Treść opublikowana przez barton66
-
[ALL B5] szerokie s4
mieszanka wybuchowa Duffy a gdzie ty mieszkasz? gdzieś obok zielonej? może jak na tor kartingowy bym kiedyś śmigał byśmy małego spocika zrobili? widzę dokładeczka taka jak u mnie! super ona daje charakter
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
coś ty zmontował wygląda końcówka jak chinol, ciszej jest pewnie co?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
w d*pie mam czy bezpański czy nie! uwielbiam psy i szkoda zwierzaka, auto uzupełni części, spoleruje zderzak (co i tak miało nastąpić bo lakier świeżutki na koniec lata kładziony na całe auto) i po temacie... pech straszny, sytuacja bez szans i tak fartem udało mi się że nie centralnie, bo pewnie by był temat zakończony na miejscu, a tak może się wyliże!
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
I się kuźwa stało! jechałem i z za zakrętu wybiegł pies, zdążyłem zjechać na pobocze i przyhamować ale mimo wszystko uderzenie było przy 70 wyskoczyła kratka w powietrze oraz zaślepka spryskiwacza zderzak nie oberwał mocno mam nadzieje że polerka wystarczy, jak nie to będzie malowanie :-/ Szkoda psa ale jak zawróciłem chwilę później już nie było... Pytanie do was. Czy ktoś ma taką kratkę, zaślepkę oraz spryskiwacz z tej mańki jeszcze mocowanie to co się przykręca to dolne światło przeciwmgłowe. Potrzebuję również alternator bo mnie hałasuje. Jeżeli komuś zagraca jestem gotów np. zamienić się za dyfer (delikatne luzy) bądź skrzynie biegów uszkodzony 1 i 2 bieg nie hałasuję.
-
[ALL B5] szerokie s4
A co z tą niebieską RS4? ktoś ma jakieś plany? skąd żeś bude dorwał?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
ten wydech prawdopodobnie jak już wcześniej wspomniałem to chinol, odkupiłem go od znajomego, a sprzedawał go SID... jakby co mam trochę części na sprzedaż z Ski, zaciski pod tarcze 321, most, wydech seria. Tu są ograniczenia od 100 postów dział giełda, a ja pisze i pisze i od kuźwa roku cały czas mam 6 postów:grin:
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Wydech to prawdopodobnie chinol fajnie zrobiony za dobre pieniądze! a co do setupu to nie przesadzajmy na żywo milion razy bardziej mi się podoba na bbsach ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 18:07 ---------- Kilka nowych fotek na zimowym Setupie:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Gwerty są jakieś mocne B5, B6, B7 w poznaniu na spotach ?
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Widzę, że walczysz na sportaudi o 4 tłoki u mnie siedzą 6 tłoki. poza tym jak chcesz sprawdzić ceny to tu masz link: HAMULCE - SidMotorSport.pl
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Mam taki sam zestaw hebli jak papol i zregenerowane zaciski, odnowione profi i na nowo pomalowane, tarcze zimmerman nowa + klocki ferodo nowe + przewody stal w oplocie z przesyłką ponad 2,5 tys zl
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Czarna to czarna czysta ładnie się prezentuję! osobiście wrzuciłbym na tył dystans z 10 bo chowa koło się dosyć mocno w błotnik. U mnie są na lato bbs ch et35 8,5j na oponie 225/40 i jest niemal równo...
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
dwa lata to nie wiem czy tak szybko ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- nawet dwa i pół ale jak się uda sprzedać to zostaję przy audi tylko RS !!! ---------- Post dopisany 26-01-2014 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 17:34 ---------- Nowe fotki i zimowy setup... Sorrki za jakość robione telefonem i trochę zdjęć środka...
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
idzie na sprzedaż jest na oku coś nowego Audi S4 30500.00 PLN. Gorzów WIelkopolski - otoMoto.pl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znaczy się Twoja Arek czy coo?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyja to Poznaniacy?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Wycięte katy, a prekaty zostały... chyba ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 18:42 ---------- Czyja to Poznaniacy?
-
[ALL B5] szerokie s4
o w mordę kolejny pcha się w odbudowę same body z gołą karoserią czy ze wszystkimi gadżetami co on tam miał?
-
[ALL B5] szerokie s4
No faktycznie nie wygląda to estetycznie. Tak jak koledzy piszą dopasować te z RS'a chyba nie będzie tak łatwo bo są większe, szersze i mogą się nie mieścić z tego co kiedyś czytałem. Bierz dobrego spawacza i heja niechaj reza! a bbs na czarny połysk/mat? zostawiasz rant i napisy czy wszystko pryskasz? AP bardzo przyjemne sam na takim jeżdżę i jest aż nadzwyczaj komfortowo i dzisiaj przy 270 mnie nie bujało
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
wiesz cena to raczej sprawa poboczna bo kupić to jedno ale zrobić dobrze Ske żeby wszystko kulało i było w miare nie zawodne to drugie hehe droższe znaczy się DP zostało seryjne
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Powoli:decayed: rzadko bywam w samym gorzowie, więcej jestem w rozjazdach... ale fakt dziury za dziurami, niektóre drogi omijam i jest nieźle! a zapytaj się jego jak mu się jeździ po gorzowie
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
jestes miszczem jak udaje ci sie z tym jezdzic ale przejdzie ci za jakis czas:grin: nie ma tragedii, wiem że też miałeś taki, ja zrobiłem ostatnio trase gorzów- frankfurt am main - gorzów w jeden dzień i dało rade, a to przeszło 1500km! u mnie drze jape jak mu się daje, jak trzymasz równe obroty to jest "cicho":decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie sporo aut nie jeździ na spoty bo na piętra nie każdy wjedzie:decayed: pozdro może któregoś niedzielnego wieczoru się pojawie:wink: M1 dużo przyjemniej zwłaszcza jak spadnie śnieg i mam bliżej z malty
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
a tam gadasz
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
o a co to się będzie kroiło do środka>?