Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Tomek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Marcin
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a zapakujesz cały arsenał na 3 dni w tego avanta? Fazy ma hak i przyczepkę, więc powinno się zmieścić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wyraź ją tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/zloty_ogolnopolskie/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html;new#new
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
może Flyer chce sprzedać, on zmienia fele co kwartał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chętnie [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________Po tym co dzisiaj widziałem nie wiem czy lotnisko będzie miało jakiś sens na Zlocie za miesiąc, myślę, że lepiej osiąść w ośrodku nad Radunią i cieszyć się końcówką lata
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Oczywiście zauważyłeś, że w realu auto Flyera wygląda duuużo lepiej jak na zdjęciach, a zwłaszcza koła
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
http://pictureposter.audiworld.com/85699/rearquart1_sig.jpg sedan i tyłem ale zawsze cóś
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
najpierw zrób coś z tą serią
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy na spoty
-
Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D
Jak tu wysoko powiedziała, by blondynka zza kierownicy Ma automat, fotele s-line,po prostu w sam raz do wożenia dzieci do szkoły Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no własnie własnie, lepiej zróbmy klubowy wypad do kina!!!??? :kox: :kox: :kox: po co te jęki kupiłem 4 bilety po 10zł za sztukę, bo się dogadałem z gościem na radiu, a jak wyjeżdżałem po trzech godzinach to sprzedałem 20zł za wszystkie jednemu co się na radiu o 4 pytał. Najlepsze, że po kilku godzinach od otwarcia zaczęli stawiać pieczątki na biletach :tongue4: Oglądaliśmy kilka fajnych startów, ale mój telefon jest za wolny,żeby to ogarnąć
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Nie taki całkiem standard, radio rzeczywiście wybitnie się nie komponuje, całe szczęście, że niema plastikowej kierownicy, a jak uda ci się wszystkie mody doprowadzić do finału do będzie na prawdę piękna sztuka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O której się zbieramy i gdzie ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa ale kosiarz z ciebie :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:nabijasie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy na spoty każda środa 20.00 Matarnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zobacz na minę Łepskiego ...już obmyślał plan jak załatwić Lodówę :mnie się wydaje, że on się tam o coś opiera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To chyba największy skandal zlotu.Kto ich wpuścił na teren ośrodka ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cyklop..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Tomek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Adam Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pojadę busem wezmę stolik i krzesełka