Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apisto

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No ja podobnie zauwazyłem jakby sie chciała dusić na starcie ale potem jest ok.Mysle ze to moze miec zwiazek z przesiadka z innego auta.Ja tak mam -w pracy puszka swift 1.0 a po południu A4 1.8 i 20v i takie dziwne odczucia przy ruszaniu mam,inne sprzegło itp ale po chwili juz jest ok i nie ma problemów
  2. czyli co? mozna np.oclić w holandi a w polsce juz nie trzeba?? bo nie czaje.Czy po prostu porównujesz nasz piękny kraj do Niemców :> ?. Akurat brat kupił autko w holandi dlatego pytam co i jak zeby sie chłopak nie zdziwił jak przyjedzie z umową na 300 euro.Ciekawe jak to jest z tą akcyzą i tym nowym przepisem
  3. Słuchajcie ja kupiłem auto na poczatku kwietnia (holandia) ,dokładnie "wjechałem nim " 5.04 - tak miałem na umowie.W UC byłem po 3 dniach i miałem na umowie 350 euro z dopiskiem ze silnik uszkodzony. Pani w UC nic nie wypytywała i pierwszy raz słysze o takich rzeczach . .No chyba ze cos sie zmieniło pozniej,moze ktos sie wypowie kto kupywał auto w między czasie. Ja w każdym bądź razie problemów nie miałem
  4. witam Moj sasiad(młody koleś) rozbawiał mnie do łez.Po zakupie mojej czwóreczki przyszedł i oglada..(sam ma forda galaxy) i tak mowi: zawiecha to wiesz...bedzie ci siadała,mówie ze to troche mit ,no ale zeby tylko to sie psuło-tak mu mówie.On ,że mu w fordziku jakas plytka poszla przy pompie i musiał wywalic 3000 zł!! .I sobie pomyslałem to ja na moja zawieche nigdy tyle nie wywale ..Dowałił na temat zawiechy ,ze az żałowałem ze forda nie kupiłem .Na koniec powiedział cos, co do tej pory nie moge zrozumiec...ze ford galaxy to jest nic innego jak vw ,całe bebechy,silnik ..wszystko jest vw .......tylko naklejki na znaczki vw ponaklejali forda. pozdrawiam
  5. witam Mieszkam 10 km od malborka i mam na imię janusz W koncu udało mi sie !! mam moja ukochana a4 ..i z tego powodu chciałem sie przywitac z innymi miłosnikami tej wspaniałej marki. Moje audi to A4 1.8 avant 125KM..jak sie uwine z wszystkim [dopieszczanie itp rzeczy] to napewno pokaże moja niuńke jeszcze raz gorąco wszystkich witam i licze na wasze doswiadczenie w wielu sprawach... super forum!! :th: pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.