Treść opublikowana przez rutek08
-
Śruby wahacza.
KeteO bylem w 3 sklepach. Oczywiscie tak jak mowisz, maja śruby ale komplet a najtanszy kostowal 76 zł a mi wszytskie nie potrzebne:)
-
Śruby wahacza.
O dzieki bardzo. No wlasnie Marc!n jest taki problem ze w sklepach dostaje je ale cale zestawy a mi calego zestawu nie potrzeba.
-
Śruby wahacza.
Potrzebuje numery śrub do wahaczy. Dokladnie do wahacza górnego przedniego i banana po prawej stronie. Jezeli wie ktos to prosze tez napisac gdzie dostane takie śruby pojedynczo zeby nie kupowac calego zestawu.
-
Wyciek oleju.
Ja dalem u dzika 10 zł za oring. Jako ze zamawialem jeszcze rozrzad, olej itd to wzialem i oringi. Juz wszystko śmiga od soboty.
-
Wyciek oleju.
No to swietnie. Ciesze sie bardzo, że nie muszę doszukiwać się "drugiego dna" . Oringi już zamówione, olejek i rozrządzik. Oczywiście u dzika . Pozdrawiam.
-
Wyciek oleju.
W niedziele wywaliło mi oring przy chłodniczce oleju no i myślę, że miałem szczęście że stałem na podwórku i wyleciało tylko z 1,5 litra tego oleju. Teraz chciałem się dowiedzieć jaka może być przyczyna poza tym iż oring był juz do wymiany. Szczerze jak go wczoraj wyjąłem to się rozpadł na 3 części i dosłownie zrobił plastikowy. Zastanawiam mnie tylko jedna rzecz czy przyczyną tego, że pękł może być zapchana odma, która zamarzła? Jeżeli ktoś ma inne pomysły to z chęcią o nich przeczytam. Pozdrawiam.
-
Zmiana silnika.
Chciałbym zapytać Was czy jest możliwość zamiany silnika z oznaczeniem ARJ na silnik z oznaczeniem AML. Powiem od razu, że silnik AML ma caly osprzet i chciałbym sie dowiedzieć co muszę poza wsadzeniem silnika zrobić i jakie mogą być tego konsekwencje. Czekam na odpowiedz.
-
Pukanie przy ruszaniu i skręcie
Ja bym jeszcze zajrzal na poduchy pod silnikiem. U mnie jedna byla walnieta i dawala podobny efekt.
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
Cewke vag powinien pokazac, blad na ktorejs. Nie wiem jak z wtryskami. Chyba trzeba robic logi. Mnie rowniez to czeka.
-
Jaki olej do audi a4 b5 1.8T z przebiegiem 225000 km
Ja po plukance i czyszczeniu michy, wymianie pompy oleju mam wlane Mobil 5W50 i jest malinka
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Ja bym na Twoim miejscu nie pchal sie w sama plukanke i olej bo może się okazać że jest to 200 zł w plecy. Ja oddalem do mechanika i za wymiane 2 wahaczy, poduszki pod silnikiem i pompy oleju skasowal mnie 150 zł. Szczerze? Nie chciałoby mi się siedziec i babrać z tym za 150 zł. Najwiecej kosztuje w tym wszystkim sama pompa. Musisz zdecydowac czy chcesz ją wymienić czy nie ale mysle że zdjęcie miski i wyczyszczenie jej powinienes zrobic. Ja bym się na Twoim miejscu zastanowił. Sama płukanka moze nie rozwiazac problemu a tracenie pieniedzy na olej i filtr mysle ze jest zbytecznie. Można lepiej zainwestowac te pieniadze.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
No Seba ja bym na Twoim miejscu zajrzal bardziej w glab silnika bo to moze byc nieciekawie. U mnie jak na razie cisza i spokoj. Dzisiaj walnelo 600 kilometrow od naprawy.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
