Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Kto w sobotę będzie w Cipkowie ??
  2. aaaaa to ona cie tak załatwiła w zeszłym roku
  3. Jak go odpalił to się biało zrobiło i kwitka nie widziałem
  4. a co ma Vito w środku,czego niema Multivan
  5. jo padaka przebieg minimum 500 i zdychające turbo...
  6. To ma vipa za nic mnie sie rozchodziło o kolor na liście panocki :decayed:
  7. Niema się nad czym zastanawiać Vito zgnije zanim je kupisz, ogólna porażka, silnik 2.2 niby 112KM,ale moc w nim tylko na chwilę. Mam Multivana 2,5 tdi prawie 3 lata, przednim miałem też Multivana tyle,że 2.4d. Jak wymieniałem to zastanawiałem się nad V-class, testowałem tydzień 2.2cdi. Nie wiem jak kto lubi ale dla mnie to taczka. T4 jest znacznie mniej awaryjny od A4,szczególnie modele po lifcie, to porządny dopracowany i niesamowicie wygony pojazd. Zastanawiałem się ostatnio nad zmianą na T5 i po testach stwierdziłem,że jest mniej wygodny od T4. Jednak następny będzie i tak T5 przedłużany, bo nie wyobrażam sobie przejścia na innego busa Jedyna wada T4, to milionowe przebiegi zbijane na licznikach do 200tyś z chaczykiem. Mój ma w tej chwili 315tyś.km rocznik 2000. Znajdź chociaż jednego z takim w ogłoszeniu, a mogę się założyć,że 90% ma większy od mojego.
  8. Ja tam powinienem być już na fioletowo :gwizdanie:
  9. Silnik w aucie Alony po naprawie chodził jak zegarek, moim zdaniem rozrząd był ustawiony prawidłowo, stawiam na niedokręcenie któregoś z elementów dlatego wszystko rozwaliło się tak nagle. Oczywiste jest,że awaria niema nic wspólnego z wcześniejszym wyciekiem i warsztat powinien ponieść całe koszty.
  10. aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html dzięki, co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: Masz młodzież w domu? Przed balem przypomnij,sobie co sam zażywałeś w jego wieku :gwizdanie:
  11. mogę jutro zerknąć cena dobra i stoi niedaleko, jak by był coś wart to mogę go sprawdzić konkretnie u kupla w warsztacie [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________antonio masz może dojście do pił Husqvarna lub Sthil w cenach z dużym rabatem??
  12. Cześć Arek
  13. Cześć Sebastian
  14. Jak będziesz wracał przez Niemcy to rozważ trasę górą nad morzem 20stką z Libeck do Kołbaskowa. Jeśli nie chciał byś lecieć dużo przez Polskę to możesz przed granicą wskoczyć na Ring i zjechać do Berlina. Po drodze masz fajne miasteczko nadmorskie Bremerhaven i starówkę Bremen, a w byłym NRD pięknie odrestaurowane zamki, starówki miasteczek i tanie hoteliki gdzie podają pyszne jedzenie.
  15. Witaj na forum
  16. Cześć Zbyszek
  17. Dzisiaj ok 15.30 granatowy avant B6 ramki klubowe nr rej. WZ26....widziany w stolicy.. Leciał z Bemowa w kierunku Wisłostrady. Chcieliśmy pogonić,ale Iveco nie dawało chwilami rady
  18. nigdy więcej 2,5 tdi !!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powiedz to Fazemu :gwizdanie:Nie oszukujmy się kupiłaś rzęcha i serwisowałaś u rzeźnika
  19. GILI odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    wiem, że lubisz jak ci taki auto myje nie bądźmy drobiazgowi cyce to cyce wiem mówiłeś im więcej tym lepiej :polew:
  20. No chyba,że taki dupozamiatacz by ją interesował http://www.a4-klub.pl/smf/inne_fiat_125p_84-t110915.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.