Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barton66

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barton66

  1. to nie jest Sida rs4 body z sercem S4?
  2. na 19 to pewnie polujesz żeby nie trafić w dziurkę hehe
  3. Hej, jeszcze tu mnie nie było :-) rocznik: wrzesień 2000r. Trochę Historii, autko przyjechało ze szwajcarii w 2008r. przez te wszystkie lata był jeden właściciel. W polsce jestem jego 3 właścicielem, W 2011r. w maju zakupiłem go z przebiegiem 225 000km. teraz ma przejechane 245 000. Ska była zaniedbana wizualnie strasznie, ale za to mechanicznie w miarę zdrowa. Huczało łożysko jedynie. Historia stłuczek otóż autko było delikatnie puknięte( wgniota na parkingu) czasy jeszcze szwajcara i przerysowany przedni błotnik i drzwi. Ostatnio ją calutką rozbierałem gdyż była cała malowana. Lakiernik potwierdził, które elementy były robione. Ja natomiast nie mogłem patrzeć na ryski, wniotki, odpryski od kamyczków itp. i postanowiłem ją prysnąć całą w ten sam kolor co fabryka... nałożone zostały 4 warstwy więc sporo :mrgreen: Teraz mechanicznie i wizualnie: Mechanika: - Turbiny po profesjonalnej regeneracji ( nie były padnięte ale profilaktycznie poszły na dopieszczenie przy zmianie rozrządu) - wydech z kwaski 2,75' - Wkładka k&n - Program MTM - sprzęgło RS4 - Przewody silikonowe Zawieszenie: - Wsadzony gwint AP Hamulce: - 6-łok ZR17 na tarcze 330mm (przód nowe tarcze wentylowane zimmermana i klocki ferrodo + zregenerowane zaciski) - tył seria pomalowane pod kolor przednich - naklejki brembo - przewody w stalowym oplocie Koła: Lato - BBS CH R18 8,5j et35, opony Dunlopy Sportmax 225/40R18 Zima - Avusy R17 7,5j et45, opony yokohama wdrive 225/45R17 Wizualnie: - nowy lakier - dokładka przedniego zderzaka Cupra R - Lampy przerobione na Bixenony - tylnia dokładak w czarnym połysku - chromowane lusterka - Ramki zmienione Środek: - fotele Recaro z RS4 - śliczny stan, jak nowe - radio ori din 1 z nagłośnieniem Bose I co było wymieniane: części w cholerę!!! :mrgreen: jak będę miał chwilkę to napisze, aczkolwiek nie wiem czy będzie się chciało. Zdjęcia z wczoraj ;-) lakier jeszcze przed polerką, (czekamy aż się utwardzi) więc będzie się jeszcze bardziej świecił plany: - może jakieś kombinacje z mocą okolice 420hp - dywaniki ori od S4 - polerka lakieru - bbs oddać do renowacji ( rant na srebrny połysk + napisy motorsport, reszta w czarny mat) Kilka fotek z wieczoru i jesień
  4. Jeździliśmy ponad 100 km pałowania na autostradzie
  5. 1.1-1.2 a czemu ma to jakieś znaczenie? wcześniej wszystko śmigało elegancko 30 tyś zrobione bezproblemowo... trochę zwlekałem z wymianą filtrów ale i te nie były zasyfione zbyt mocno.
  6. gazownika zmieniałem, nic nie dało w tym zakresie pokazywało że pomimo mega dużej ilości gazu nie podawała wystarczającej ilości gaziny. Zrobiłem inny patent... odłączyłem aku ( twardy reset kompa ), przedmuchłem przepływkę i jakby trochę pomogło.
  7. Witam, Mam problem ostatnio zaczął mi zamulać na gazie na benzyn wszystko hula[auto: S4 b5 biturbo program na ok 300km] . Instalacja landi renzo omegas 2 x reduktor Ig1 + 6 wtrysków med białych. Autko zamula między 3 a 4,5 tys później dostaje kopa. Podłączyliśmy u gazownika pod kompa robiliśmy auto mapowanie, manualne korekty i d*pa albo zaczynał przerywać albo jeszcze bardziej się dławił i strzelał marchewą... z wtrysków się nie leje ciśnienie na reduktorze nie spada. Instalka założona 2 lata temu przelatane ok 20-30 tyś zmieniane ostatnio filty fazy lotnej i ciekłej. Jakieś pomysły? P.S. Świece wymienione na jeden stopień zimniejsze od RS 4 przelot jakieś 6 tyś oraz cewki beru przelatane 2 tyś...
  8. a jak sprawdzić wtryskiwacze że padają, reduktor? u mnie jest tak że mam 2 reduktory ig1 od landi renzo i problem tego typu że od czasu do czasu szarpnie a w przedziale między 3-4,5 tyś muli( oczywiście przy pełnym bucie) później na nowo odżywa. Gazownicy podpinali kompa ale nie wiedzieli co się dzieje mówili że tak jakby brakowało odpowiedniej dawki. Wzbogacali dawkę, zmniejszali i dalej nic, auto mapowanie też robili. Reduktory trzymają ciśnienie a listw nie leci... WTF?
  9. Spoko masz parę osób... jeżeli chodzi o FIS to słyszałem że Tomek na koniawskiej ( tam gdzie chiptuning) robi albo u Pawła kilka metrów dalej... Możesz podjechać też do Zbyszka do Jenina, co do tempomatu myślę że zrobisz u Karola w chwalęcicach albo u Arka na Kostrzyńskiej Jakby co to PW.
  10. Hej od roku śmigam S4 z jakże żywym motorem 2.7 BiT czasem potrzeba jakiś nowych kół czy innych pierdółek, a tu wiem że bardziej na wygląd się nastawia niż na moc, a od mocy jest inne forum pozdrowienia z Gorzowa!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.