Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Artur Zaglądaj na Spoty Pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Mariola
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jarek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Było kilka inicjatyw, Zlotu na Pomorzu, po namowie kilku ludzi postanowiłem się tym zająć, co z tego wyszło?? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.165.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Marcin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
CześćFilip- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zaglądaj na spoty- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mogą to być amorki, ale jeśli objaw wystąpił po zmianie opon na szersze to wskazuje na owe łączniki. a może to i to :gwizdanie:- [ALL B7] Dopuszczalne ET przy 17"
Mam dokładnie takie same gumy 225/45/17, a et 35, a nie 30 jak mi się wyżej napisało, zawsze wydawało mi się,że b6 i b7 ma to samo zawieszenie i tyle samo miejsca w nadkolach Zastanawiałem się nad dystansami,żeby zrobić et25, bo miejsce moim zdaniem jeszcze jest, ale dałem sobie spokój bo myślę,że na 17cali wystarczy. Miałem kiedyś w Pasku B3 16 alu i taki et,że jak jechałem polną drogą to błoto pryskało na dach i nic mi nie tarło. Więc coś mi się zdaje,że możesz mieć niżej jak -30, albo coś ci się furka buja.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moim zdaniem to luzy na łącznikach stabilizatorów tylnych wahaczy, ale najlepiej z takimi problemami jechać na porządną stację diagnostyczną. Polecam OSD Cybula w Kościerzynie, ale myślę,że w Gdańsku ich też nie brakuje- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Maciek Zaglądaj na spoty- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Robert- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Paweł- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Marcin- Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Najlepszego Jak brałem ślub to byłem rok starszy od Ciebie Żyj z żoną wspólnie,a nie obok siebie,to będziecie szczęśliwi.Wiem coś o tym,... 9 lat po ślubie ma ciągle tą samą żonę i trójkę dzieci.- [ALL B7] Dopuszczalne ET przy 17"
Mam -20 i et35 w 17tkach w B6 i wydaje mi się,że jest jeszcze duży luz- Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota był wczoraj - Nowicjusz - wątek powitalny