Treść opublikowana przez Puchalke
-
Negatyw przednich kół v2
Nadkola będa wyciąganie ale dzięki za link niestety samo wyciąganie nie wystarczy. No cóż, zacze kombinować na własną rękę, dzięki panowie za odpowiedzi. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś informacje na ten temat to walić smiało
-
Negatyw przednich kół v2
Przy glebie negatyw sie robi, ale potrzebuje jeszcze schować górę 1-2 cm
-
Negatyw przednich kół v2
czyt skrócenie górnych wahaczy ?
-
Negatyw przednich kół v2
Witam, zakładałem już taki temat lecz niestety coś się popsuło i temat umarł. Na zagranicznych forach z tego co pisali jest możliwośc dostania wahaczy regulowanych, ale niestety cena powala. Czy są jeszcze jakieś inne sposoby wykonania negatywu przednich kół ? Ew. gdzie można dostać te regulowane wahacze w pl lub jak najbliżej? (i najtaniej) . Może ktoś się spotkał z czymś takim, albo robił to u siebie? Pozdrawiam
-
Nowy rok Nowe Pomysły czekamy na sezon 2014
malowanie plastików, zciemnienie szyb, bycze jaja, recaro , gleba i gril od rs bardzo na tak, cała reszta do mnie nie przemawia, ale jeśli wiesz czego chcesz to... czekam na efekty
-
Nakrętki/śruby do kół - ozdobne
Te kapselki wydają się spoko, ale wg mnie najlepsze sa właśnie te długie śruby które pokazał kolega MAT. Istnieje tylko jeden problem, wszystkie te nakretki sa pod srednice 12mm więc nie pasują do audi dlatego kombinowałem aby dorobic dystanse prykrecane, a znich wystające 5 szpilek 12 mm ale boje się troche o wytrzymałośc takiego pomysłu, a bezpieczeństwo przede wszystkim
-
Nakrętki/śruby do kół - ozdobne
Witam panowie, czy spotkaliście się kiedyś z śrubami/ nakrętkami w kołach naszych b5 innymi niż zwykłe surowe ? Taka śruba nie wygląda za ciekawie więc już od dłuższego czasu szukam rozwiązania i nic . Może ktoś z was smiga z nazwijmy to "ładnymi" śrubami/nakretkami w swoich felunkach i podzieli się zdjęciem ? Po poszukiwaniach natknąłem się na nakładki na sruby, ale nie jestem do tego zbytnio http://image.ceneo.pl/data/products/8175535/i-chromowane-nakladki-na-sruby-nasadki-na-szpilki-felg-chrom-17mm.jpg. Zapraszam do dyskusji
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Możesz rozwinać temat? Jest sens w ogóle modyfikacji tego silnika ? Wydaje mi sie że jak juz to pchać 18t wpadnie klapa to i na przód wpadnie rejka w wymiarach juesej jakoś ładnie zamocowana, narazie musi być tak bo za szybą to podobno problemy są
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
et jest duże, coś koło 50-60, przód od wewnątrz ociera bez dystansu, z tyłu trzeba było ciąć zwoje żeby felga sie zmiesciła, bo ocierała o nakretke z gwintu
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
w 2013 wygląda to tak, niestety obciera, oznaczenia z opon znikły i w 2014 trzeba cos z tym zrobić Kolor leci na czarno, będzie dużo szpachlowania wgniecen po gradzie, a częsci ( klapa, maska ) dochodza do mnie w róznych kolorach, więc nie ma sensu zostawać przy tym co jest
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Nie odczuwam tego aż tak, pewnie wielu z was by oszalało z braku mocy, ale mi się nigdzie nie spieszy
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Witam, jestem Błażej i moja przygoda zaczęła się w kwietniu 2013r. W moje ręce wpadło audi a4 b5 1.6 1999r polift sedan, kupione od starszego miłego pana z osiedla . Samochód pełna seria na stalówkach 15. Niestety w okresie letnim przez moje miasto przeszło gradobicie i dość mocno uszkodziło mój samochód. Od tego czasu udało mi się ogarnąć garaż, posiedzieć trochę w temacie i nabrać wiedzy w temacie przeróbki owego samochodu . W momencie zakupu zawieszenie miało przejechane 12 tys, a rozrząd 10 tys więc wymieniłem olej i filtr. Wyposażenie : nic nadzwyczajnego, 2x el szyby, zwykłe szare fotele i pare innych bajerów... Dokonane modyfikacje : Zawieszenie gwintowane MTS Felgi rh zw3 18" 9"przód 10,5" tył opony 215/35 i 225/40 Przód 10+ dystans 30mm tył 11" Przedni zderzak usa, dokładka pospawana ze zderzakiem, to samo z tyłu obrysówki usa klapa tył us żółte halo prawe lusterko duże negatyw tył nadkola na wiadro progi s4 Najbliższe plany: negatyw z przodu bix zdeś s4 blacharz lakiernik Myślę, że to tyle na początek kilka zdjęć :
-
Progi z S4 do A4
Dzięki kolega za pomoc
-
Progi z S4 do A4
Witam was panowie, jak wygląda sprawa z progami z s4 w a4 ? CZy jest możliwośc zamontowania tego? Czy ma ktos jakies fotostory ukazujące jak to zrobić, lub czy ktoś to robił u siebie ? Czy jest jakies znaczenie czy to progi z avanta czy sedana ? Oczywiście chodzi mi o progi zewnetrne, nie te co widać po otwarciu drzwi, pozdrawiam.
-
Przedni zderzak na Gładko wraz z dokładką B5
widzę, że tutaj kolega spawał i dokladke ze zderzakiem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-b5-usa-majkel-sprzedaz-zamiana-273286/ i z tego co jest na zdjęciach, wyszło bardzo fajnie
-
Miękkie zawieszenie MTS
Polecam delikatnie spiąć klipsy zipkami, ktoś gdzies kiedyś podobno pisał że klips mu wyskoczył, więc delikatnie spięcie trytytkiem załatwi wszelkie wątpliwości, pozdrawiam i cieszę się że pomogłem
-
Przedni zderzak na Gładko wraz z dokładką B5
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/ Także jestem w trakcie zaklejania miejsca na tabulkę metodą opisaną w tym linku i wychodzi bardzo dobrze, polecam.
-
negatyw tylnej osi FWD
Także słyszałem coś o tym sposobie, smiga ktoś tak ?
-
negatyw tylnej osi FWD
Dziękuję bardzo za pomoc, ale niestety nie wszystko jest jeszcze jasne . Mam nadzieję że znajdzie sie jakas pomocna osoba.
-
Jak to upchac i na tym jezdzic? :D
Oponki do przywdziania zobacz na Tyrestretch.com , ja od siebie proponuję 205 przód, 215 tył. Nadkola, jak będą ocierać to zawsze można delikatnie poszerzyć, pozdrawiam
-
negatyw tylnej osi FWD
Witam, od razu na wstępie mówię, że przeglądałem google i to forum i nic konkretnego nie udało mi się dowiedzieć. Interesuje mnie, jak wykonać negatyw kół na tylnej osi ? ( napęd przód ) Pozdrawiam i liczę na pomoc
-
Miękkie zawieszenie MTS
Mam ten sam gwint co ty, i rozwiązałem ten sam problem "odbojami klipsami " ODBOJE KLIPSY 10szt VW OPEL AUDI SEAT SKODA (3520957742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , po władowaniu odbojów jest dużo twardziej, ale z auta robi sie taczka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam klubowiczów, na imię mam Błażej i od kwietnia tego roku jestem posiadaczem a4 b5 polift 1.6 w sedanie, pozdrawiam.