Treść opublikowana przez qtper
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
A jak z ręcznym music?
-
[B5 AKN] Olej w wężu powietrznym przed wejściem do turbo
możliwe ja opisuję swój przypadek ale tam zawinił filter, od wymiany do wymiany też nigdy nie miałem ubytków aż nagle w przeciągu miesiąca ( może 2 tyś zrobiłem) i systematycznie najpierw jakieś 0,5 l na 500 km, 1l na 500 km, tu wymiana turbo (myślałem że to już koniec koszmaru) i nagle z nową turbiną jak dostał git ładowanie to tak go przedmuchało że ostatni wynik 2l na 200 km, i teraz go robie, Możliwe że u ciebie odma, nie jestem mechanikiem ale może zrób pomiar ciśnienia
-
[B6 AWX] Jaki polecany dobry sprzedawca oleju na allegro ?
Mogę załatwić orginał praktycznie każdy pracuję w Petro Oil http://www.petro-oil-wcs.com.pl/ bezpośredni przedstawiciel Orlena i innych producentów Castrol, Shell, Mobil średnio cena 40% niżej jak w sklepie (nieraz uda się taniej) Jak co to wal na priv albo tel 791 240 620 mogę wysłać pocztą - za przesyłkę ty płacisz :>
-
[B5 AKN] Olej w wężu powietrznym przed wejściem do turbo
No ja, sam sobie to zrobiłem, nieświadomy zagrożenia
-
[B5 AKN] Olej w wężu powietrznym przed wejściem do turbo
Stary, nie chce cie martwić ale właśnie przerabiam ten problem w Peugeot 206 2.0 hdi, 250 km i ubytek 2l. oleju. Wymieniłem turbo (faktycznie padnięte bo sam widziałem) i nic nie pomogło, teraz auto jest u mechanika i czekam na telefon czy skończy się na pierścieniach czy szklanki i tłoki też poszły. Jak zrobie to auto sprzedaje a jutro jadę oglądać A4, B6 z 2.5l ASB, 2003r Avant :>[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 17:01 _________________________________________________Acha... a winny temu wszystkiemu był filtr powietrza "Filtron" bo sobie się rozdarł po przejechaniu 4500 km i piasek na motor poszedł Dziękuję wam "Filtron"
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
ja jutro wybieram się po moją wymarzoną audice, mam nadzieję że to wreszcie będzie to, szukam od 3 tygodni tej jedynej :> więc sprawdzę dopiero jak będę ją miał ale wydaje mi się (ze zdjęć) że jest w B6 troszkę mniejszy ten schowek oby en egzemplarz jutro był ok, już chce nią jeździć [br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 16:44 _________________________________________________Trochę się cykam silnika 2,5 (po tym co tu poczytałem) ale niestety jak bym miał szukać aby wszystko było tak jak chcę cena, kolor, wyposażenie, silnik ( na polskim rynku bo na kredyt) kurde to bym już całkiem zwariował przez ten okres szukania już nawet miałem robaczywe myśli (Ford Mondeo) że niby większe i bardziej rodzinne i cena lepsza to wszystko prawda ale jak wsiadłem do niego to nie poczułem "motylków w brzuchu" NO,,,, ale nie to tematem w tym wątku :>
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Dobry patent :th: złodziej nie widzi a i kable schowane, muszę pomyśleć, Marinero, a jakie wymiary ma twoje radyjko wys,gł,szer, albo żuć jaki model to sobie sprawdze w necie bo ze zdjęcia widzę chyba uniden ale jaki?[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 15:34 _________________________________________________Marinero a głośnik masz zewnętrzny cz na wbudowanym, jak słychać?
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Zauważyłem że konsola środkowa w tym miejscu lekko się zwęża, czy tą ramkę (link wyżej w moim poście) czyli 1 din wejdzie bez rezania ?
-
4-ramienną zamienić na 3-ramienną z przyciskami do multi - da rade????
Chodzi mi tutaj o przyciski do ASB żeby przerzucać biegi z kierownicy, trzeba to jakoś programować? Puszcza się jakąś wiązkę do skrzyni, może komputera?
-
4-ramienną zamienić na 3-ramienną z przyciskami do multi - da rade????
B6 z 2002r ASB-multi Obecnie jest czteroramienna bez przycisków. Czy można to zmienić na 3 ramiona z przyciskami? Jak ciężka to przeprawa?
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Jako zewnętrzny chciałem podpiąć ten z drzwi od strony kierowcy. A właśnie: nie będzie to powodowało jakiś zakłóceń ??
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Witam, Mam zamiar wozić CB I w związku z tym pytam tak jak w temacie, da się je tam wcisnąć? Jak tą kieszonkę można zdemontować? Chciał bym tam wstawić adapter 1din na CB taki: http://moto.allegro.pl/item324868342_kieszen_do_cb_radio_uniden_president_johnny_harry.html Ile tam jest miejsca na głębokość?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nowy :> Jeszcze nie mam autka ale dokładnie jutro jadę oglądać B6 kombi z 2002r 2,5l, mam nadzieję że to będzie to :> Pozdrawiam