Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto w sobotę będzie w Cipkowie ??
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
aaaaa to ona cie tak załatwiła w zeszłym roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak go odpalił to się biało zrobiło i kwitka nie widziałem
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
a co ma Vito w środku,czego niema Multivan
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jo padaka przebieg minimum 500 i zdychające turbo...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To ma vipa za nic mnie sie rozchodziło o kolor na liście panocki :decayed:
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Niema się nad czym zastanawiać Vito zgnije zanim je kupisz, ogólna porażka, silnik 2.2 niby 112KM,ale moc w nim tylko na chwilę. Mam Multivana 2,5 tdi prawie 3 lata, przednim miałem też Multivana tyle,że 2.4d. Jak wymieniałem to zastanawiałem się nad V-class, testowałem tydzień 2.2cdi. Nie wiem jak kto lubi ale dla mnie to taczka. T4 jest znacznie mniej awaryjny od A4,szczególnie modele po lifcie, to porządny dopracowany i niesamowicie wygony pojazd. Zastanawiałem się ostatnio nad zmianą na T5 i po testach stwierdziłem,że jest mniej wygodny od T4. Jednak następny będzie i tak T5 przedłużany, bo nie wyobrażam sobie przejścia na innego busa Jedyna wada T4, to milionowe przebiegi zbijane na licznikach do 200tyś z chaczykiem. Mój ma w tej chwili 315tyś.km rocznik 2000. Znajdź chociaż jednego z takim w ogłoszeniu, a mogę się założyć,że 90% ma większy od mojego.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Ja tam powinienem być już na fioletowo :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
Silnik w aucie Alony po naprawie chodził jak zegarek, moim zdaniem rozrząd był ustawiony prawidłowo, stawiam na niedokręcenie któregoś z elementów dlatego wszystko rozwaliło się tak nagle. Oczywiste jest,że awaria niema nic wspólnego z wcześniejszym wyciekiem i warsztat powinien ponieść całe koszty.
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html dzięki, co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: Masz młodzież w domu? Przed balem przypomnij,sobie co sam zażywałeś w jego wieku :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mogę jutro zerknąć cena dobra i stoi niedaleko, jak by był coś wart to mogę go sprawdzić konkretnie u kupla w warsztacie [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________antonio masz może dojście do pił Husqvarna lub Sthil w cenach z dużym rabatem??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Arek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Sebastian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Tournée po Europie
Jak będziesz wracał przez Niemcy to rozważ trasę górą nad morzem 20stką z Libeck do Kołbaskowa. Jeśli nie chciał byś lecieć dużo przez Polskę to możesz przed granicą wskoczyć na Ring i zjechać do Berlina. Po drodze masz fajne miasteczko nadmorskie Bremerhaven i starówkę Bremen, a w byłym NRD pięknie odrestaurowane zamki, starówki miasteczek i tanie hoteliki gdzie podają pyszne jedzenie.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zbyszek- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spotkania na drodze
Dzisiaj ok 15.30 granatowy avant B6 ramki klubowe nr rej. WZ26....widziany w stolicy.. Leciał z Bemowa w kierunku Wisłostrady. Chcieliśmy pogonić,ale Iveco nie dawało chwilami rady- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nigdy więcej 2,5 tdi !!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powiedz to Fazemu :gwizdanie:Nie oszukujmy się kupiłaś rzęcha i serwisowałaś u rzeźnika- Pracy szukam
wiem, że lubisz jak ci taki auto myje nie bądźmy drobiazgowi cyce to cyce wiem mówiłeś im więcej tym lepiej :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No chyba,że taki dupozamiatacz by ją interesował http://www.a4-klub.pl/smf/inne_fiat_125p_84-t110915.0.html - Tournée po Europie