Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Przemek
-
Spoty Kościerzyna
My tam byli :tongue4: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 17:21_________________________________________________Spot Dziś 25.07 o 18.00 będę czekał [br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 13:41_________________________________________________Łepski dzięki za odwiedziny Pozdrowienia dla kolegi z TNT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Łukasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zapraszamy na spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zdjęcia, to nic, prawda jest taka, że trzeba to auto zobaczyć, żeby je szczerze ocenić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli jest jeszcze ktoś chętny, to proszę o szybką decyzję, bo listę zamykam 10 sierpnia i w ten dzień, będę płacił za pobyt w ośrodku http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.105.html Zapraszamy serdecznie wieczorem uzupełnię wątek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co ma wspomaganie z zamknięciem samochodu :gwizdanie:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Mam IOWA w busie, w komplecie z Unidenem 510 i jestem bardzo zadowolony ciągnie dalej jak zestaw w Audi, radio Uniden 520 + Florida
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AVJ] Moja A4 1.8T.Nowe foto , elementy pakietu S-line.
tak..............będą 18' takie mi się podobają ,wiem że pół polski na nich jeździ ale i tak je kupie http://moto.allegro.pl/item687521781_kenda_225x40x18_vw_audi_rs4.html i co z tego, że tak dużo tego na ulicy, do czarnego avanta w sam raz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dostałem i jutro jestem
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi mydlo , pogadaliśmy sobie na CB w Kościerzynie on leciał na Bytów z Gdańska, a ja od strony Łeby w kierunku Wdzydz, ale tak jakoś fale poniosły, że pogawędkę elegancką ucięliśmy na ogólnym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Mariusz Zajrzyj na Spota w Twojej okolicy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Chyba nie , jeździłem GolfemV i materiały we wnętrzu to moim zdaniem, delikatnie mówiąc nieporozumienie, hektary taniego plastiku...sorki za ot.Mój V6 ma 200tyś z małym haczykiem i jak narazie Miałem GolfaIII 1Z po programie, kopcił i zapierda... i do dziś tak jest, bo lata w mojej rodzinie, a nikt go nigdy nie żałował