No tego nigdy nie bedziesz pewny czy to jest jedyna przyczyna, ta którą podałeś. Mozliwe ze cos jest nie tak, okaże sie z czasem . Mam nadzieje ze zarzegnalem juz ten problem który u mnie występował.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Micha była zawalona, dosłownie "sadzą". Tak samo było ze smokiem. Możliwe że przez to również ucierpiała pompa. Na dana chwile nie klepią w żadnym momencie zawory, nawet jak jest zimna (stala cala noc) i odpalam doslownie nic nie slychac. Silniczek równiutko chodzi. Ja dodatkowo wzialem sobie miske do pracy i ją wypiaskowałem. Zawsze to lepiej wyczyszczona. Zastanawiam sie tylko skad taki nagar i od razu mi do glowy przychodzi taka anegdota "kujawski":facepalm: Dzisiaj zrobilem nią 160kilometrow i ani razu nie zapalila sie lampka od cisnienia, staralem sie zatrzymywac gdzie tylko moglem, cpn, parking itp i posluchac czy klekocze. Zero dzwieku klekotu.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Auto odebrane w piatek. Koszt naprawy 150 zł z czesciami wyszlo jakies 1000 zł bo byly wymienione dodatkowo 2 wahacze. Efekt? Cisza, spokoj, zadnych czerwonych kontrolek!
-
Ciśnienie oleju kontrolka
U mnie tez tak jest, mysle że to podczas spuszczania oleju troche pocieklo i sie poprzyklejalo. Nie wiem zobaczymy jak to bedzie w środe. A jeszcze takie pytanie. Jak tam z odma? Ją sie czyści i wymienia filter w AEB czy jak? Jest w ogole sens to czyścić??
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie wchodzi w gre. Rozmawialem z nim i powiedzial ze 100%towej pewnosci nie ma takze chyba wezme juz tego Mobila.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam serdecznie. Do AEB jest mozliwosc wlania MOBIL 1 PEAK LIFE a po 7k przejscie na X-cessa? Najchetniej wlalbym od razu X-cess, ale obawiam sie ze nie przyjdzie mi na środe a w środe rano go potrzebuje. Co o tym myślicie?
-
Ciśnienie oleju kontrolka
s3bA666 na razie sie wstrzymaj ze zdejmowaniem michy. W czwartek/piatek powinienem znać efekty mojej naprawy wtedy napisze co i jak i sobie zadecydujesz. Co myślicie o wlaniu Mobil Super 3000 lub MOBIL 1 PEAK LIFE na 7 miesiecy?
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Z tą masą uszczelniającą to jest tak. Miałem ją kupić ale jak zajechalem do mechanika zapytac co jeszcze kupic powiedzial ze ma mase poniewaz w swojej Audiolce czyscil miche i mu zostało, wiec nie kupilem. A z uszczelek nad miche to w sklepach mieli jakis badziewny zamiennik za 22 zł... wole juz ta masę.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Pompa zakupiona! Febi za 370 zł. teraz został olej i w środe micha w dół!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Dostane u Ciebie pompe oleju jakas dobrej firmy w granicach 300-400 zł? Prosze o odpowiedz.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
pioteros to co byś zaproponował z takich tańszych olei? Jakiś Elf? Ponoc on ostro wyplukuje silnik i wlasnie nie wiem czy to nie zaszkodzi zaraz po plukance.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Na allegro za 1L x-cess zaplace tyle : MOTUL 8100 X-CESS 5W40 1L B-stok AutoOil OKAZJAAA (3398688521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a banka 5L kosztuje okolo 150 zł. W sklepie dalem 175... Wole kupic 1l banki bo co pozniej z resztkami tego oleju zrobie? Przeciez ich nie wypije, a jezeli kupilbym teraz 5 litrow to juz bym mial ponad 3 w obu bankach...
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Chyba najtaniej mi bedzie dokupic Motul 8100 X-Cess ponieważ zostało mi go prawie 2 litry wiec mysle ze jak wezme z 3 to spokojnie jeszcze na dolewke bede mial. Co o tym myslicie?