Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Spocik na manii Strongman z Żukowa Zwłoki Tomasza
  2. Lodówa jest już na lotnisku, Fazy za chwilę, jedzie ma być Jamison, ja będę po południu, więc możemy zrobić spocik na manii
  3. mam być myślę,że warto zajrzeć TO http://www.vwmania.pl/index.php?id=vwmania2009 Jeździłem na stare vw manie jeszcze do Rusocina i cała imprezka miała charakter klubowy, teraz zrobił się z tego troszkę festyn, ale nie jest źle tak po amerykańsku z rozmachem
  4. Witaj Zapytaj w tym dziale http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_napedowy-b4.0/
  5. bardzo dobrze Skórka mogła być czarna i przydało by się zdjęcie z boku, co by można zobaczyć jak się komponuje przedni zderzak z resztą furki. :gwizdanie: e..nie ma co elegancka bryka
  6. miałem kiedyś dystanse w T4 wycięte laserem i było wszystko ok. koleś wziął jedną felgę do przymiarki i przywiózł mi gotowe dystanse, czai się teraz na nie taki jeden z klubu :gwizdanie:
  7. pewnie to http://www.a4-klub.pl/smf/maly_potworek-t86801.0.html [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 18:23_________________________________________________ ja będę na pewno a furę umyłeś :gwizdanie:
  8. Cześć Tymoteusz
  9. Kto się wybiera jutro do Pruszcza ??
  10. Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  11. Cześć Michał
  12. Witaj Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  13. Lodówa mówiłeś,że ogłoszenie nie aktualne http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zderzak_tyl_poliftowy_slizgi_sedan-t89847.0.html
  14. Witaj na Forum
  15. nie zastanawiaj się na b5 avant ta fela wygląda masakryczne, jechałem dzisiaj za Fazolem i mówię ci nawet 16 cali daje radę, o 17tu już nie wspominając
  16. Lekkie zmiany http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.120.html dyskusja i sugestie mile widziane
  17. To zamknij wątek, bo będą dalej biadolić,że kupiłeś koła o takim rozmiarze jak miałeś :gwizdanie: w sumie mogłeś zmienić chociaż na 13tki, ale zmienić Na zakończenie jeszcze jedno zdjęcie Vario bajka [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________Koła Fazegowidziałem już na aucie i jestem zdziwiony, ale dają rade i nie wyglądają na małe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.