Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paypal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paypal

  1. Te przerwy sa na kazdej stacji, niezaleznie od miejsca auta, ciezarówek, bloków itd. zawsze co 10-20 sekund jest urwanie dzwieku na jakies 1/4 sekundy, moze 1/2 sekundy. Pokombinuje z tym wzmacniaczem, moze rzeczywiscie pomorze.
  2. Jak w temacie, radio fabryczne z B6 Avant. Nie wazne czy mniej gazu czy wiecej. Poprostu co jakies 10-15 sekund jest jakies 0,5 sek przerwy w dzwięku. Nie traci sie sygnał, jest ciągle czysty itd. ale radio przerywa - jakby dj crosfaderem scinał dzwięk . Dodam ze mam wzmacniacz i tube fabryczną, jednak dolegliwosci opisane powyzej wystepują na całym zakresie głosnosci, co jest niestety bardzo denerwujące Jakies pomysły ?
  3. Ten wątek czytałem. Co do blokady, robie ją dla ubezpieczyciela a przy okazji troche złodziejowi namąci. Oczywiscie odzielne odciecia zapłonu i inne myki bedą takze zastosowane
  4. A ja sie dalej bede upierał przy blokadzie Zna ktos jakies orientacyjne ceny w normalnych warsztatach ?? W audi krzykneli mi 900zł
  5. W dzisiejszych czasach alarm jest bezuzyteczny, pomyslałem ze jak mam wywalic 400-500zł na byle alarm to przynajmniej blokade załoze z którą bądz co bądz bedzie wiecej problemu niz z alarmem.
  6. Nie wiem za bardzo w którym dziale załozyc ten temat a ten wydał mi sie najlepszy. Musze założyc do AC blokade na skrzynie, cos w stylu bear lock czy dipol itd. Szukam jakiegos polecanego przez was warsztatu na śląsku oraz przyblizony koszt takiej operacji Z góry dziekuje za wskazówki
  7. Dzieki za podpowiedzi. Jutro bede walczył dalej z tym kluczykiem. Co do alarmu - niestety nie mam, załaczyłem odczekałem z 10 sekund i zaczałem wszystko właczac w srodku ruszac kierownica itd i nic, wiec lipa :-(( Do uzytkownika basen - nie musze miec 2 kluczyków i nigdzie tego nie napisałem, przeczytaj uwaznie post.
  8. Dzieki za odpowiedzi. Co do szyb to tylko pytam z ciekawosci, zbedny bajer, choc ja nie przytrzymywałem przycisku tylko klikałem, a wyczytałem iz trzeba przytrzymac powyzej 3 sek, wiec popróbuje. Bardziej zalezało mi na uruchomieniu drugiego pilota, cóż bede musiał poszukac nowej sztuki Na alarmie tez mi nie zalezy, ale musze miec 2 blokady do AC dlatego pytam i nie omieszkam sprawdzić
  9. Na wstępie zaznacze iz od 3 dni czytam i szukam info na forum i niestety nie znalazłem, a jesli cos było to nie poskutkowało. 1. Do auta dostałem dwa kluczyki, jeden działał drugi nie - postanowiłem wymienic baterie, niestety dalej nic, próba kodowania z przyciskaniem i zamykaniem auta - nic, próba z dwoma kluczykami, gdzie jeden w stacyjce - nic nawet nic nie mrógło. Ktos ma jakis pomysł co dalej ?? Czy pozostał tylko serwis ?? 2. W kluczyku działającym sa trzy przyciski: Otwieranie - działa Zamykanie - działa Klapa bagaznika - nic nie działa i nie reaguje - jakies sugestie ?? Gdy otworze autko i przycisne na klapie klamke normalnie otwiera bagaznik. Po co wiec ten przycisk, który defacto i tak mi nie działa 3. Czy fabrycznie te modele wyposażone były w alarm ?? Mam jakąs diodę w przednich drzwiach, w "dzyndzlu" pewnie wiecie o co mi chodzi ale nie wiem czy to jest alarm czy tylko tak sobie cos tam mróga. 4 Ostatnia sprawa, gdy ręcznie otwieram i zamykam samochód i przytrzymam kluczyk domykają i otwierają sie szyby. Niestety w przypadku zamkniecia z pilota nie działa. Tez trzeba zaprogramowac czy jeszcze cos oprócz tego nalezy wykonac ?? Z góry dzieki za podpowiedzi
  10. Jarek, Świętochłowice (Górny Śląsk), Audi A4 Avant 1.9 Tdi 2004 - jeszcze na celnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.