Treść opublikowana przez GILI
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jak z profilu wynika 26-latek " bujany fotel, cieple kapcie," ech... szybko przeszedłeś w wiek emeryta stary on był 7lat w komandosach jako tajny agent upijał wszytskich i wyciagal tajne informacje no był mogę potwierdzić :polew: był i zsiadłe mleko pił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam do wyrka jutro pogadamy o linie, bo zdaje się silną ekipę mamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Marcin http://www.a4-klub.pl/smf/all_vw_multivan_25_tdi_r5-t75309.0.html podobne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy .... mi ta wszywka tak narobiła że nie mogiem wypić bo kiedyś to piłem po 46 piw chyba małpek od Kaczynskiego jakich małpek takich z wódką- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Grzesiek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no co Ty ...to taki styl nowy poetycki :gwizdanie: rozumiem, że harmonogram zlotu przewiduje konkurs recytatorski :gwizdanie: pt. karaoke :kox: w tym to dobry jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no co Ty ...to taki styl nowy poetycki :gwizdanie: rozumiem, że harmonogram zlotu przewiduje konkurs recytatorski :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Patryk wszyscy sie wlasnie przed bukowina przechwalali i nic z tego nie wyszlo i nikt z naszymi nie dal rady dlatego wiem co mówie :gwizdanie: ja nie piłem bo post był [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:42_________________________________________________no może trochę pod stołem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na trzeźwo??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba was pogięło maj miesiąc Maryjny a wy ciągle o chlaniu- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Mariusz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gili wiem co ta bestia potrafi Nikuś zacznij trenować stawiam na ilosc wiec spie spokojnie w Kaletce gościu wypił ok. 18-20 browarów i o 9 następnego dnia miał na alkomacie 00, obawiaj się ja wypije 10 browcow do tego polowke i jeszcze jaskolke zrobie zobaczymy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gili wiem co ta bestia potrafi Nikuś zacznij trenować stawiam na ilosc wiec spie spokojnie w Kaletce gościu wypił ok. 18-20 browarów i o 12 następnego dnia miał na alkomacie 00, obawiaj się- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Marcin- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a propo zawodów FAZY walnoł wczoraj butelkę 0,5l piwa w 7sekund Patryk wie o kim mowa reszta pewnie nie ale gość będzie w Pile.- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
kurcze się spociłem ;(- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
stary juz jestem albo wyroslem i zostalem przy najlepszym :gwizdanie: teraz to bujany fotel, cieple kapcie, piwko i fajeczka chyba o czymś zapomniałeś :gwizdanie: ostatnio do 4 nad ranem go przekonywałem do tego o czym zapomnial ale nie daje sie przekonac z nim trzeba delikatnie ...- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
stary juz jestem albo wyroslem i zostalem przy najlepszym :gwizdanie: teraz to bujany fotel, cieple kapcie, piwko i fajeczka chyba o czymś zapomniałeś :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a może patrzyłeś na twarz pasażerki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a my myśleliśmy że to jakiś skandynawski .... a co on nie mówi w ogóle po polskiemu ?? nie wiem może mówi ale ja jeszcze nie słyszałem Gili ale on jechał sam czy z kolegą kurcze nie wiem, ale wydaje mi się, że we dwójkę wracali, jak już to oba auta to DAF XF, z naczepą chłodną.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Rudek- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj - Nowicjusz - wątek powitalny