pracy:) Popieram nakretki na wentylki:) u mnie też to był jeden z pierwszych elementów jakie kupiłem:P Widziałem, że pytałeś o listwy Slinowe na progi - mam takie jeżeli jeszcze potrzeba. Silnik jak najbardziej na Plus można przy nim wiele zdziałać
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dzięki i zapraszam:) Wiele pracy kosztowało, niestety nie opisywałem tego na forum, ile tutaj było zawieszeń, felg, zderzaków, grillów. hamulców:D itd itp... ehhh aż współczuje wszystkim co dopiero zaczynaja przygodę z tym autkiem:) ale najważniejsza jest z tego frajnda i satysfakcja na samym końcu:) Pozdrawiam
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dzięki, Felgi malowane na taki troche dziwny kolor zostały:P
-
Srebrna BRD by shakal
Ach te fotochromy, mam te lusterka od 2 lat i do dziś nie mam czasu pociągnąć tych kabli Sterowanie lusterek z pilota może być interesujące:) Powodzenia i gratuluję udanego przejscia z a4 do a4:)
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Polecam wyłączyc ESP:) dwójka i bok:) Tak poważnie to gratuluję zakupu, oby wszystkie modyfikacje poszły po Twojej mysli!
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Witam! Gratuluję udanego zakupu! Życzę udanych modyfikacji i zadowolenia z efektów, co do stylistyki to przedewszystkim ma się Tobie podobać, wystrzegaj się tylko głupich naklejek i tanich gadżetów. Pozdrawiam
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Myślę, że to dobrze jeżeli jedno a4 wyglada inaczej niż drugie, na tym polega tuning:) co do kratek, przerabiałem:) Dzięki wielkie za opinie, Pozdrawiam
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dzięki wielke. Pozdrawiam
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów! Wszyscy już się już tutaj pokazali a ja chodz samochod 7 lat posiadam to się nim nie pochwaliłem:P Samochód kupiony w 2009 roku, wtedy roczny pojazd miał 30tys przebiegu. Jestem drugim właścicielem. Była to jedna z niewielu wtedy A4 poruszająca się po Śląsku, wyposoażona w Navi i częsciowy pakiet S-line - Co to wtedy było:) Od tamtego czasu wiele się zmieniło i autko chodź dawno ukończone nie miało okazji się tutaj pokazać. Obecenie jest to najmocniesze 2.0 TDI jakie jezdzi po naszym kraju. Chciałbym tutaj podziękować mojemu serdecznemu koledze Siemianowi - za wsparcie merytoryczne( chodz nie zawsze się zgadzaliśmy) oraz za zasoby częsci potrzebnych do przeprowadzenia modów. Co jakiś czas przeprowadzane są pewne modyfikacje, chodz teraz juz bardziej techniczne niż stylistyczne. Opiszę wiec kilka modyfikacji: BYŁO: JEST: Silnik 2.0 TDI 140 KM 350Nm ----> ~350 KM 680NM + NOS - ok: 444 KM 800NM Pojedyńczy Intercooler -----> 3 x Intercooler (lewa, srodek, oraz prawa strona) Skrzynia HCK z BRD -----> Są plany na Tiptronic z 3.0 TDI Hamulce RS4 przod oraz tył -----> Obecnie Audi Ceramika 380mm przod , tył RS4 Zawieszenie S-line -----> Gwint Eibach Pro-Street na podzespołach KW Variant 3 Ori Stabilizatory -----> Stabilzatory Eibach Pro-Street Kołyska Silnika -----> Kołyska od RS4 pozatym: Servotronic, Filtr powietrza K&N, Wydech RS4, Webasto,Koła 19 cali lato/ 18 cali zima - Plany 20 cali na lato. Stylistyka: Pełne oświetlnenie LED Tył Ori zderzak RS4 tył Przod zderzak S-line z grilem od ori od S4 po modifikacji na B8 Look Pakiet S4 listwy. Pakiet RS4 litwy progowe Lusterka podgrzewane i elektryczne składane. Szyberdach Pełna elektryka w środku ( została pamięć foteli i lusterek) Fotele Recaro RS4 w pełnej elektryce z białą lamówką oraz Mcdonaldem i tunelem na narty Lewarek od S4 B8 Navi LED Zmieniarka i DVD Lodówka Boczki RS4 Zegary RS4 Kierownica S-line pikowana model 2013 - wcześniej S4 b7 Lusterko wsteczne z kompasem Czarny sufit. Przyciemnione szyby System Audi Bose Pełny Pełny pakiet Piano. Pedały i podstopnica od RS4 Wycieraczka tył Q5 I wiele wiele innych modyfikacji ktorych nie spamiętam:) Plany: Ceramika tył od RS6 Wzmocnienie ramy Zderzak przod RS4 Pełny parktronic. czujniki cisnienia opon. Homelink 20 cali koło. solar dach. Start stop. I zobaczymy co jeszcze do głowy przyjdzie:) Krotki filmik z hamowni - Nie ostateczny ale dobry:) Filmik Hamownia Poniżej kilka fotek, niestety ostatnio pękła mi karta z nowszymi fotkami oraz wnętrzem, postaram się uzupełnić album:) Rok 2012: Autko było Na Eibachu 30/30, miało S-linowy grill, Felgi na wzor a4 b8, Zaciski Porsche 345mm Pozdrawiam
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Z całym szacunkiem, napisałeś "bogate wyposażenie" ....powiem tak: nie jest to golas, ale też nie jest to bogate wyposażenie:)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
.....:grin:......ja ....Ty ??? .... ja .......:polew::polew: :polew::polew::polew::polew:
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie kupuj z drutami:) pozatym ciś 2,8 bar do kazdej.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Może Marek wreszcie kupisz nową opone:kwasny:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to kiedy można podjechac do CIebie na montaz???!!!??? Jak na razie taki mod pozostanie tylko w audi Siemiana oraz moim;) oczywiście jeżeli zebrała by się odpowiednia liczba chętnych, rozważymy takie masowe rezanie;)- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Co to Q@#$%^ za piłeczka:D:polew: Bracie cieszę się, że wszystko się udało:wink: Obejrzałem zdjęcia i muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania:D jeżeli jednak z czasem okaże się, że światło jest za silne, dorobimy moduły ściemniające pod CAN.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No to masz odpowiedz Bracie:decayed: - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P