Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
MY02 WRX - mój nowy fun car
Ładniutki, wręcz nazbyt żeby je upalać :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po co
-
Spoty Kościerzyna
Znam dobrze właściciela tego komisu więc mogę być nieobiektywny Mogę zerknąć i opisać pierwsze wrażenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na pomorskie
-
Co sądzicie o ogrzewaniu mieszkania prądem???
Ogrzewanie prądowe jest najdroższym sposobem dostarczania ciepła do domu. Znacznie tańszy jest gaz, olej opałowy, a tym bardziej węgiel czy drzewo. Jednak, piece akumulacyjne, to najtańsze rozwiązanie tego typu ogrzewania,ale do ogrzania wody trzeba w tym systemie użyć podgrzewaczy przepływowych, które będą pobierały prąd w czasie drogiej taryfy W swoim domu nie odważył bym się zamontować takiego typu grzania, odliczając nawet budowę kotłowni i komina, będzie ono zawsze najdroższe w użytkowaniu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kamil
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1BE jest w sam raz, bo 1BA na większych felach stoi jak dzik pod lasem, a -35 jest już twardy i zaczyna trzeszczeć wnętrze, a dłuższa trasa jest już mało przyjemna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widziałem,naprawdę faje autko [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 11:27_________________________________________________ bo jest to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew: pełan gaźnik :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedys byla taka jedna na forum :gwizdanie: chyba jest Dj Killa ..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I silniki CDI :gwizdanie: ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koniec z tym Mietkiem bo kropy polecą :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kamil
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
waga ciężka to nokaut, a Tyson na początku kariery miał zamiast pięści młot dwuręczny to było widowisko,czasami kilku minutowe, ale po walce rozmawiało się o tych chwilach godzinami Adamek,to mistrz techniki kombinacyjny i szybki boks jaki prezentuje jest ucztą dla fachowców, ale przeciętny kibic w wadze ciężkiej chce widzieć sztywne cielsko o bladej twarzy padające na matę z wpatrzonymi w sufit błędnymi oczami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gadżety najlepiej kupować na zlocie, zero przelewów i przesyłek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tydzień temu koleś sprzedał taką z 2.2cdi za 30tyś. 2 lata temu dał za nią ponad 50tyś.C-klasa to kupa :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie byłem, bo jeszcze nie rozesłali :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
możliwe bo cisnąłem i spojrzałem w ostatnim momencie [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:37_________________________________________________Dobra to zrobimy spota 20 lutego Może spotkamy się na parkingu, a potem przeniesiemy się do Galerii Kościerskiej jak sugerował Fazy ??