Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mogłoby być nawet wcześniej,można by się w jeziorku wykąpać myślę, że 18-ta wystarczy, jest długo widno :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
Czyli w tym tygodniu po staremu sobota godzina 18-ta
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Dobrze, że są robione jakiekolwiek zdjęcia na zlotach - to Ci co tracą pamięć mają szansze pooglądać co stracili. :polew: albo swoje głupie miny
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie panikuj kolego, bo jest duża szansa, że przeżyjesz trzydniowy orgazm :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Mariusz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18ta czy wcześniej ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21 Zastanawiałem się nad przeszczepem wątroby od jakiegoś konia, ale teraz już za mało czasu i o dawcę trudno Siądę sobie w kącie, z flaszką bąbel wody
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na którą godzinę wam pasuje ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się ekipa zapatruje na sobotniego spota w Kościerzynie? W naszym jeziorku już jest ciepła woda, No i grila mogę rozpalić :gwizdanie: Takie spotkanie przed zlotem...
-
Spoty Kościerzyna
byłem o19 przecież to godz. spotkań w Kościerzynie zaglądałem nawet do kratek ściekowych i GILEGO nie widziałem byłem o 19.40 tak mi się napisało, Szczuru był 10 minut przede mną i też się minęliśmy, na parkingu czaił a się parka gołąbków w fajnym czarnym B5, nie zagadałem, bo byłem z całą rodzinką i bałem się o ich zdrowie i samochód. Szkoda, że się minęliśmy.Może zrobimy spota w sobotę co by ludziki z Trójmiasta mogły się pojawić... Woda coraz cieplejsza i jest duża szansa na ognisko... :gwizdanie: Co o tym myślicie?????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Grzegorz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zbyszek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty Kościerzyna
Mówił, że na Zlot bierze dwie skrzynki Żywca jak zabraknie dokupi na miejscu, bo to nie komuna i jest wszystko w sklepie :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
Byłem o 18.40 i cisza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
możesz też wpaść do Kościerzyny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 AFB] Zapychająca się odma
Myślę, że przez odmę nowego typu może dostać się mgiełka oleju w dolot turbiny, bo jest łatwiejszy przedmuch. Wymianę robiłem kiedy ten samochód należał do mnie i mimo wycieku z po miski dolewałem ok. 1litr oleju na 15tyś. i wiem, że jest tak do dziś, bo uszczelka jeszcze nie została wymieniona, a silnik pracuje jak zwykle, bardzo równo, nie słychać hydrauliki czy jakiś nie potrzebnych odgłosów. Wraz z wymianą filtra uszczelniłem całą górę silnika, wszystkie uszczelki, wężyki, opaski wszystko nowe i oryginalne, został mi tylko dół, ale auto sprzedałem i jeździ nim teraz Fazy, któremu nie przeszkadza drobny wyciek,- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował - Nowicjusz - wątek powitalny