Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tam Trzeniek dupsko opalone ??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam kolegów Trzenia i Iverson , życzę miłego wypoczynku i proszę o uiszczenie opłaty klimatycznej, w przypadku słuchania głośnej muzyki w trakcie wczasów, o rozliczenie się z ZAIKSem, nie zapomnijcie też zabrać ze sobą śmieci- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
....też byś tak chciał :gwizdanie: :gwizdanie: miałem zamiar ci siarczystą ripostę walnąć, ale pewnie byś ryczał do niedzieli i nici z dzisiejszego spota [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:49_________________________________________________Bardzo bym prosił osoby wybierające się na zlot o zerknięcie do wątku i przelanie zaliczki http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.120.html lub jeśli jest taka możliwość, przekazać pieniążki Fazemu na spocie, bo mnie dzisiaj nie będzie Jeśli ktoś już zaliczkę wysłał, to proszę o PW. Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Marcin- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie niestety nie będzie Kilka zdjęć z manii, chwyciło na dwóch mojego busa ćwiartka i 2*s4 rs4 z Bytowa Jeszcze kilka zdjęć http://picasaweb.google.pl/ninior.gdynia/VWMania2009PruszczGdanski31Lipiec12Sierpien#- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- xxx
Fajne autko widziałem je w Kościerzynie , niestety nie spotkaliśmy się na vw manii, byłem Multivanem stałem obok Bulego rocznik 60'. Śmiało wpadaj na spoty Tu taż możesz http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html- Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
4 auta to naprawdę nieźle jak na pierwszy raz wiem coś o tym, bo nie możemy się rozkręcić w Kościerzynie mimo,że jest poparcie z 3city...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Rajmund- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty Kościerzyna
dobra wiemy o co chodzi- Spoty Kościerzyna
A dzieki kolego napewno sie zjawie jakos na spociku w Koscierzynie, i pomyslimy nad spotem w Stezycy Ty byłeś miedzianą z grilem od esy ??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziękuję wszystkim za udany spoto-zlot- Spoty Kościerzyna
Jak tam koledzy robimy spota dzisiaj ??? Jesteście on...więc pytam [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 17:40_________________________________________________Pozdrowienia dla właścicieli A czwórek,rej. GKS... których widzieliśmy na VW Manii Czas pojawić się na spocie w K-nie :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam dzisiaj zakwasy na brzuchu już dawno się tyle nie śmiałem, a przeciąganie Garbusa i i Mario na slipkach, :polew: kvrwa prawię się udusiłem - Nowicjusz - wątek powitalny