Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rutek08

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rutek08

  1. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w Układ Jezdny
    KeteO bylem w 3 sklepach. Oczywiscie tak jak mowisz, maja śruby ale komplet a najtanszy kostowal 76 zł a mi wszytskie nie potrzebne:)
  2. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w Układ Jezdny
    O dzieki bardzo. No wlasnie Marc!n jest taki problem ze w sklepach dostaje je ale cale zestawy a mi calego zestawu nie potrzeba.
  3. rutek08 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Potrzebuje numery śrub do wahaczy. Dokladnie do wahacza górnego przedniego i banana po prawej stronie. Jezeli wie ktos to prosze tez napisac gdzie dostane takie śruby pojedynczo zeby nie kupowac calego zestawu.
  4. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Ja dalem u dzika 10 zł za oring. Jako ze zamawialem jeszcze rozrzad, olej itd to wzialem i oringi. Juz wszystko śmiga od soboty.
  5. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    No to swietnie. Ciesze sie bardzo, że nie muszę doszukiwać się "drugiego dna" . Oringi już zamówione, olejek i rozrządzik. Oczywiście u dzika . Pozdrawiam.
  6. rutek08 opublikował(a) temat w 1.8T
    W niedziele wywaliło mi oring przy chłodniczce oleju no i myślę, że miałem szczęście że stałem na podwórku i wyleciało tylko z 1,5 litra tego oleju. Teraz chciałem się dowiedzieć jaka może być przyczyna poza tym iż oring był juz do wymiany. Szczerze jak go wczoraj wyjąłem to się rozpadł na 3 części i dosłownie zrobił plastikowy. Zastanawiam mnie tylko jedna rzecz czy przyczyną tego, że pękł może być zapchana odma, która zamarzła? Jeżeli ktoś ma inne pomysły to z chęcią o nich przeczytam. Pozdrawiam.
  7. rutek08 opublikował(a) temat w 2.4
    Chciałbym zapytać Was czy jest możliwość zamiany silnika z oznaczeniem ARJ na silnik z oznaczeniem AML. Powiem od razu, że silnik AML ma caly osprzet i chciałbym sie dowiedzieć co muszę poza wsadzeniem silnika zrobić i jakie mogą być tego konsekwencje. Czekam na odpowiedz.
  8. Ja bym jeszcze zajrzal na poduchy pod silnikiem. U mnie jedna byla walnieta i dawala podobny efekt.
  9. Cewke vag powinien pokazac, blad na ktorejs. Nie wiem jak z wtryskami. Chyba trzeba robic logi. Mnie rowniez to czeka.
  10. Ja po plukance i czyszczeniu michy, wymianie pompy oleju mam wlane Mobil 5W50 i jest malinka
  11. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Ja bym na Twoim miejscu nie pchal sie w sama plukanke i olej bo może się okazać że jest to 200 zł w plecy. Ja oddalem do mechanika i za wymiane 2 wahaczy, poduszki pod silnikiem i pompy oleju skasowal mnie 150 zł. Szczerze? Nie chciałoby mi się siedziec i babrać z tym za 150 zł. Najwiecej kosztuje w tym wszystkim sama pompa. Musisz zdecydowac czy chcesz ją wymienić czy nie ale mysle że zdjęcie miski i wyczyszczenie jej powinienes zrobic. Ja bym się na Twoim miejscu zastanowił. Sama płukanka moze nie rozwiazac problemu a tracenie pieniedzy na olej i filtr mysle ze jest zbytecznie. Można lepiej zainwestowac te pieniadze.
  12. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    No Seba ja bym na Twoim miejscu zajrzal bardziej w glab silnika bo to moze byc nieciekawie. U mnie jak na razie cisza i spokoj. Dzisiaj walnelo 600 kilometrow od naprawy.
  13. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    No tego nigdy nie bedziesz pewny czy to jest jedyna przyczyna, ta którą podałeś. Mozliwe ze cos jest nie tak, okaże sie z czasem . Mam nadzieje ze zarzegnalem juz ten problem który u mnie występował.
