Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Jak z profilu wynika 26-latek " bujany fotel, cieple kapcie," ech... szybko przeszedłeś w wiek emeryta stary on był 7lat w komandosach jako tajny agent upijał wszytskich i wyciagal tajne informacje no był mogę potwierdzić :polew: był i zsiadłe mleko pił
  2. spadam do wyrka jutro pogadamy o linie, bo zdaje się silną ekipę mamy
  3. Witaj Marcin http://www.a4-klub.pl/smf/all_vw_multivan_25_tdi_r5-t75309.0.html podobne
  4. możemy .... mi ta wszywka tak narobiła że nie mogiem wypić bo kiedyś to piłem po 46 piw chyba małpek od Kaczynskiego jakich małpek takich z wódką
  5. Cześć Grzesiek
  6. nie no co Ty ...to taki styl nowy poetycki :gwizdanie: rozumiem, że harmonogram zlotu przewiduje konkurs recytatorski :gwizdanie: pt. karaoke :kox: w tym to dobry jestem
  7. nie no co Ty ...to taki styl nowy poetycki :gwizdanie: rozumiem, że harmonogram zlotu przewiduje konkurs recytatorski :gwizdanie:
  8. Patryk wszyscy sie wlasnie przed bukowina przechwalali i nic z tego nie wyszlo i nikt z naszymi nie dal rady dlatego wiem co mówie :gwizdanie: ja nie piłem bo post był [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:42_________________________________________________no może trochę pod stołem
  9. na trzeźwo??
  10. chyba was pogięło maj miesiąc Maryjny a wy ciągle o chlaniu
  11. Cześć Mariusz
  12. Gili wiem co ta bestia potrafi Nikuś zacznij trenować stawiam na ilosc wiec spie spokojnie w Kaletce gościu wypił ok. 18-20 browarów i o 9 następnego dnia miał na alkomacie 00, obawiaj się ja wypije 10 browcow do tego polowke i jeszcze jaskolke zrobie zobaczymy :gwizdanie:
  13. Gili wiem co ta bestia potrafi Nikuś zacznij trenować stawiam na ilosc wiec spie spokojnie w Kaletce gościu wypił ok. 18-20 browarów i o 12 następnego dnia miał na alkomacie 00, obawiaj się
  14. Cześć Marcin
  15. a propo zawodów FAZY walnoł wczoraj butelkę 0,5l piwa w 7sekund Patryk wie o kim mowa reszta pewnie nie ale gość będzie w Pile.
  16. kurcze się spociłem ;(
  17. stary juz jestem albo wyroslem i zostalem przy najlepszym :gwizdanie: teraz to bujany fotel, cieple kapcie, piwko i fajeczka chyba o czymś zapomniałeś :gwizdanie: ostatnio do 4 nad ranem go przekonywałem do tego o czym zapomnial ale nie daje sie przekonac z nim trzeba delikatnie ...
  18. stary juz jestem albo wyroslem i zostalem przy najlepszym :gwizdanie: teraz to bujany fotel, cieple kapcie, piwko i fajeczka chyba o czymś zapomniałeś :gwizdanie:
  19. Witaj na forum
  20. a może patrzyłeś na twarz pasażerki
  21. a my myśleliśmy że to jakiś skandynawski .... a co on nie mówi w ogóle po polskiemu ?? nie wiem może mówi ale ja jeszcze nie słyszałem Gili ale on jechał sam czy z kolegą kurcze nie wiem, ale wydaje mi się, że we dwójkę wracali, jak już to oba auta to DAF XF, z naczepą chłodną.
  22. Cześć Rudek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.