Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

david777

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez david777

  1. jeszcze taka sprawa co do wymiaru tłoków z axx bo własnie swoje trochę poczyściłem z nagaru i na tłoku jest nabite 82,45 niestety nie mierzyłem bo na chwile obecną nie mam czym i pytam o pasowanie bo wtedy nie jest 0,08 jakie są granice?
  2. Dobra wiec wychodzi ze głowka trapezowa co w sumie widać na jednym ze zdjęć, takie też zakupie
  3. mam kilka pytań bo w sumie planuje zbudować tez taki motor.Napisałeś ze tłoki maja wymiar 81.49 a według etki maja 82.5 wiec jak to jest oraz co do korb zwyczajne chinole? ale głowka trapezowa jak w ori korbach czy normalna?
  4. Na początek sprawdź szczelność oraz pompę paliwa bo wtryski trochę "pętla"
  5. Dziękuję za odpowiedź.Dziś wpadły wtryski takie jak ma bex tyle żeby taniej kupione z leona auq i wrzucam logi,wychodzi na to że taki zabieg daje rade i można dość tanio dorzucić kilka koni http://vaglogi.pl/log-115_118_XO5t1.html http://vaglogi.pl/log-002_020_033_333G6Jt.html
  6. Sprawdź szczelność dolotu oraz ciśnienie na listwie paliwa.Jakie masz tam wtryski?logi na Bp?
  7. Powyżej 150 to znaczy Ile? 15x czy więcej ?sprawdzam właśnie czy się da tak bo koszt żaden.zmienie na dniach wtryski i się zobaczy, mam gdzieś nieszczelność ale nie bardzo mogę dojść gdzie bo jest niewielka...
  8. Zmieniłem sterownik na ten z Bexa reszta jak w Bfb tylko doszedł Dp.Wypowie się ktoś jak to wygląda?na dniach zmienię jeszcze wtryski na te co były w Bex, jaki przepływ ma seria w bexie? http://vaglogi.pl/log-115_118_AzGPP7.html http://vaglogi.pl/log-002_020_031_K8mA834.html
  9. Zmieniony dv na nowy bo stary nie trzymał wcale i nowy log kanał 002 i 033 http://vaglogi.pl/log-002_033_d6P8b.html
  10. david777 odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Kiedyś widziałem podobny problem w audi s3 chyba głowica zamiast bam była agu i tez był problem z mocą jak u Ciebie, pomogła zmiana na wąski kanał może to u Ciebie jest problemem.Identyczny problem jak w linku który wrzuciłeś wyżej
  11. Witam, jak w temacie proszę o analizę logów.Auto kupiłem kilka tygodni temu i przymierzam się do zwiększenia mocy ale mam wrażenie ze trochę słabo jedzie chociaż pewnie dlatego że na co dzień śmigam 300hp A3 tylko wydaje mi się że przepływ powinien być nieco wyższy?auto totalna seria jeśli chodzi o modyfikacje mechaniczne. http://vaglogi.pl/log-002_020_deflBL.html http://vaglogi.pl/log-118_115_SZ2rs.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.