Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Cześć Tomek
  2. Cześć Marcin
  3. a zapakujesz cały arsenał na 3 dni w tego avanta? Fazy ma hak i przyczepkę, więc powinno się zmieścić
  4. Cześć :gwizdanie:
  5. wyraź ją tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/zloty_ogolnopolskie/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html;new#new
  6. może Flyer chce sprzedać, on zmienia fele co kwartał
  7. chętnie [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________Po tym co dzisiaj widziałem nie wiem czy lotnisko będzie miało jakiś sens na Zlocie za miesiąc, myślę, że lepiej osiąść w ośrodku nad Radunią i cieszyć się końcówką lata
  8. Oczywiście zauważyłeś, że w realu auto Flyera wygląda duuużo lepiej jak na zdjęciach, a zwłaszcza koła
  9. http://pictureposter.audiworld.com/85699/rearquart1_sig.jpg sedan i tyłem ale zawsze cóś
  10. najpierw zrób coś z tą serią
  11. Witaj Zapraszamy na spoty
  12. Jak tu wysoko powiedziała, by blondynka zza kierownicy Ma automat, fotele s-line,po prostu w sam raz do wożenia dzieci do szkoły Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda
  13. no własnie własnie, lepiej zróbmy klubowy wypad do kina!!!??? :kox: :kox: :kox: po co te jęki kupiłem 4 bilety po 10zł za sztukę, bo się dogadałem z gościem na radiu, a jak wyjeżdżałem po trzech godzinach to sprzedałem 20zł za wszystkie jednemu co się na radiu o 4 pytał. Najlepsze, że po kilku godzinach od otwarcia zaczęli stawiać pieczątki na biletach :tongue4: Oglądaliśmy kilka fajnych startów, ale mój telefon jest za wolny,żeby to ogarnąć
  14. Nie taki całkiem standard, radio rzeczywiście wybitnie się nie komponuje, całe szczęście, że niema plastikowej kierownicy, a jak uda ci się wszystkie mody doprowadzić do finału do będzie na prawdę piękna sztuka
  15. O której się zbieramy i gdzie ??
  16. Lodówa ale kosiarz z ciebie :polew:
  17. :nabijasie:
  18. Witaj Zapraszamy na spoty każda środa 20.00 Matarnia
  19. zobacz na minę Łepskiego ...już obmyślał plan jak załatwić Lodówę :mnie się wydaje, że on się tam o coś opiera
  20. To chyba największy skandal zlotu.Kto ich wpuścił na teren ośrodka ??
  21. Cześć Tomek
  22. Cześć Adam Witaj na forum
  23. Pojadę busem wezmę stolik i krzesełka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.