Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Cześć Przemek
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    My tam byli :tongue4: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 17:21_________________________________________________Spot Dziś 25.07 o 18.00 będę czekał [br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 13:41_________________________________________________Łepski dzięki za odwiedziny Pozdrowienia dla kolegi z TNT
  3. Cześć Łukasz
  4. Cześć Zapraszamy na spoty
  5. Zdjęcia, to nic, prawda jest taka, że trzeba to auto zobaczyć, żeby je szczerze ocenić
  6. Jeśli jest jeszcze ktoś chętny, to proszę o szybką decyzję, bo listę zamykam 10 sierpnia i w ten dzień, będę płacił za pobyt w ośrodku http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.105.html Zapraszamy serdecznie wieczorem uzupełnię wątek
  7. co ma wspomaganie z zamknięciem samochodu :gwizdanie:
  8. Mam IOWA w busie, w komplecie z Unidenem 510 i jestem bardzo zadowolony ciągnie dalej jak zestaw w Audi, radio Uniden 520 + Florida
  9. tak..............będą 18' takie mi się podobają ,wiem że pół polski na nich jeździ ale i tak je kupie http://moto.allegro.pl/item687521781_kenda_225x40x18_vw_audi_rs4.html i co z tego, że tak dużo tego na ulicy, do czarnego avanta w sam raz
  10. Witaj na forum
  11. dostałem i jutro jestem
  12. Pozdrowienia dla kolegi mydlo , pogadaliśmy sobie na CB w Kościerzynie on leciał na Bytów z Gdańska, a ja od strony Łeby w kierunku Wdzydz, ale tak jakoś fale poniosły, że pogawędkę elegancką ucięliśmy na ogólnym
  13. Cześć Mariusz Zajrzyj na Spota w Twojej okolicy
  14. Chyba nie , jeździłem GolfemV i materiały we wnętrzu to moim zdaniem, delikatnie mówiąc nieporozumienie, hektary taniego plastiku...sorki za ot.Mój V6 ma 200tyś z małym haczykiem i jak narazie Miałem GolfaIII 1Z po programie, kopcił i zapierda... i do dziś tak jest, bo lata w mojej rodzinie, a nikt go nigdy nie żałował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.