Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. mogłoby być nawet wcześniej,można by się w jeziorku wykąpać myślę, że 18-ta wystarczy, jest długo widno :gwizdanie:
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Czyli w tym tygodniu po staremu sobota godzina 18-ta
  3. Dobrze, że są robione jakiekolwiek zdjęcia na zlotach - to Ci co tracą pamięć mają szansze pooglądać co stracili. :polew: albo swoje głupie miny
  4. nie panikuj kolego, bo jest duża szansa, że przeżyjesz trzydniowy orgazm :gwizdanie:
  5. Cześć Mariusz
  6. 18ta czy wcześniej ?
  7. ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21 Zastanawiałem się nad przeszczepem wątroby od jakiegoś konia, ale teraz już za mało czasu i o dawcę trudno Siądę sobie w kącie, z flaszką bąbel wody
  8. na którą godzinę wam pasuje ?
  9. Witaj na forum
  10. Jak się ekipa zapatruje na sobotniego spota w Kościerzynie? W naszym jeziorku już jest ciepła woda, No i grila mogę rozpalić :gwizdanie: Takie spotkanie przed zlotem...
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    byłem o19 przecież to godz. spotkań w Kościerzynie zaglądałem nawet do kratek ściekowych i GILEGO nie widziałem byłem o 19.40 tak mi się napisało, Szczuru był 10 minut przede mną i też się minęliśmy, na parkingu czaił a się parka gołąbków w fajnym czarnym B5, nie zagadałem, bo byłem z całą rodzinką i bałem się o ich zdrowie i samochód. Szkoda, że się minęliśmy.Może zrobimy spota w sobotę co by ludziki z Trójmiasta mogły się pojawić... Woda coraz cieplejsza i jest duża szansa na ognisko... :gwizdanie: Co o tym myślicie?????
  12. Cześć Grzegorz
  13. Cześć Zbyszek
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Mówił, że na Zlot bierze dwie skrzynki Żywca jak zabraknie dokupi na miejscu, bo to nie komuna i jest wszystko w sklepie :gwizdanie:
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Byłem o 18.40 i cisza
  16. Witamy na forum
  17. możesz też wpaść do Kościerzyny
  18. Witamy na forum
  19. Myślę, że przez odmę nowego typu może dostać się mgiełka oleju w dolot turbiny, bo jest łatwiejszy przedmuch. Wymianę robiłem kiedy ten samochód należał do mnie i mimo wycieku z po miski dolewałem ok. 1litr oleju na 15tyś. i wiem, że jest tak do dziś, bo uszczelka jeszcze nie została wymieniona, a silnik pracuje jak zwykle, bardzo równo, nie słychać hydrauliki czy jakiś nie potrzebnych odgłosów. Wraz z wymianą filtra uszczelniłem całą górę silnika, wszystkie uszczelki, wężyki, opaski wszystko nowe i oryginalne, został mi tylko dół, ale auto sprzedałem i jeździ nim teraz Fazy, któremu nie przeszkadza drobny wyciek,
  20. Podziękował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.