http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Skuli-mnie-kajdankami.-Zona-krzyczala-by-nie-bili,wid,11771632,wiadomosc_prasa.html
Wspomnienia prezydenta z grudnia 1981r
Byłem wtedy małym gówniarzem, ale pamiętam kilka szczegółów z tamtych dni,srogą zimę i co chwila przejeżdżające czołgi pod oknem naszego domu.Mieszkałem wtedy w Pegierowskiej wsi na Pomorzu, a nasz dom stał przy ważnej w tamtych latach drodze wojewódzkiej. Propaganda była bardzo silna w tamtym regionie,a ojciec wierzył,że się nie da bez komuny i minęło kilka lat zanim dowiedziałem o co chodziło.
Jest ktoś na Forum kto ma jakieś wspomnienia z tego dziwnego czasu?