Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Cześć Artur Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  2. Cześć Mariola
  3. Cześć Jarek
  4. Było kilka inicjatyw, Zlotu na Pomorzu, po namowie kilku ludzi postanowiłem się tym zająć, co z tego wyszło?? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.165.html
  5. Witaj na forum
  6. Cześć Marcin
  7. CześćFilip
  8. Witaj na forum Zaglądaj na spoty
  9. mogą to być amorki, ale jeśli objaw wystąpił po zmianie opon na szersze to wskazuje na owe łączniki. a może to i to :gwizdanie:
  10. Mam dokładnie takie same gumy 225/45/17, a et 35, a nie 30 jak mi się wyżej napisało, zawsze wydawało mi się,że b6 i b7 ma to samo zawieszenie i tyle samo miejsca w nadkolach Zastanawiałem się nad dystansami,żeby zrobić et25, bo miejsce moim zdaniem jeszcze jest, ale dałem sobie spokój bo myślę,że na 17cali wystarczy. Miałem kiedyś w Pasku B3 16 alu i taki et,że jak jechałem polną drogą to błoto pryskało na dach i nic mi nie tarło. Więc coś mi się zdaje,że możesz mieć niżej jak -30, albo coś ci się furka buja.
  11. Moim zdaniem to luzy na łącznikach stabilizatorów tylnych wahaczy, ale najlepiej z takimi problemami jechać na porządną stację diagnostyczną. Polecam OSD Cybula w Kościerzynie, ale myślę,że w Gdańsku ich też nie brakuje
  12. Cześć Maciek Zaglądaj na spoty
  13. Cześć Robert
  14. Cześć Paweł
  15. Cześć Marcin
  16. Najlepszego Jak brałem ślub to byłem rok starszy od Ciebie Żyj z żoną wspólnie,a nie obok siebie,to będziecie szczęśliwi.Wiem coś o tym,... 9 lat po ślubie ma ciągle tą samą żonę i trójkę dzieci.
  17. Mam -20 i et35 w 17tkach w B6 i wydaje mi się,że jest jeszcze duży luz
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za spota był wczoraj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.