Treść opublikowana przez GILI
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Nie wiem czy to ta sama firma ale na tej siłce na którą chodzę mają identycznie wyglądający rower i cały czas chodzi (na pewno 5 lat a ile dokładnie to musiałbym się właściciela zapytać od kiedy go ma) to nieźle biorę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Faktem jest,że to najbardziej awaryjne 2.5tdi, ale podstawa jego wytrzymałości,to poprzedni właściciel.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie jest mocno uderzony, w razie jak bedziesz go sprzedawał napiszesz,że dbałeś o niego i włożyłeś 10tyś.zł w poprawę stanu technicznego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no co? pięć koła zostaje w kieszeni :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to pozostaje ci wrócić do B5 Alony
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mario za swoją mało chce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba dobrze dało, nie wiem o ładnej ale na razie nie chcę sprzedać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile dostałeś?
-
Czy ktoś jeszcze pamięta?
Miałem wilka i jajka i jeszcze taką http://www.allegro.pl/item893339684_cccp_auto_slalom_1990r.html skubnął mi ją ktoś na wycieczce szkolnej w Zakopanem
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Chcę kupić rower stacjonarny taki który wytrzyma dłuższy czas(cena do 1000zł),bo miałem jeden, to pasek wytarł się w nim po 3tygodniach. Ten ma szanse pochodzić powiedzmy kilka lat?? http://www.allegro.pl/item887096253_stacjonarny_rower_spinningowy_hms_sw_3017_nowosc.html
-
[V6 TDi] V6 a niskie temperatury otoczenia - głosy posiadaczy V6
oprócz webasto może być jeszcze dogrzewanie elektryczne,dodatkowa świece dogrzewające płyn chłodniczy miałem takie coś w Golfie3 montowane fabrycznie w niektórych wersjach.U mnie woda na 90stopni,jak u przedmówców 10-12km. Mam webasto w T4, to 90 jest po góra 5km. Włącza się automatycznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
powiem Ci kogo unikaj , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: :polew:
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Nie często jestem kierownikiem Audi, ale w ubiegłym roku w ciągu 10 dni zrobiłem nim ok. 4tyś.km min:trasa na Zlot z Kaszub do Bukowiny Tatrzańskiej i z powrotem, tydzień później Kaszuby-Bremen po 2 dniach powrót(w między zahaczyłem Bremerhaven i Hanower) .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Stała na parkingu strzeżonym w Oruni.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 12:16_________________________________________________Tak wogóle Najlepszego OLO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Prawie jak Ola
-
Przyśpieszony Kurs Prawa Jazdy kat "C"-jak to wygląda w rzeczywistości
kto w przód liczy,ten dwa razy liczyTrochę mniej optymizmu w tej sprawie, licz się z poślizgiem w terminach i daj sobie tydzień nadto, bo wątpię,żebys się w trzech wyrobił,to już była czysta teoria i raczej miesiąc jest bardziej realny. Najpierw skontaktuj się ze szkołą jazdy w Pl, a potem planuj
-
Przyśpieszony Kurs Prawa Jazdy kat "C"-jak to wygląda w rzeczywistości
Jest jakiś czas od złożenia kwitów w szkole nauki jazdy do następnego złożenia ich w ośrodku egzaminacyjnym. Najlepiej niech ktoś zgłosi cię w Pl, na kurs,a potem jak zjedziesz to walniesz 30 godzin w tydzień i pojedziesz na egzamin. Jak wszystko pójdzie z planem to w 3tygodnie się wyrobisz,bo jest jeszcze kolejka przystępujących do egzaminu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tam nie mam najmniejszych problemów z odpalaniem :tongue4:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
bosko :polew: