Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Witaj Wpadaj na Pomorskie
  2. Jak większość 1.9 Fajne fele
  3. mnie nie będzie
  4. Zapierdzielałeś cały rok trzynastka musi być
  5. GILI odpowiedział(a) na Robcyk temat w Inne marki
    Czarny pasek najładniejszy nie wiem czy robiłeś długie trasy, bo tak po 400-500km nie wiedziałem jak fotel ustawić,bo albo plecy albo kolana bolały.
  6. GILI odpowiedział(a) na Robcyk temat w Inne marki
    Wklej inaczej zdjęcia, bo nic nie widać :gwizdanie:
  7. Złóż wniosek o dofinansowanie. Podobno się należy,powyżej 2 litry pojemności i ponad 500km w jedną stronę
  8. Obecnie też jeżdżę wzorem, T4 Multivan 2.5tdi po lifcie. Chciałem go niedawno sprzedać ale okazało się,że jedyna opcja na następny była, trochę nowszy i lepiej wypasiony. Nie mogę się na nic zdecydować więc nie będę działać pochopnie,bo autko lata bez zarzutu
  9. Tylny napęd swoją drogą,ale chodzi mi o klimat jak w MK1,czy MK2. miałem ten drugi i też jakoś ciężko się go sprzedawało
  10. Kiedyś od czasu do czasu prowadziłem 325i właśnie E36, ale też jej poprzedniczkę E30 w wersji M Te bumy miały w sobie coś co poczuć można w niewielu autach,a prawie nigdy w obecnie produkowanych.
  11. N85 wycofano z oferty. Chyba się sypały. Wzięliśmy E52 fajny telefon i trafił w potrzeby mojej żony.
  12. asfaltowym ślipku ? :naughty: [br] Ty masz być woźnicą ojej a bacik jakiś dostanę ? ...a chcesz na plecki :gwizdanie: konkurencja zlotu: Batożenie Poźka = najdłuższa lista w historii forum
  13. asfaltowym ślipku ? :naughty: [br] Ty masz być woźnicą
  14. oczka popękane po świątecznym mitingu i boli czytanie?
  15. Przestańcie już świrować, nie jedna marka chciała by mieć taki motor w swojej flocie. Wymieniałem po 100tyś. paski i rolki były jeszcze w dobrym stanie jeśli jednak rozrząd jest na aucie już kilka lat to pewnie jego czas nadszedł.
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Co porabiacie w Sobotę 2stycznia? Może coś skręcimy
  17. Cześć Tomek
  18. Karolu..Witaj na forum
  19. ...poklociliscie sie i mu zabrales... Teraz mi nosi walizki to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu To kto będzie łączył pierwsze sanki z wozem nie on, słyszałem,że ma być koniem :gwizdanie:
  20. Cześć Rafał
  21. ...poklociliscie sie i mu zabrales... Teraz mi nosi walizki to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu
  22. ...poklociliscie sie i mu zabrales... Teraz mi nosi walizki to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku
  23. Akurat a na spocie mówiłeś co innego nie było mnie na spocie mylisz osoby Ooo, to niezła ilość was jest na spotach,albo tak rzadko się widujecie,że wam się myli
  24. Witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.