  14. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Micha była zawalona, dosłownie "sadzą". Tak samo było ze smokiem. Możliwe że przez to również ucierpiała pompa. Na dana chwile nie klepią w żadnym momencie zawory, nawet jak jest zimna (stala cala noc) i odpalam doslownie nic nie slychac. Silniczek równiutko chodzi. Ja dodatkowo wzialem sobie miske do pracy i ją wypiaskowałem. Zawsze to lepiej wyczyszczona. Zastanawiam sie tylko skad taki nagar i od razu mi do glowy przychodzi taka anegdota "kujawski":facepalm: Dzisiaj zrobilem nią 160kilometrow i ani razu nie zapalila sie lampka od cisnienia, staralem sie zatrzymywac gdzie tylko moglem, cpn, parking itp i posluchac czy klekocze. Zero dzwieku klekotu.
  15. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Auto odebrane w piatek. Koszt naprawy 150 zł z czesciami wyszlo jakies 1000 zł bo byly wymienione dodatkowo 2 wahacze. Efekt? Cisza, spokoj, zadnych czerwonych kontrolek!
  16. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    U mnie tez tak jest, mysle że to podczas spuszczania oleju troche pocieklo i sie poprzyklejalo. Nie wiem zobaczymy jak to bedzie w środe. A jeszcze takie pytanie. Jak tam z odma? Ją sie czyści i wymienia filter w AEB czy jak? Jest w ogole sens to czyścić??
  17. Nie wchodzi w gre. Rozmawialem z nim i powiedzial ze 100%towej pewnosci nie ma takze chyba wezme juz tego Mobila.
  18. Witam serdecznie. Do AEB jest mozliwosc wlania MOBIL 1 PEAK LIFE a po 7k przejscie na X-cessa? Najchetniej wlalbym od razu X-cess, ale obawiam sie ze nie przyjdzie mi na środe a w środe rano go potrzebuje. Co o tym myślicie?
  19. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    s3bA666 na razie sie wstrzymaj ze zdejmowaniem michy. W czwartek/piatek powinienem znać efekty mojej naprawy wtedy napisze co i jak i sobie zadecydujesz. Co myślicie o wlaniu Mobil Super 3000 lub MOBIL 1 PEAK LIFE na 7 miesiecy?
  20. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Z tą masą uszczelniającą to jest tak. Miałem ją kupić ale jak zajechalem do mechanika zapytac co jeszcze kupic powiedzial ze ma mase poniewaz w swojej Audiolce czyscil miche i mu zostało, wiec nie kupilem. A z uszczelek nad miche to w sklepach mieli jakis badziewny zamiennik za 22 zł... wole juz ta masę.
  21. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Pompa zakupiona! Febi za 370 zł. teraz został olej i w środe micha w dół!
  22. Witam. Dostane u Ciebie pompe oleju jakas dobrej firmy w granicach 300-400 zł? Prosze o odpowiedz.
  23. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    pioteros to co byś zaproponował z takich tańszych olei? Jakiś Elf? Ponoc on ostro wyplukuje silnik i wlasnie nie wiem czy to nie zaszkodzi zaraz po plukance.
  24. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Na allegro za 1L x-cess zaplace tyle : MOTUL 8100 X-CESS 5W40 1L B-stok AutoOil OKAZJAAA (3398688521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a banka 5L kosztuje okolo 150 zł. W sklepie dalem 175... Wole kupic 1l banki bo co pozniej z resztkami tego oleju zrobie? Przeciez ich nie wypije, a jezeli kupilbym teraz 5 litrow to juz bym mial ponad 3 w obu bankach...
  25. rutek08 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Chyba najtaniej mi bedzie dokupic Motul 8100 X-Cess ponieważ zostało mi go prawie 2 litry wiec mysle ze jak wezme z 3 to spokojnie jeszcze na dolewke bede mial. Co o tym myslicie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.