Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj an Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spotkania na drodze
Jakie auto? To nie ja Właśnie o tobie myślałem ,ale jest jeszcze to B5 2.5,co wracało z nami z Piły.
-
Spotkania na drodze
Jakie auto?
-
Spoty Kościerzyna
Jak tam w Nowym Roku? Kacyk taki sam jak w starym :naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:40_________________________________________________vikis fajnie,że się pojawiłeś Następny spot 16go. O której godzinie?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:31_________________________________________________http://www.koscierzyna.info/Article/Index/534 Ruszyłem z domu wyjechałem 300metrów i stałem 40minut. Mogli puścić nas znacznie szybciej ale trzeba było zrobić te zdjęcia. Prawdę mówiąc na tym zakręcie było zarąbiście ślisko kilka dni temu,a jednak ktoś nie zmieścił się właśnie dziś.
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
Zarąbista napiepszanka Grałem w dwóję już dawno temu, nie przeżył bym jak by mnie teraz Trzeniek okładał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Pracy szukam
Przeczytałem cały wątek i co minie najbardziej ukłuło w oczy. Jeśli chodzi o pracę za granicą(sam pracowałem i wiem jak jest) ludzie trochę inaczej mówią jak jest na prawdę,krótko mówiąc, koloryzują,a widzisz,że ciężko jest im się dorobić, wyjątkiem jest Norwegia i były swego czasu wyspy. Po kilku piwkach poezja zaczyna się zmieniać. Mam znajomego,który chodził zawsze w białej koszuli, jeździł E-klasą z naklejką RUS,taki to z niego mafiozo na zachodzie, a inny koleś zrobił mu zdjęcie jak mył świnie karcherem w Holandii. Jeśli chodzi o pracę w Pl, to wydaje mi, że większości marzy się czysta lekka praca i super zarobki. Sam pracuję fizycznie i nie narzekam, bo są,a raczej były,wielkie braki personelu w tej dziedzinie. Na ten przykład,chciałem otworzyć myjnię-samochodową ręczną,której obsługa miała składać się z samych fajnych młodych lasek dla przyciągnięcia jak największej liczby klientów,bo wiadomo,że głównie faceci jeżdżą na myjnię. Zrobiłem ankietę wśród dziewczyn z okolicy i okazało się,że owszem szukają pracy, ale gdzieś w biurze jako sekretarka czy cóś..., bo prawie każdy ma teraz średnie wykształcenie. Myjąc auta mogły by zarobić w miesiąc tyle co parząc kawę,albo układać kwity,przez cztery,ale jak widać motto, "żadna praca nie hańbi" jest już nie aktualne... :gwizdanie: Podstawą dobrych zarobków,jest znalezienie sobie dochodowego zajęcia i ugruntowanie swojej pozycji na rynku, lub w odpowiednim momencie się przebranżowić
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
:polew: :polew: to pochwal sie czym :naughty: :naughty: jak myślisz? na wyjście robiłem 200pompek od przyłożenia
-
Pytanie o certyfikat ITS
Przecież niedawno kosztował ok.2tyś.
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Dziś się ważyłem mam na majtkach 99,5kg, 183wzrostu dla mnie nie jest problemem nabicie masy,gorzej jest ją zbić do jakieś rzeźby,niekoniecznie do samych żył. 95cm w pasie chciałbym zwężyć do powiedzmy 88. Jest na to jakiś sposób,czy po prostu trzeba schudnąć?? W wojsku wrzuciłem 21kg w rok, mam od tego czasu kilka blizn
-
Wędkarstwo
Jak chodziłem do szkoły to dość często wędkowałem na kaszubskich jeziorkach. Teraz dosyć spore jezioro mam za oknem,więc co jakiś czas dla relaksu moczę w nim kija,za zwyczaj wyciągam płotki i okonie. Najbardziej lubię podjechać na błota których jest sporo w okolicznych lasach, a tam taka frajda,że co rzut to karaś,kiedyś w dobrą godzinkę na trzaskałem 40sztuk Byłem w wojsku na Helu, ojciec kolesia z plutonu miał kuter,raz wędkowałem z nim Belonę z łodzi, taka ryba która jest kilka dni na naszych wodach. W porcie można było złowić, ryby słodkowodne,płotki i okonie. Na poligonie w Ustce łapaliśmy flądry nożem. Więc w różnych miejscach już wędkowałem marzy mi się wypad do Norwegi,koleś który tam mieszka pokazywał mi zdjęcia z takimi okazami,że oczy przecierałem ze zdumienia. ps. ze stu typa stało dziś zmarzniętych na jeziorku za oknem, nigdy mnie to nie pociągało.
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Co to? hodujesz świnie :decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Bartek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Krzysiek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jakub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Grzegorz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Fiat Brava
Miałem bardzo dano temu Fiata Tipo wersja DGT. Auto tanie w zakupie, dobrze jechało na gazie i wysokich obrotach, przestronne w środku(czego nie było już Bravo). Jak to Fiacik zawsze coś,a szczególnie delikatne zawieszenie. Ogólnie bardzo wiele wad i kilka plusów.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Pomorskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jedź lepiej sprawdź co masz :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w multitroniku nie chciał nawet oleju wymienić Ten z Wejherowa zajmuje się głównie multi [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:23_________________________________________________DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znam fachowca od automatów,ma warsztat w Wejherowie
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Ja po Świętach nabiłem z 5cm w pasie