Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hidy są najlepsze tyle,że lapy muszą być dobrze ustawione, to nie będziesz nikogo oślepił.
-
Spoty Kościerzyna
Atrakcyjni klubowicze
-
A4-KLUB.GERMANY
Może zrobimy spota w Bremen Huchtingu na parkingu przy Roland Center, lub przy Raelu, obok lotniska?? W Bremen jest dużo ciekawych miejsc,można by zrobić spotkanie pod stadionem Werderu, lub gdzieś na Starym Mieście. Co wy na to??
-
Spoty Kościerzyna
10 październik Spot o 18-tej niezależnie od pogody
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Kościerzyna
Za tydzień jestem, myślę,że Fazy też
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
albo nie pisz na stojąco
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na spocie nic ci nie grozi tak to jest z dziećmi też kiedyś byłem młody i się pytałem :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my się na zlotach lejemy butelkami po baniach, wpadnij
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widać ,że to zdanie dobrze zapamiętałeś - widocznie się ciebie tyczy Obrażacie ludzi z A4 .Club.EU choć ich nie znacie - może ciśnienie się wam dzwiga ,że inne forum sie rozwija i częsiecie portkami jak spota zobaczycie z A4 Club.EU . Na eu nikt nie rozmawia o waszych spotkaniach - bo tam nikt niema czasu na taką dziecinadę Jak jesteście tacy Cool to zaproponujcie wspólną imprezę na Śląsku - zapraszam byłem kiedyś na eu. i tam się gadało tylko o pl. sp***dalaj buraku do siebie i nie rób smrodu w szanowanym temacie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Po h*j ta gadka mnie tam żaden łoś do szczęścia nie jest potrzebny, chce przyjeżdżać, to czemu nie, ale po co,na takie problemy są lekarze co my tam możemy poradzić na jakąś fobię,czy zorany łep
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak mnie zbanowali na ełu,(zaprosiłem tylko kilku panów na spota do nas ), to siedziałem dwie godziny w wannie z suszarką do włosów w dłoni, nie zdecydowałem się, kupiłem sobie psa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tzieland jak miałem B5, to stałem w kącie i żułem gumę, a jak wracałem do domu to płakałem całą drogę raz nawet puściłem kleksa na siedzenie, bo nikt się do mnie nie odzywał, teraz mam B6 i jest kul bajerka się kręci
-
A4-KLUB.GERMANY
W tej chwili przebywam w Bremen więc możemy zorganizować jakieś spotkanie dajcie znać komu pasuje wpaść na Huchting [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:42_________________________________________________Prawie co dziennie widzę czarne B7 avant na Krakowskich numerach ok. 17tej leci w kierunku Delmenhorst.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no jak to wyczytałeś,no na pewno też się nieźle bawiłeś no pękło mi żebro od śmiechu szukam teraz busa 2.5 pierwsze co to będę robił program i nie zależy mi na KM tylko na niutonach bo ma on ciągnąć głównie przyczepę ok. 2,5tony, może pasek Kaczy ciągnął lawetę... nie wiem a propo kartów, Szumiego nie ma w tej chwili na Kaszubach, ale on wróci i pokarze jak się jeździ
-
Spoty Kościerzyna
Pozdrawiam Zapowiada się,że posiedzimy jakiś czas w DE, pojawimy się z Fazym na Spocie może na początku października,ale widzę,że temat nie umarł, a wręcz przeciwnie :oklaski: Tak trzymać panowie :good:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się bawicie ?? Wyczytałem,że Kacza kupił paska,pełna seria...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum